Aukce 60 / Pohlednice / Místopis / Česká republika
2081
1 200 Kč
1890-1930 LIBEREC + STARÝ HARCOV + ROKYTNICE NAD JIZEROU sestava 13ks různých pohlednic, z toho 9x Liberec, 5x barevné lito nakladatelství WIA, doplněno 1x víceokénkovou lito Schwidernoch, 1x foto příslušníků RU armády z Liberce, Plovárna, Divadlo, dále 3x Starý Harcov (Alt Harzdorf) + 4x DA, , 7x prošlé; zachovalé
Vyvolávací cena: 900 Kč +33,3 %
Vydraženo za: 1 200 Kč
2092
1 100 Kč
1912 PRAHA / RADOTÍN - sestava 5ks pohlednic, restaurace U ventilátoru, škola, 2x různý celkový záběr, 1x více-okénková pohlednice, vše čb z toho 1x kolorovaná; mimo 1ks vše prošlé, 2x s pěkným otiskem poštovny NOUTOVICE; bez poškození
Vyvolávací cena: 1 000 Kč +10,0 %
Vydraženo za: 1 100 Kč
2102
5 000 Kč
1900-1910 [SBÍRKY] PRAHA sestava cca 100ks pohlednic městských částí jako Žižkov, Holešovice, Libeň, Kobylisy, Černošice, Smíchov, Karlín, Nusle, Troja, Vinohrady, Liboc, Čelákovice atd. a centrální Prahy; většinou prošlé a zachovalé, hodnotná sestava
Vyvolávací cena: 3 000 Kč +66,7 %
Vydraženo za: 5 000 Kč
2105
4 000 Kč
+36
1900-1970 [SBÍRKY] PRAHA + MOTIV - HISTORICKÉ OSOBNOSTI A UDÁLOSTI sbírka více jak 200ks pohlednic malého formátu, doplněna sbírkou cca 300ks malovaných uměleckých pohlednic Prahy a navíc 2x reprinty Pražské veduty, reprint Klaudiánovy mapy Čech, 2x reprint plán Prahy z roku 1791 a 1x z roku 1816 + sbírka cca 100ks pohlednic s historickými osobnostmi, panovníky, dějinnými událostmi, české korunovační klenoty atd.; více jak 600ks pohlednic převážně v dobré kvalitě
Vyvolávací cena: 3 000 Kč +33,3 %
Vydraženo za: 4 000 Kč
2106
8 000 Kč
+53
1900-1990 [SBÍRKY] VESELÍ NAD MORAVOU / LIDOVÉ KROJE sbírka více jak 290ks pohlednic města v okrese Hodonín, od starých malého formátu až po moderní, 3x litografie, dlouhé adresy, ale i fotografie atd., doplněno sbírkou slováckých krojů, převážně malované Úprka, Mutich, uloženo ve 2 starých albech na pohlednice; různá kvalita, vysoká tržní hodnota
Vyvolávací cena: 6 000 Kč +33,3 %
Vydraženo za: 8 000 Kč