Aukce 61 / Filatelie / ČSR I. / Celiny ČSR I.

3036
213091 - 1919 CPŘ1 + CPŘ2/I + CPŘ2/II, sestava 3ks rakouských sou
1919 CPŘ1 + CPŘ2/I + CPŘ2/II, sestava 3ks rakouských souběžných mezinárodních dopisnic Koruna 10h karmínová s orámováním, z toho 1x adresní část a 1x odpovědní část z dvojité dopisnice, z toho 2x dofr. zoubkovanou zn. Hradčany 5h světle zelená, podací SR KRÁL. VINOHRADY 3.VI.19 a raz. VLP 407 BÖHM. LEIPA - REICHENBERG 2/10 19, DR GABLONZ a.d. NEISSE; pěkné kusy bez poškození
Vyvolávací cena: 1 000  +50,0 %
Vydraženo za: 1 500 Kč
3038
213093 - 1919 CPŘ3 + CPŘ3Pa, sestava 3ks rakouských dopisnic 8h Ka
1919 CPŘ3 + CPŘ3Pa, sestava 3ks rakouských dopisnic 8h Karel s orámováním, vše s reklamními přítisky fy J.K.Chudý - Týniště nad Orl., K.Smetana - Plzeň a P.Kraus - Třešť, z toho první dva s perforací do psacího stroje, vše dofr. Spěšnými zn. ve funkci výplatní a zn. Hradčany; zachovalé, dekorativní
Vyvolávací cena: 1 200  +83,3 %
Vydraženo za: 2 200 Kč
3039
213083 - 1919 CPŘ3, souběžná rakouská dopisnice Karel 8h zaslan
1919 CPŘ3, souběžná rakouská dopisnice Karel 8h zaslaná jako Ex v I. TO do Opavy, dofr. spěšnou zn. 2h ve funkci výplatní a rakouskými souběžnými zn. 2x Karek 25h modrá a Koruna 10h fialová, podací DR JÄGERNDORF 15.I.19 (Krnov); bez poškození, dekorativní kus
Vyvolávací cena: 1 500  +60,0 %
Vydraženo za: 2 400 Kč
3040
213086 - 1918 CPŘ5, souběžná rakouská dopisnice Koruna 10h červ
1918 CPŘ5, souběžná rakouská dopisnice Koruna 10h červená zaslaná jako R do Haidy, dofr. pro I.TO rakouskou předběžnou zn. Karel 25h, podací DR ČESKÝ DUB 21/11 18; bez poškození, dekorativní kus
Vyvolávací cena: 1 500
3041
213084 - 1919 CPŘ5, souběžná rakouská dopisnice Koruna 10h adres
1919 CPŘ5, souběžná rakouská dopisnice Koruna 10h adresována jako Ex do Litovle, dofr. pro I. TO rakouskými souběžnými zn. Znak 50h, Karel 2x 20h a 15h, podací DR ODERBERG/ 19.I.19, příchozí znárodněné DR LITOVEL/ 19.I.19 na přední straně; pouze drobná oděrka na zn. Znak 50h, dekorativní kus
Vyvolávací cena: 1 500
3042
213081 - 1919 CPŘ28a, Mi.P56 II, souběžná uherská dopisnice 8f s
1919 CPŘ28a, Mi.P56 II, souběžná uherská dopisnice 8f s orámováním a s perforací do psacího stroje, s černým přítiskem fy CARPATHIA, letopočet 1916, dofr. zn. Hradčany 3h fialová, podací DR PRIVIGYE 919 Apr.25.(Prievidza); bez poškození, kat. Hirš uvádí 30-násobek ceny dopisnice bez perforace - tedy 10.000Kč, velmi malý výskyt uherských dopisnic s perforací a s přítiskem!
