Aukce 62 / Faleristika / Československo / Vojenské medaile a odznaky

1712
218095 - 1930- ČSR / Střelecká jízda Riegrova, odznak, zlacený b
1930- ČSR / Střelecká jízda Riegrova, odznak, zlacený bronz, smalty; původní úchyt na šroub s matkou s etuí; velmi pěkný stav, ojedinělý výskyt
Vyvolávací cena: 3 000  +83,3 %
Vydraženo za: 5 500 Kč
1713
3 800
218096 - 1930- ČSR / Letecký odznak, č. 1498, puncováno + miniatu
1930- ČSR / Letecký odznak, č. 1498, puncováno + miniatura; zachovalý stav, hledané
Vyvolávací cena: 2 000  +90,0 %
Vydraženo za: 3 800 Kč