Aukce 57 / Faleristika / Rakousko-Uhersko

2205
13 000
202966 - 1849 Řád Františka Josefa, F.J.O. 1849 s vojenskou stuhou
1849 Řád Františka Josefa, F.J.O. 1849 s vojenskou stuhou s překříženými meči, bronz zlacená, smalty, značeno V. Mayer & Söhne in Wien, puncováno hvězdička, Marko.098e, včetně originální značené etue s nápisem F.J.O.
Vyvolávací cena: 11 000  +18,2 %
Vydraženo za: 13 000 Kč
2206
202965 - 1914-1918 Čestné vyznamenání Za zásluhy o Červený kř
1914-1918 Čestné vyznamenání Za zásluhy o Červený kříž 2. třída s válečnou dekorací, stříbro, smalt, nepuncováno, originální etue, značeno G. A. SCHEID Wien; Marco 161d
Vyvolávací cena: 2 400  +8,3 %
Vydraženo za: 2 600 Kč