Aukce 61 / Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění

1894
213821 - 1930-1990 JAPONSKO / série 3ks krajinných výjevů na hedv
1930-1990 JAPONSKO / série 3ks krajinných výjevů na hedvábí, kolorovaná kresba tuší, hedvábné plátno, rozměr 16-20x25cm, autor neznámý, nedatováno; zachovalé
Vyvolávací cena: 900  +77,8 %
Vydraženo za: 1 600 Kč
1895
214054 - 1920 MUCHA Alfons (1860–1939) / ex libris  Ni zisk - Ni Sl
1920 MUCHA Alfons (1860–1939) / ex libris Ni zisk - Ni Slávu - ex libris pro Josefa Scheinera (1861-1932), právník, veřejný činitel, poslanec, člen Sokola; velmi dobrý stav, zajímavé
Vyvolávací cena: 400  +75,0 %
Vydraženo za: 700 Kč
1896
214037 - 1925 MUCHA Alfons (1860–1939), Exlibris pro Dr. Jaroslava
1925 MUCHA Alfons (1860–1939), Exlibris pro Dr. Jaroslava Polívku, formát obrazu 104x150mm; opravené drobné natržení v okraji
Vyvolávací cena: 1 500  +20,0 %
Vydraženo za: 1 800 Kč
1897
3 400
213797 - 1945 MUCHA Alfons (1860–1939), krycí list pojišťovací
1945 MUCHA Alfons (1860–1939), krycí list pojišťovací smlouvy banky Slavia, široký formát (29,5x42cm); vynikající stav, pouze vodorovné sklady, obsahuje navíc původní desky a pojišťovací smlouvu
Vyvolávací cena: 3 400  +0,0 %
Vydraženo za: 3 400 Kč
1898
213798 - 1933 MUCHA Alfons (1860–1939), krycí list pojišťovací
1933 MUCHA Alfons (1860–1939), krycí list pojišťovací smlouvy banky Slavia, úzký formát (25,5x40,5cm); bez poškození, pouze dvakrát vodorovně přeloženo, obsahuje navíc dva dodatky ke smlouvě, stvrzenku a pojišťovací smlouvu Vzájemné pojišťovny Praha na téže jméno z roku 1942
Vyvolávací cena: 3 000  +0,0 %
Vydraženo za: 3 000 Kč
1899
214049 - 1919 MUCHA Alfons (1860–1939), soutisk 9ks zkusmých tisk
1919 MUCHA Alfons (1860–1939), soutisk 9ks zkusmých tisků - návrhů A.Muchy na nevydané jugoslávské známky, Alegorie lidového muzikanta s holubicemi hodnoty 10 paras a král Alexandr hodnoty 1 dinar, v zelené barvě na křídovém listu papíru bez lepu, rozměr cca 165x240mm, vzácný výskyt
Vyvolávací cena: 2 000  +50,0 %
Vydraženo za: 3 000 Kč
1900
214039 - 1935 MUCHA Alfons (1860–1939), poděkování za blahopřá
1935 MUCHA Alfons (1860–1939), poděkování za blahopřání k narozeninám s reprodukcí Matka s dítětem a lunetou, včetně vytištěného podpisu, Praha červenec 1935; formát A5, bez poškození
Vyvolávací cena: 4 000  +37,5 %
Vydraženo za: 5 500 Kč
1901
213822 - 1950-2006 SAUDEK Karel (1935-2015), Seznamka KCI Reportu - k
1950-2006 SAUDEK Karel (1935-2015), "Seznamka KCI Reportu" - kolorovaná kresba tuší na ručním papíru, formát A4, podpis Saudek a připojeny další 2 podpisy
Vyvolávací cena: 1 000  +70,0 %
Vydraženo za: 1 700 Kč
1902
16 000
208527 - 1942 VÁCHAL Josef (1884-1969), RUCE - soubor 13 barevných
1942 VÁCHAL Josef (1884-1969), RUCE - soubor 13 barevných dřevorytů k veršům Otokara Březiny, rozměry 19,5x14 cm, signováno, volně loženo v originálních papírových deskách; č. I v rohu ohyb, jinak výborný stav, ojedinělá nabídka!
Vyvolávací cena: 15 000  +6,7 %
Vydraženo za: 16 000 Kč