Aukce 61 / Filatelie / ČSR I. / Celiny ČSR I. / CPŘ - Předběžné celiny

3036
213091 - 1919 CPŘ1 + CPŘ2/I + CPŘ2/II, sestava 3ks rakouských sou
1919 CPŘ1 + CPŘ2/I + CPŘ2/II, sestava 3ks rakouských souběžných mezinárodních dopisnic Koruna 10h karmínová s orámováním, z toho 1x adresní část a 1x odpovědní část z dvojité dopisnice, z toho 2x dofr. zoubkovanou zn. Hradčany 5h světle zelená, podací SR KRÁL. VINOHRADY 3.VI.19 a raz. VLP 407 BÖHM. LEIPA - REICHENBERG 2/10 19, DR GABLONZ a.d. NEISSE; pěkné kusy bez poškození
Vyvolávací cena: 1 000  +50,0 %
Vydraženo za: 1 500 Kč
3038
213093 - 1919 CPŘ3 + CPŘ3Pa, sestava 3ks rakouských dopisnic 8h Ka
1919 CPŘ3 + CPŘ3Pa, sestava 3ks rakouských dopisnic 8h Karel s orámováním, vše s reklamními přítisky fy J.K.Chudý - Týniště nad Orl., K.Smetana - Plzeň a P.Kraus - Třešť, z toho první dva s perforací do psacího stroje, vše dofr. Spěšnými zn. ve funkci výplatní a zn. Hradčany; zachovalé, dekorativní
Vyvolávací cena: 1 200  +83,3 %
Vydraženo za: 2 200 Kč
3039
213083 - 1919 CPŘ3, souběžná rakouská dopisnice Karel 8h zaslan
1919 CPŘ3, souběžná rakouská dopisnice Karel 8h zaslaná jako Ex v I. TO do Opavy, dofr. spěšnou zn. 2h ve funkci výplatní a rakouskými souběžnými zn. 2x Karek 25h modrá a Koruna 10h fialová, podací DR JÄGERNDORF 15.I.19 (Krnov); bez poškození, dekorativní kus
Vyvolávací cena: 1 500  +60,0 %
Vydraženo za: 2 400 Kč
3040
213086 - 1918 CPŘ5, souběžná rakouská dopisnice Koruna 10h červ
1918 CPŘ5, souběžná rakouská dopisnice Koruna 10h červená zaslaná jako R do Haidy, dofr. pro I.TO rakouskou předběžnou zn. Karel 25h, podací DR ČESKÝ DUB 21/11 18; bez poškození, dekorativní kus
Vyvolávací cena: 1 500
3041
213084 - 1919 CPŘ5, souběžná rakouská dopisnice Koruna 10h adres
1919 CPŘ5, souběžná rakouská dopisnice Koruna 10h adresována jako Ex do Litovle, dofr. pro I. TO rakouskými souběžnými zn. Znak 50h, Karel 2x 20h a 15h, podací DR ODERBERG/ 19.I.19, příchozí znárodněné DR LITOVEL/ 19.I.19 na přední straně; pouze drobná oděrka na zn. Znak 50h, dekorativní kus
Vyvolávací cena: 1 500
3042
213081 - 1919 CPŘ28a, Mi.P56 II, souběžná uherská dopisnice 8f s
1919 CPŘ28a, Mi.P56 II, souběžná uherská dopisnice 8f s orámováním a s perforací do psacího stroje, s černým přítiskem fy CARPATHIA, letopočet 1916, dofr. zn. Hradčany 3h fialová, podací DR PRIVIGYE 919 Apr.25.(Prievidza); bez poškození, kat. Hirš uvádí 30-násobek ceny dopisnice bez perforace - tedy 10.000Kč, velmi malý výskyt uherských dopisnic s perforací a s přítiskem!
Vyvolávací cena: 3 000  +0,0 %
Vydraženo za: 3 000 Kč
3043
213080 - 1919 CPŘ36, maďarská dopisnice 10f červená, hodnotová
1919 CPŘ36, maďarská dopisnice 10f červená, hodnotová číslice v kruhu - republikánské vydání, dofr. zn. Hradčany 5h, Pof.3, podací DR RÓZSAHEGY 919.NOV.15, přitištěná zn. s tiskovou vadou - bílá skvrna v levém horním rohu; bez poškození
Vyvolávací cena: 700  +614,3 %
Vydraženo za: 5 000 Kč
3044
213079 - 1919 CPŘ33, souběžná uherská dopisnice 10f červená be
1919 CPŘ33, souběžná uherská dopisnice 10f červená bez orámování, zaslaná jako R+Ex v I.TO, dofr. zn. Hradčany 2x 40h oranžová a 5h světle zelená, podací uherské DR BÁN 919 Apr.25. (Bánovce u Trenčína), adresováno do Olomouce, luxusní otisky razítek; bez poškození, dekorativní kus s razítkem malé pošty!
Vyvolávací cena: 2 000  +175,0 %
Vydraženo za: 5 500 Kč
3045
213078 - 1919 CPŘ47 + CPŘ56, sestava 2ks uherských předběžných
1919 CPŘ47 + CPŘ56, sestava 2ks uherských předběžných zálepek, 6f + 2f zelená s příplatkovým červeným přítiskem 1914-1915 se služebními oválnými razítky pošty TURČIANSKÝ SVATÝ MARTIN A BRATISLAVA - v textu žádost o zaslání formulářů 15. března 1919, druhá hodnoty 20f hnědá s uherským DR POZSONY 919 MAJ.11.; bez okrajů, nepoškozeno
Vyvolávací cena: 1 000  +60,0 %
Vydraženo za: 1 600 Kč
3046
213119 - 1919 sestava 2ks celých peněžních poštovních poukázek
1919 sestava 2ks celých peněžních poštovních poukázek 2f, malého a velkého formátu, vyfr. zn. Hradčany 1x 25h modrá a 1x 50h fialová, podací DR TRENCSÉN 919 Maj.21 a POZSONY 919 Jul.19; pouze lehké přehyby, dekorativní, malý výskyt celých formulářů, ex Papoušek
Vyvolávací cena: 2 000  +0,0 %
Vydraženo za: 2 000 Kč
3047
4 500
213117 - 1919 CPŘ59, celá uherská předběžná telegrafická poš
1919 CPŘ59, celá uherská předběžná telegrafická poštovní celinová poukázka 2f modrá, Fedezeti Lap - Avis d´emision, vyfr. zn. Ženci 40f, 25f a Karel 20f s přetiskem KÖZTÁRSASÁG podací DR BESZTERCBÁNYA 919 Feb/6, vzadu znárodněné příchozí DR ČÁSLAV 11.II.19, doplněno rakouským formulářem Stvrzenka ku poukázce telegrafické; lehké přehyby a drobná natržení v okrajích, malý výskyt, ex Papoušek
Vyvolávací cena: 3 000  +50,0 %
Vydraženo za: 4 500 Kč