Vyvolávací cena: 3 000  +0,0 %
Vydraženo za: 3 000 Kč
3043
213080 - 1919 CPŘ36, maďarská dopisnice 10f červená, hodnotová
1919 CPŘ36, maďarská dopisnice 10f červená, hodnotová číslice v kruhu - republikánské vydání, dofr. zn. Hradčany 5h, Pof.3, podací DR RÓZSAHEGY 919.NOV.15, přitištěná zn. s tiskovou vadou - bílá skvrna v levém horním rohu; bez poškození
Vyvolávací cena: 700  +614,3 %
Vydraženo za: 5 000 Kč
3044
213079 - 1919 CPŘ33, souběžná uherská dopisnice 10f červená be
1919 CPŘ33, souběžná uherská dopisnice 10f červená bez orámování, zaslaná jako R+Ex v I.TO, dofr. zn. Hradčany 2x 40h oranžová a 5h světle zelená, podací uherské DR BÁN 919 Apr.25. (Bánovce u Trenčína), adresováno do Olomouce, luxusní otisky razítek; bez poškození, dekorativní kus s razítkem malé pošty!
Vyvolávací cena: 2 000  +175,0 %
Vydraženo za: 5 500 Kč
3045
213078 - 1919 CPŘ47 + CPŘ56, sestava 2ks uherských předběžných
1919 CPŘ47 + CPŘ56, sestava 2ks uherských předběžných zálepek, 6f + 2f zelená s příplatkovým červeným přítiskem 1914-1915 se služebními oválnými razítky pošty TURČIANSKÝ SVATÝ MARTIN A BRATISLAVA - v textu žádost o zaslání formulářů 15. března 1919, druhá hodnoty 20f hnědá s uherským DR POZSONY 919 MAJ.11.; bez okrajů, nepoškozeno
Vyvolávací cena: 1 000  +60,0 %
Vydraženo za: 1 600 Kč
3046
213119 - 1919 sestava 2ks celých peněžních poštovních poukázek
1919 sestava 2ks celých peněžních poštovních poukázek 2f, malého a velkého formátu, vyfr. zn. Hradčany 1x 25h modrá a 1x 50h fialová, podací DR TRENCSÉN 919 Maj.21 a POZSONY 919 Jul.19; pouze lehké přehyby, dekorativní, malý výskyt celých formulářů, ex Papoušek
Vyvolávací cena: 2 000  +0,0 %
Vydraženo za: 2 000 Kč
3047
4 500
213117 - 1919 CPŘ59, celá uherská předběžná telegrafická poš
1919 CPŘ59, celá uherská předběžná telegrafická poštovní celinová poukázka 2f modrá, Fedezeti Lap - Avis d´emision, vyfr. zn. Ženci 40f, 25f a Karel 20f s přetiskem KÖZTÁRSASÁG podací DR BESZTERCBÁNYA 919 Feb/6, vzadu znárodněné příchozí DR ČÁSLAV 11.II.19, doplněno rakouským formulářem Stvrzenka ku poukázce telegrafické; lehké přehyby a drobná natržení v okrajích, malý výskyt, ex Papoušek
Vyvolávací cena: 3 000  +50,0 %
Vydraženo za: 4 500 Kč
3048
211472 - 1919 CRV23, Vojenské, sibiřské vydání Lvíček, I. typ
1919 CRV23, Vojenské, sibiřské vydání Lvíček, I. typ - dvě skvrny v nápisech, tmavě hnědá; bezvadná
Vyvolávací cena: 3 000  +6,7 %
Vydraženo za: 3 200 Kč
3049
213897 - 1919 CRV24, Vojenské, sibiřské vydání Lvíček s přeti
1919 CRV24, Vojenské, sibiřské vydání Lvíček s přetiskem 1920, rozměr 137x84mm; pouze vzadu stopy po fil. nálepkách
Vyvolávací cena: 3 000
3050
213110 - 1919-1920 CDV1a  přetisková Velký monogram Karel 10/8h, s
