Aukce 61 / Pohlednice / Místopis

Aktuálně běží Aukce 72, kde můžete najít podobné položky a dražit!
1812
214296 - 1897 NOVÝ BOR (Haida) - 3-okénková lito, prošlé, DA, vy
1897 NOVÝ BOR (Haida) - 3-okénková lito, prošlé, DA, vydavatel Ed. Strache; nepatrně omačkané růžky, výborný stav, dekorativní kus!
Vyvolávací cena: 600
1813
214295 - 1910 SLAVONICE (ZLABINGS) - město v budoucnosti, koláž, p
1910 SLAVONICE (ZLABINGS) - město v budoucnosti, koláž, prošlá; smytá zn., mírně omačkané růžky, hledané!
Vyvolávací cena: 2 000  +80,0 %
Vydraženo za: 3 600 Kč
1814
214946 - 1907 HROZNĚTÍN (Lichtenstadt) - nádraží a celkový pohl
1907 HROZNĚTÍN (Lichtenstadt) - nádraží a celkový pohled, litografie; prošlá, pěkný stav
Vyvolávací cena: 700
1815
10 000
213796 - 1900-1950 [SBÍRKY]  LIBEREC (Reichenberg), sbírka více ne
1900-1950 [SBÍRKY] LIBEREC (Reichenberg), sbírka více než 300ks pohlednic převážně z let 1915-1930, několik dlouhých adres, většina prošlá; uloženo kartonové krabici, různá jakost, zajímavé
Vyvolávací cena: 7 000  +42,9 %
Vydraženo za: 10 000 Kč
1816
214625 - 1905 ŽATEC (Saaz) - Saazer Hopfen und Malz Gott erhalt´s,
1905 ŽATEC (Saaz) - Saazer Hopfen und Malz Gott erhalt´s, barevná koláž s pijanem piva, v pozadí pohled na náměstí; DA, prošlá, pouze mírně omačkané růžky
Vyvolávací cena: 700  +0,0 %
Vydraženo za: 700 Kč
1817
213019 - 1903 KOKOŘÍN - hostinec u Krobijana, jednozáběrový čb
1903 KOKOŘÍN - hostinec u Krobijana, jednozáběrový čb pohled na invalidu s pivem a fajkou před hospodou, DA, bez poškození, dekorativní
