1849 Řád Františka Josefa, F.J.O. 1849 s vojenskou stuhou s překříženými meči, bronz zlacená, smalty, značeno V. Mayer & Söhne in Wien, puncováno hvězdička, Marko.098e, včetně originální značené etue s nápisem F.J.O.
Vyvolávací cena: 11 000Kč+18,2 %
Vydraženo za: 13 000 Kč
2206
2 600Kč
1914-1918 Čestné vyznamenání Za zásluhy o Červený kříž 2. třída s válečnou dekorací, stříbro, smalt, nepuncováno, originální etue, značeno G. A. SCHEID Wien; Marco 161d