1919-1920 CDV1a přetisková Velký monogram Karel 10/8h, sestava 4ks prošlých dopisnic bohatě dofrankovaných zn. Hradčany 1h, 3h a Spěšné 2h a 5h pro II. TO, různá podací DR jako jednokruhové OBERPLAN, vlakové 384 DEUTSCH BROD - PARDUBITZ, ARNSDORF a PODMOKLY; zachovalé, dekorativní
Vydraženo za: 1 500 Kč
3051
213096 - 1918 CDV5a, sestava 8ks přetiskových dopisnic s malým mon
1918 CDV5a, sestava 8ks přetiskových dopisnic s malým monogramem Karel 10/8h, 6x nepoužitá z toho 1x s přítiskem Elektrické podniky Praha + 2x prošlá s raz. PRAHA a FRANZENSBAD, posuny, různé typy; pěkná kvalita, pochází z rozsáhlé specializované sbírky ex. Papoušek
Vyvolávací cena: 1 000  +0,0 %
Vydraženo za: 1 000 Kč
3052
210766 - 1919 CDV7, Hradčany 10h zaslaná ve II. TO do blízké cizi
1919 CDV7, Hradčany 10h zaslaná ve II. TO do blízké ciziny (Berlín), správné poštovné 15h, jako přídavná frankatura použita makulatura ke škodě pošty (!) Hradčany 5h zelená, znárodněné DR FRENŠTÁT pod RADHOŠTĚM/ 12.VIII..19; bez poškození, ojedinělé, ex Dražan
Vyvolávací cena: 600  +0,0 %
Vydraženo za: 600 Kč
3053
214197 - 1919 CDV10  zaslaná jako R ve II. TO do Vídně, dofr. zn.
1919 CDV10 zaslaná jako R ve II. TO do Vídně, dofr. zn. 5h světle zelená + 50h fialová Hradčany, podací DR GRULICH 5.VIII.19; pěkný stav, dekorativní
Vyvolávací cena: 800  +0,0 %
Vydraženo za: 800 Kč
3054
211473 - 1925 CDV31a-e, Olympijský kongres, všechny s PR, poštovn
1925 CDV31a-e, Olympijský kongres, všechny s PR, poštovně nepoužité, pouze s červeným přítiskem tužkou vypsaná adresa; bezvadné
Vyvolávací cena: 500
3055
213194 - 1931-1932 CDV45/1-4 + CDV47/1-4, sestava 2kompletních řad
1931-1932 CDV45/1-4 + CDV47/1-4, sestava 2kompletních řad obrazových dopisnic, Výstava tělesné výchovy a sportu v Pardubicích - TGM 5h zelená a kompletní řada IX. Všesokolský slet - TGM 1,20Kč tmavě hnědá; bez poškození
Vyvolávací cena: 800  +0,0 %
Vydraženo za: 800 Kč
3056
213136 - 1931 CDV46/1-8, kompletní řada obrazových dopisnic do ciz
1931 CDV46/1-8, kompletní řada obrazových dopisnic do ciziny TGM 1,20Kč hnědá (bez prodejní ceny), všechny nepoužité; pěkná jakost
Vyvolávací cena: 700  +57,1 %
Vydraženo za: 1 100 Kč
3057
213134 - 1931-1936 CDV46/1-8, obrazové dopisnice do ciziny TGM 1,20K
1931-1936 CDV46/1-8, obrazové dopisnice do ciziny TGM 1,20Kč hnědá (bez prodejní ceny), kompletní série, všechny poštovně prošlé, adresováno do Německa, Rakouska, Estonska a Jugoslávie; pěkná jakost, kat. 3.900Kč
Vyvolávací cena: 1 300  +0,0 %
Vydraženo za: 1 300 Kč
3058
213214 - 1935 CDV50, Znak 50h, dvojitá dopisnice pro tuzemsko, rekla
1935 CDV50, Znak 50h, dvojitá dopisnice pro tuzemsko, reklamní přítisk farmaceutické fy NORIS, jednostranně prošlá se SR PRAHA 25/ 20.IV.35; bez poškození
Vyvolávací cena: 1 000  +10,0 %
Vydraženo za: 1 100 Kč
3059
213196 - 1934 CDV53/1-5, Celostátní výstava B. Smetany v Litomyšl
