Aukce 61 / Faleristika / Československo
1707
1 000 Kč
1948-1989 sestava 3ks vyznamenání, 1x vyznamenání Za zásluhy o výstavbu, č. 31-911, včetně původní etuje, 1x vyznamenání Za pracovní věrnost, datováno 1977, včetně udělovacího dekretu, 1x sportovní medaile Miroslav Tyrš, signováno M.Reiner, Zukov; včetně stužek
Vyvolávací cena: 1 000 Kč +0,0 %
Vydraženo za: 1 000 Kč
1710
3 600 Kč
1900-1950 [SBÍRKY] ČSR I. / ČSR II. / partie 24ks spolkových a pamětních odznaků, část smaltovaná, např. odznak Veletrh Praha jaro 1923, čepicový odznak čs. legií, odznak Star-Praha, výroba Dr. Morisse & Co, Eberfeld (vyšívaný), jehlicové odznaky Slovenská národná strana a Havlova chata Krkonoše atd.; pestrá sestava, zajímavé
Vyvolávací cena: 2 000 Kč +80,0 %
Vydraženo za: 3 600 Kč