Aukce 61 / Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění
1898
3 000 Kč
1933 MUCHA Alfons (1860–1939), krycí list pojišťovací smlouvy banky Slavia, úzký formát (25,5x40,5cm); bez poškození, pouze dvakrát vodorovně přeloženo, obsahuje navíc dva dodatky ke smlouvě, stvrzenku a pojišťovací smlouvu Vzájemné pojišťovny Praha na téže jméno z roku 1942
Vyvolávací cena: 3 000 Kč +0,0 %
Vydraženo za: 3 000 Kč
1899
3 000 Kč
1919 MUCHA Alfons (1860–1939), soutisk 9ks zkusmých tisků - návrhů A.Muchy na nevydané jugoslávské známky, Alegorie lidového muzikanta s holubicemi hodnoty 10 paras a král Alexandr hodnoty 1 dinar, v zelené barvě na křídovém listu papíru bez lepu, rozměr cca 165x240mm, vzácný výskyt
Vyvolávací cena: 2 000 Kč +50,0 %
Vydraženo za: 3 000 Kč
1902
16 000 Kč
1942 VÁCHAL Josef (1884-1969), RUCE - soubor 13 barevných dřevorytů k veršům Otokara Březiny, rozměry 19,5x14 cm, signováno, volně loženo v originálních papírových deskách; č. I v rohu ohyb, jinak výborný stav, ojedinělá nabídka!
Vyvolávací cena: 15 000 Kč +6,7 %
Vydraženo za: 16 000 Kč