1934 CDV53/1-5, Celostátní výstava B. Smetany v Litomyšli, kompletní řada, vše na zrnitém papíru; bez vad, kat. 3.000Kč
Vyvolávací cena: 1 600  +0,0 %
Vydraženo za: 1 600 Kč
3060
213199 - 1934 CDV55/ 1-3, Valdštejnská výstava v Jičíně, komple
1934 CDV55/ 1-3, Valdštejnská výstava v Jičíně, kompletní řada, část na zrnitém papíru, CDV55/3 s tiskovou vadou - vodorovná barevná skvrna vedle obrazu nádvoří zámku; nepoužité, dobrá jakost
Vyvolávací cena: 900  +0,0 %
Vydraženo za: 900 Kč
3061
213185 - 1934 CDV57/1-5, FIS, TGM 1,20Kč hnědá, kompletní řada o
1934 CDV57/1-5, FIS, TGM 1,20Kč hnědá, kompletní řada obrazových dopisnic pro blízkou cizinu; neprošlé, bez poškození
Vyvolávací cena: 700  +28,6 %
Vydraženo za: 900 Kč
3062
213183 - 1935 CDV58/1-5, FIS, TGM 1,50Kč červená, dopisnice pro ci
1935 CDV58/1-5, FIS, TGM 1,50Kč červená, dopisnice pro cizinu, kompletní série; bez poškození
Vyvolávací cena: 800  +0,0 %
Vydraženo za: 800 Kč
3063
213175 - 1936 CDV61/13 + 54 obrazové dopisnice Huklivý + Užhorod,
1936 CDV61/13 + 54 obrazové dopisnice Huklivý + Užhorod, TGM 50h s orámováním, 1x podací DR STAVNE 19.I.37 a 1x podací DR VOJČICE 27.VI.36; bez poškození
Vyvolávací cena: 800  +175,0 %
Vydraženo za: 2 200 Kč
3064
213200 - 1936 CDV62/1-2, Jubilejní Cyrilometodějské oslavy - Veleh
1936 CDV62/1-2, Jubilejní Cyrilometodějské oslavy - Velehrad, kompletní řada; bez poškození
Vyvolávací cena: 1 500  +0,0 %
Vydraženo za: 1 500 Kč
3065
213201 - 1936 CDV62/2, Jubilejní Cyrilometodějské oslavy - Velehra
1936 CDV62/2, Jubilejní Cyrilometodějské oslavy - Velehrad č.2, prošlá s DR ONDŘEJOVICE 17.VI.38; bez poškození
Vyvolávací cena: 700  +28,6 %
Vydraženo za: 900 Kč
3066
213204 - 1936 CDV63/1-2, Středomoravská výstava v Přerově, prvn
1936 CDV63/1-2, Středomoravská výstava v Přerově, první dvě, poštovně prošlé, 1x nádražní raz. ODRY 23.X.36, 1x raz. VLP č.677/ OLOMOUC - NEZAMYSLICE/ 12.X.36; bez poškození, kat. 2.600Kč
Vyvolávací cena: 1 700
3067
213203 - 1936 CDV63/1-3, Středomoravská výstava v Přerově, kompl
1936 CDV63/1-3, Středomoravská výstava v Přerově, kompletní řada obrazových dopisnic; nepatrná skvrnka, jinak bez vady, kat. 3.300Kč
Vyvolávací cena: 1 700  +0,0 %
Vydraženo za: 1 700 Kč
3068
213138 - 1937 CDV67/1-8, Obrazové dopisnice do ciziny, TGM 1,20Kč h
1937 CDV67/1-8, Obrazové dopisnice do ciziny, TGM 1,20Kč hnědá, (vyznačena prodejní cena), kompletní řada; pěkná jakost
Vyvolávací cena: 600  +0,0 %
Vydraženo za: 600 Kč
3069
214693 - 1937 CDV69/407 obrazová dopisnice z emise Poznejte svou vla
1937 CDV69/407 obrazová dopisnice z emise Poznejte svou vlast č.407 Autopošta s výrobní vadou - výrazný posun ořezu nahoru, chybí spodní nápis, pro srovnání stejná dopisnice, neprošlé obě s raz. autopošty PRAHA 23.X.37; dopisnice s výrobní vadou - ohyb v rohu, ojedinělé!