Vyvolávací cena: 600  +0,0 %
Vydraženo za: 600 Kč
1818
212120 - 1900 OLOMOUC (Olmütz) - horní náměstí, kolorovaná lito
1900 OLOMOUC (Olmütz) - horní náměstí, kolorovaná lito pohlednice s reliéfním ornamentem; DA, prošlá, pěkný stav
Vyvolávací cena: 800
1819
214297 - 1899 PRAHA - Plovárna na Žofíně, jednozáběrová, DA, p
1899 PRAHA - Plovárna na Žofíně, jednozáběrová, DA, prošlá; bezvadný stav, dekorativní kus!
Vyvolávací cena: 1 000  +10,0 %
Vydraženo za: 1 100 Kč
1820
205360 - 1898-1950 [SBÍRKY]  BÍLINA  sbírka 343ks pohlednic města
+80
1898-1950 [SBÍRKY] BÍLINA sbírka 343ks pohlednic města Bílina, obsahuje lito, fotopohledy, 13ks pohlednic před rokem 1900, 5ks s erby, tlačené, DA, šachty a doly, interiéry hotelů a restaurací, vystěhování Čechů, kasárna, nádraží atd. + doplněno 6ks pohlednic NEŠTĚMICE NAD LABEM; převážně dobrý stav, tržní cena cca 70.000Kč
Vyvolávací cena: 25 000
1821
214300 - 1897-1900 ČECHY LITOGRAFIE  sestava 19ks lito pohlednic, mj
1897-1900 ČECHY LITOGRAFIE sestava 19ks lito pohlednic, mj. Cheb, Plzeň, Karlovy Vary, Broumov, Mladé Vožice, Rychnov nad Kněžnou, Veselí nad Lužnicí atd., DA, převážně prošlé; zachovalé
Vyvolávací cena: 2 800
1822
214301 - 1897-1900 MORAVA LITOGRAFIE  sestava 8ks litografických poh
1897-1900 MORAVA LITOGRAFIE sestava 8ks litografických pohlednic, obsahuje Nový Jičín, Šerák, Vidnava, Opava, Brno, Pohořelice, Dlouhá Loučka, DA, prošlé; zachovalé
Vyvolávací cena: 1 500  +6,7 %
Vydraženo za: 1 600 Kč
1823
214395 - 1898-1905 ČECHY A MORAVA LITOGRAFIE  sestava 22ks různých
1898-1905 ČECHY A MORAVA LITOGRAFIE sestava 22ks různých litografických pohlednic, obsahuje mj. Nový Hrádek, sv. Kopeček (tlačená a průsvitná), Kraslice, Plzeň, Velim, Bechyně, Hořice, Chrudim, Kroměříž, Plotiště nad Labem atd.; zachovalé, drobné lomy a odřené růžky
Vyvolávací cena: 2 200  +0,0 %
Vydraženo za: 2 200 Kč
1824
214344 - 1900 ZDOBENÉ DOPISNÍ PAPÍRY  sestava 9 různých zdobený
1900 ZDOBENÉ DOPISNÍ PAPÍRY sestava 9 různých zdobených dopisních papírů, 3x místopisné vše Ústí nad Orlicí, různé z toho 2x Lito + motiv "Z výletu pana Broučka do XV. století" + osobnosti - Svatopluk Čech + 3ks různé poetické náměty; nepoužité, pouze přehyb, převážně velmi dobrý stav
Vydraženo za: 1 100 Kč
1825
37 000
213666 - 1890-1930 [SBÍRKY]  sbírka cca 900 kusů pohlednic Prahy,
+54
1890-1930 [SBÍRKY] sbírka cca 900 kusů pohlednic Prahy, městských částí a přilehlých obcí, obsahuje mj. dopisní papír s lito přítiskem a množství pohlednic z výstavy 1890, fotopohlednic, koláže, lito, malované, soubor Mizející Praha, městské části a okolní obce; uloženo v 5 kancelářských šanonech V KRABICI IKEA, pochází z velké pozůstalosti po obchodníkovi, vysoká tržní cena, POUZE OSOBNÍ ODBĚR!
Vyvolávací cena: 10 000  +270,0 %
Vydraženo za: 37 000 Kč
1826
37 000
213669 - 1890-1948 [SBÍRKY]  ČS. MÍSTOPIS, SOKOL, BLAHOPŘEJNÉ  s
+55
1890-1948 [SBÍRKY] ČS. MÍSTOPIS, SOKOL, BLAHOPŘEJNÉ sestava odhadem více než 1.300 kusů pohlednic v 7 kancelářských šanonech, obsahuje cca 350ks s čs. místopisem, z toho část výstavy, dále cca 300 kusů námětových pohlednic, blahopřejné jako vánoční, velikonoční, foto ženy, umělecké Kvěchová atd., více než 600 kusů pohlednic s námětem Sokolských sletů od roku 1899 do 1948, obsahuje fotopohledy z cvičení, malované propagační, osobnosti atd.; různá kvalita, pochází z velké pozůstalosti po obchodníkovi, vysoká tržní cena, uloženo v krabici IKEA, POUZE OSOBNÍ ODBĚR!
