Aukce 60 / Filatelie / Evropa / Rakousko / Celiny

Aktuálně běží Aukce 69, kde můžete najít podobné položky a dražit!
284
211044 - 1870 Mi.P1, dopisnice 2Kr žluťásek, luxusní otisk náprs
1870 Mi.P1, dopisnice 2Kr "žluťásek", luxusní otisk náprstkového DR RONOW / 2.10.70 (Ronov n. Doubravou, Vot.č. 2041/1.) v hnědé barvě; hledané, pěkný stav
Vyvolávací cena: 600  +50,0 %
Vydraženo za: 900 Kč
285
15 000
211209 - 1899 PRAŽSKÁ POTRUBNÍ POŠTA / 1. DEN /  dopisnice pro po
1899 PRAŽSKÁ POTRUBNÍ POŠTA / 1. DEN / dopisnice pro potrubní poštu FJ I. 10Kr, Mi.RP16 s krásným otiskem DR PRAG 2/4.3.99 - 1. den provozu potrubní pošty v Praze!, zajímavý text ve smyslu zahájení provozu; signováno a atest Ferchenbauer: "Prachtstück"; mimořádně vzácné, ojedinělá nabídka!
Vyvolávací cena: 15 000  +0,0 %
Vydraženo za: 15 000 Kč
286
13 000
211211 - 1905 PRAŽSKÁ POTRUBNÍ POŠTA / celá dvojitá dopisnice p
1905 PRAŽSKÁ POTRUBNÍ POŠTA / celá dvojitá dopisnice pro potrubní poštu FJ I. 10Kr, Ferch.PK17, POUŽITO PO PLATNOSTI, dotazovací část vyfr. zn. 1901/1904 1h+6h (1901) + 2h+3h+6h (1904), DR PRAHA 10/7.3.05, odpovědní část vyfr. zn. 2h+5h+6h (1901) a 1h+2h+3h (1904), DR PRAHA 1/ 7.3.05; bezvadná kvalita, zk. Fechenbauer, atest Pelikán, velmi vzácné, ojedinělá nabídka!
Vyvolávací cena: 12 000  +8,3 %
Vydraženo za: 13 000 Kč
287
13 000
211212 - 1907 PRAŽSKÁ POTRUBNÍ POŠTA / celá dvojitá dopisnice p
1907 PRAŽSKÁ POTRUBNÍ POŠTA / celá dvojitá dopisnice pro potrubní poštu FJ I. 20H, Ferch.PK25 - dofrankováno z důvodu zvýšení porta od 16.1.1907, dotazovací část dofr. zn. 5h (emise 1906), DR PRAHA/ 6.III.08, odpovědní část dofr. zn. 5h (emise 1906), DR KRÁL. VINOHRADY 1/ 6.3.08; zk. Ferchenbauer, atest Pelikán, velmi vzácné, ojedinělá nabídka!
Vydraženo za: 13 000 Kč
288
211222 - 1900-1907 POTRUBNÍ POŠTA  sestava 2ks dvojitých dopisnic
1900-1907 POTRUBNÍ POŠTA sestava 2ks dvojitých dopisnic pražské potrubní pošty FJ I. 20H hnědá, Mi.RP21, 1x oboustranně prošlá, adresováno na Ing. Šulu, podací DR PRAHA/ 11.I.07 + 1x stejná dopisnice nepoužitá; bez poškození
Vyvolávací cena: 2 000
289
211220 - 1900-1911 PRAŽSKÁ POTRUBNÍ POŠTA  sestava 9ks různých
1900-1911 PRAŽSKÁ POTRUBNÍ POŠTA sestava 9ks různých dopisnic pražské potrubní pošty, obsahuje 2ks FJI 10Kr ultramarin, MI.RP16, RP17A - odpovědní díl, 4ks FJI 20h hnědá, Mi.RP24 a 3ks FJI 25h ultramarinová, Mi.RP26, RP28, vše pražská razítka; pouze 2ks s přehybem, velmi pěkný stav
Vyvolávací cena: 1 000  +60,0 %
Vydraženo za: 1 600 Kč
290
211216 - 1908 soukromá celinová obálka 3+5+10H, dofr. zn. 2x 1H (1
1908 soukromá celinová obálka 3+5+10H, dofr. zn. 2x 1H (1901/1902 a 1904/1905), podací DR MOR. OSTRAVA/ 31.10.08, poslední den platnosti, na zadní straně nálepka Jubilejní výstavy 1908, odesílatel Joža Dvořák; kat. Ferch. 400€
Vyvolávací cena: 1 500
291
211219 - 1908 soukromé přítisky - sestava 6ks přítisků dopisnic
1908 soukromé přítisky - sestava 6ks přítisků dopisnic pro potrubní poštu vydání 1907-1908 hodnoty 25h, tisk bez adresních linek, 3x na hnědém papíru v modré, hnědé a oranžové barvě přitištěné zn. a na nažloutlém papíru v zelené, červené a hnědé barvě; na jubilejní výstavě 1908 byla expozice c.k. rakouské poštovní správy, mimo jiné i se stánkem tiskařského stroje, zde za poplatek (v ceně byla i nominální hodnota poštovní známky), se tiskly na památku různé přítisky známek z 9. emise ,,dveřní rám“ a později (září - říjen) i z jubilejní emise 1908 v knihtisku; návštěvníci výstavy si nechávali tyto přítisky tisknout na různé pohlednice, obálky, celiny, pamětní i čisté listy; bez poškození
Vyvolávací cena: 800  +87,5 %
Vydraženo za: 1 500 Kč
292
211188 - 1867-1890 [SBÍRKY]  sestava 16ks celinových obálek od emi
1867-1890 [SBÍRKY] sestava 16ks celinových obálek od emise 1867, různá raz., 1x z Moravské Třebové do Švýcarska apod.; různý stav
Vyvolávací cena: 1 500  +0,0 %
Vydraženo za: 1 500 Kč
293
211207 - 1870-1910 [SBÍRKY]  sbírka 103ks celin různých emisí, K
1870-1910 [SBÍRKY] sbírka 103ks celin různých emisí, KL, zálepky, COB, spořitelní karta, Levanta, Jubilejní, R-, prošlé i neprošlé; jako celek zajímavé
Vyvolávací cena: 4 000  +0,0 %
Vydraženo za: 4 000 Kč