Vyvolávací cena: 1 000
3070
213946 - 1935 ZT zn. 50h zelená, TGM v čepici, použité pro obrazo
1935 ZT zn. 50h zelená, TGM v čepici, použité pro obrazové dopisnice počínaje CDV59, na tenkém papíru bez lepu
Vyvolávací cena: 500
3071
19 000
213106 - 1918 [SBÍRKY]  CDV1a + CDV2a, specializovaná sbírka přet
+34
1918 [SBÍRKY] CDV1a + CDV2a, specializovaná sbírka přetiskových dopisnic Velký monogram v černé barvě Karel 10/8h, celkem 299ks na 180 volných albových listech s popisy, z toho více než polovina prošlé dopisnice, obsahuje posuny, obtisky, vady a typy přetisků; převážně dobrá kvalita, uloženo v krabici na albové listy, pochází z rozsáhlé sbírky ex Papoušek
Vyvolávací cena: 9 000  +111,1 %
Vydraženo za: 19 000 Kč
3072
213100 - 1918 [SBÍRKY]   CDV1b + CDV2b  specializovaná sbírka pře
+28
1918 [SBÍRKY] CDV1b + CDV2b specializovaná sbírka přetiskových dopisnic Velký monogram v MODRÉ barvě Karel 10/8h, část jednotlivé části z dvojitých dopisnic, celkem 37ks na 28 volných albových listech s popisy, z toho 22ks prošlých, posuny, obtisky, vady a typy přetisků; převážně dobrá kvalita, pochází z rozsáhlé sbírky ex Papoušek
Vyvolávací cena: 4 000  +0,0 %
Vydraženo za: 4 000 Kč
3073
213139 - 1936 [SBÍRKY]  CDV61, Obrazové dopisnice 1936, téměř ko
1936 [SBÍRKY] CDV61, Obrazové dopisnice 1936, téměř kompletní řada 57ks obrazových dopisnic, (chybí pouze č. 43A a 58); u několika kusů mírně omačkané růžky, jinak velmi pěkná kvalita, kat. 5.300Kč
Vyvolávací cena: 3 000  +0,0 %
Vydraženo za: 3 000 Kč
3074
213621 - 1931-1938 [SBÍRKY]  CDV45/1, CDV55/2, CDV64, 16ks CDV69, 9k
1931-1938 [SBÍRKY] CDV45/1, CDV55/2, CDV64, 16ks CDV69, 9ks CDV72, sestava 33ks různých obrazových dopisnic vše nepoužité s příležitostnými razítky; dobrý stav, pouze mírně omačkané růžky
Vyvolávací cena: 900  +0,0 %
Vydraženo za: 900 Kč
3075
212491 -  ZT  hodnoty 140h v původní modré barvě na zn. bílém p
ZT hodnoty 140h v původní modré barvě na zn. bílém papíru s lepem; svěží, zk. Vrba, široké okraje
Vyvolávací cena: 500  +0,0 %
Vydraženo za: 500 Kč
3076
213852 -  ZT hodnoty 140h a 160h ve fialové barvě na narůžovělé
ZT hodnoty 140h a 160h ve fialové barvě na narůžovělém papíru bez lepu, pro celiny potrubní pošty; zk. Vrba
Vyvolávací cena: 800  +12,5 %
Vydraženo za: 900 Kč
3077
213172 - 1933 CPO2, dopisnice Znak 90h zelená, sestava 2ks, 1x atypi