Vyvolávací cena: 6 000  +516,7 %
Vydraženo za: 37 000 Kč
1827
40 000
214398 - 1898-1940 [SBÍRKY]   MÍSTOPIS ČECHY A MORAVA  sestava cca
1898-1940 [SBÍRKY] MÍSTOPIS ČECHY A MORAVA sestava cca 1300 kusů místopisných pohlednic malého formátu, obsahuje i několik litografií, koláží, tlačené, erby, DA, města, vesnice, poutní místa, interiéry, hrady a zámky, letecké záběry, výstavy atd.; převážně prošlé, různá kvalita, vysoká tržní cena, vše v jedné krabici
Vyvolávací cena: 15 000  +166,7 %
Vydraženo za: 40 000 Kč
1828
35 000
213017 - 1899-1990 [SBÍRKY]   ČS. MÍSTOPIS, CIZINA, MOTIV  sestava
1899-1990 [SBÍRKY] ČS. MÍSTOPIS, CIZINA, MOTIV sestava cca 4.000ks pohlednic malého i velkého formátu, obsahuje cca 1000ks pohlednic malého formátu s čs. místopisem, menší část Slovensko a Podkarpatská Rus, dále cca 1000ks pohlednic malého formátu s motivem - převážně blahopřejné, umělecké atd., dále cca 600ks pohlednic malého formátu s místopisem ciziny jako Rakousko, Německo, Polsko, Chorvatsko atd., doplněno cca 1000ks pohlednic velkého formátu čs. provenience - místopis + blahopřejné, část černobílé; uloženo ve větší krabici, různá kvalita, nabízeno za zlomkovou část tržní ceny!
Vyvolávací cena: 5 000  +600,0 %
Vydraženo za: 35 000 Kč
1829
14 000
213230 - 1918-1920 [SBÍRKY]  velká sbírka 98ks národních místop
+51
1918-1920 [SBÍRKY] velká sbírka 98ks národních místopisných kolážových pohlednic, doplněno kresbou národních erbů, vlajkami, vyobrazením prezidentů T.G. Masaryk a Wilson, nebo s kresbou sokolů a legionářů, uloženo na 50ks volných listů ve fotorůžcích v deskách; převažují prošlé, velmi pěkná kvalita, vysoká tržní cena!
Vyvolávací cena: 7 000  +100,0 %
Vydraženo za: 14 000 Kč
1830
214298 - 1900 BRATISLAVA (Pozsony) - vícezáběrová na kovové foli
1900 BRATISLAVA (Pozsony) - vícezáběrová na kovové folii, DA, prošlá; mírně odřené růžky
Vyvolávací cena: 900  +22,2 %
Vydraženo za: 1 100 Kč
1831
212326 - 1900-1912 BRATISLAVA - sestava 2ks pohlednic z toho 1x barev
1900-1912 BRATISLAVA - sestava 2ks pohlednic z toho 1x barevná lito celkový pohled na Bratislavu v noci DA, 1x celkový pohled na kovové folii, doplněno dalšími 5ks zajímavých pohledů mj. Nové Zámky - náměstí, jednozáběrová lito, Komárno, Debreczen Piacz úcsa s tramvají, 4-záběrová pohlednice stavitel Josef Bracha - Příkazy u Olomouce, Budapest; vše prošlé, převážně zachovalé
Vyvolávací cena: 2 000  +10,0 %
Vydraženo za: 2 200 Kč
1832
19 000
213780 - 1890-1945 [SBÍRKY]   SLOVINSKO, CHORVATSKO, BOSNA, SRBSKO,
+27
1890-1945 [SBÍRKY] SLOVINSKO, CHORVATSKO, BOSNA, SRBSKO, RAKOUSKO, NĚMECKO, FRANCIE, ŠVÝCARSKO, MAĎARSKO, ZÁMOŘÍ, VÝSTAVY velká akumulace odhadem více jak 2.000 kusů pohlednic malého formátu, uložena v průhledných obalech v 9 kancelářských šanonech, spousta materiálu vhodná k dalšímu zpracování; různá kvalita, uloženo v jedné krabici IKEA, pochází z velké pozůstalosti po obchodníkovi, nabízeno za zlomek tržní ceny, POUZE OSOBNÍ ODBĚR!
Vyvolávací cena: 10 000  +90,0 %
Vydraženo za: 19 000 Kč