1933 CPO2, dopisnice Znak 90h zelená, sestava 2ks, 1x atypicky dofr. pouze zn. 30h Znak a adresována do Rakouska, podací DR PRAHA 55/ 5.II.33, 1x bez dofrankování zaslaná z pražských Dejvic do Hranic na Telefonní ústřednu, podací DR PRAHA 47/ 18.IV.33; zachovalé
Vyvolávací cena: 1 300
3078
213174 - 1937 CAZ1A+B, sestava 2ks adresních záznamních lístků Z
1937 CAZ1A+B, sestava 2ks adresních záznamních lístků Znak 50h modrá, 1x český text, 1x česko-německý text, oba neprošlé; bez poškození
Vyvolávací cena: 700
3079
214695 - 1920-1921 CPP12, CPP15, sestava 2ks větších dílů celino
1920-1921 CPP12, CPP15, sestava 2ks větších dílů celinové mezinárodní poštovní průvodky Hradčany 10h modrá, obě zaslané do Rakouska, smíšené frankatury mj. Hradčany 2-páska 500h a 1x 2 kusy 400h; bez poškození
Vyvolávací cena: 700  +0,0 %
Vydraženo za: 700 Kč
3080
213299 - 1925 CPP16, celá mezinárodní celinová průvodka adresova
1925 CPP16, celá mezinárodní celinová průvodka adresovaná do Švýcarska, řídké šrafování znaku, dofr. zn. Neotypie TGM 40h s DR CHRUDIM/ 7.VIII.25; bez přeložení, pěkný stav
Vyvolávací cena: 600  +0,0 %
Vydraženo za: 600 Kč
3081
214237 - 1938 CMO7, mezinárodní odpovědka s nápisem ČESKO-SLOVEN
1938 CMO7, mezinárodní odpovědka s nápisem ČESKO-SLOVENSKO, hodnota 3,35Kč, nepoužitý i použitý kus, 1x DR PRAHA 1/ 13.III.39; 1x ohnutý růžek, jinak bez poškození
Vyvolávací cena: 1 600  +0,0 %
Vydraženo za: 1 600 Kč
3082
211491 - 1931 mezinárodní tiskopisová obálka Poštovní příkaz
1931 mezinárodní tiskopisová obálka Poštovní příkaz se znakem a cenou 15h zaslaná jako R do Jaroměře, vyfr. zn. 3Kč, Pof.224, podací DR ČESKÁ SKALICE 22.XII.31; bez poškození
Vyvolávací cena: 600  +50,0 %
Vydraženo za: 900 Kč
3083
6 000
214161 - 1918-1925 sestava 9ks různých neprošlých velkých celin,
1918-1925 sestava 9ks různých neprošlých velkých celin, obsahuje: CPP2B, 2C, CPP4A a B, CPP7, dále CDP3B, CDP6A (2x z toho 1x rozděleno na dvě části) + podací lístek na telegram CPL3C s raz. VZOR PRE SBERATELOV a 1x celá prošlá CPP16; různá kvalita, na zadních stranách stopy po papírových nálepkách, velmi vysoký katalog
Vyvolávací cena: 3 000  +100,0 %
Vydraženo za: 6 000 Kč
3084
213619 - 1918-1939 PARTIE  18ks celistvostí, převážně celin, pro
1918-1939 PARTIE 18ks celistvostí, převážně celin, prošlé i neprošlé, mj. CDV1, CDV23, 26, 28, prošlá 71/3, podatka atd.
Vyvolávací cena: 300  +0,0 %
Vydraženo za: 300 Kč