Aukce 64 / Filatelie / ČSR I. / Celiny ČSR I. / CPŘ - Předběžné celiny
1402
3 400 Kč
1919 CPŘ neplatná rakouská dopisnice 5h FJI/1908, 2ks, 1x adresována do Kroměříže s dofrank. 3h FJI neuznána, znovu vyplacena 10h Hradčany, znárodněné DR LUTENČICE 29.I.19; 1x zaslána do Pardubic, dofr. 5h Hradčany, DR PODERSAM 18.II.19 (Podbořany), použitá cca 2 roky po skončení platnosti!; zajímavé, pěkný stav, uloženo na listu A4
Vyvolávací cena: 600 Kč +466,7 %
Vydraženo za: 3 400 Kč
1404
600 Kč
1918 CPŘ3, rakouská dopisnice 8h Karel/1917, krémový papír, adresovaná do Hof Pösswitz (Pesvice u Chomutova), s úředně dolepenou Spěšnou zn. 2h, SR PRAHA 7/ 3.XII.18, oboustranný firemní přítisk fy "Deutsche Viehverkehrsgessellschaft für Böhmen in Prag"; zachovalé
Vyvolávací cena: 500 Kč +20,0 %
Vydraženo za: 600 Kč
1405
2 000 Kč
1918-1919 CPŘ3 + CPŘ3Pb, sestava 3ks dopisnic 8h Karel, 1ks z I. TO, dofr. 2 doplatními zn. 1h s přetiskem PORTO, DR SKUHROV N. BĚLOU 3.XII.18, výjimečná frankatura! + 2ks ze II. TO se smíšenou frank. 5h Hradčany a Spěšná 2h trojúhelník, DR WARNSDORF 25.VII.19, resp. u CPŘ3Pb 2h obdélník s DR GABLONZ a.d. NEISSE 4.VI.19; dobrý stav
Vyvolávací cena: 600 Kč +233,3 %
Vydraženo za: 2 000 Kč
1406
900 Kč
1919 CPŘ3 + CPŘ3Pb, sestava 2ks rakouských dopisnic 8h Karel z I. TO, z toho 1x s perforací do psacího stroje, krémový papír, s reklamním přítiskem fy A.Glaser - Praha, dofr. Spěšnou zn. 2h, SR PRAHA 17.XII.18 + 1ks modrošedý papír, jednokruhové DR OBER TANNWALD 13/3 19, firemní korespondence, pěkný stav
Vyvolávací cena: 800 Kč +12,5 %
Vydraženo za: 900 Kč
1407
1 500 Kč
1919 CPŘ3 Pa, dopisnice Karel 8h s oboustrannou perforací do psacího stroje zaslaná ve II. TO do Holic, dofr. 2x 5h Hradčany, znárodněné DR PARDUBICE 2/ 20.VI.19, reklamní firemní přítisk W.Mrázek - Pardubice na přední straně; pěkný stav
Vyvolávací cena: 800 Kč +87,5 %
Vydraženo za: 1 500 Kč
1408
2 000 Kč
1919 CPŘ3, dopisnice Karel 8h zaslaná ve II. TO jako R+Ex do Varnsdorfu, se smíšenou frank. rakouských a čs. známek Spěšná 2h obdélník a 80h Koruna + 5h Hradčany, DR KAADEN 17.II.19; obchodní korespondence, pěkný stav, ex Dražan
Vyvolávací cena: 1 400 Kč +42,9 %
Vydraženo za: 2 000 Kč
1409
600 Kč
1919 CPŘ4, odpovědní část rakouské dopisnice Karel 8h dofr. 2h Spěšná, DR KOZLOVICE u FRENŠTÁTU p. R. 21.III.19, zatížena doplatným + nepoužitá dvojitá dopisnice Ferch. 216 F+A, Karel 8h s přitištěnou zn. 2h spěšná na obou dílech; bez poškození
Vyvolávací cena: 600 Kč +0,0 %
Vydraženo za: 600 Kč
1410
1918 CPŘ5 + CPŘ5Pa, rakouská dopisnice 10h Koruna, krémový papír, se soukromým firemním přítiskem fy E.E.Essler - Obrzan bei Brünn, dofr. pro II.TO zn. 5h Hradčany, podací SR BRNO 2/ 19.IX.19 + dtto, šedý papír, zaslaná v I. TO jako Ex, dofr. zn. Karel 20+20h, podací DR BRNO 2/ 19.XII.18; bez poškození
Vyvolávací cena: 800 Kč
1411
1 800 Kč
1918 CPŘ5, rakouská dopisnice 10h Koruna zaslaná v I. TO jako Ex do Prahy, dofr. rakouskými zn. Karel 15+20+25h, raz. VLP HANNSDORF - PRAG/ 81/ 31.X.18, příchod PRAHA TGF./ 1.XI.18; firemní korespondence, 3-barevná frankatura; pěkný kus, ex Dražan
Vyvolávací cena: 1 000 Kč +80,0 %
Vydraženo za: 1 800 Kč
1413
1 000 Kč
1919 CPŘ6, rakouská dvojitá dopisnice 10h Koruna, 1x dvojitá neoddělená dopisnice s II. části adres. do České Kamenice, podací DR ARNSDORF b. HAIDA 11.I.19 (Arnultovice) s neprošlou I. části + 1x pouze I. část adres. do Varnsdorfu, dofr. 5h Hradčany, rámečkové DR FREIWALDAU OESTERR. SCHLES. 25.9.19; zachovalé
Vyvolávací cena: 500 Kč +100,0 %
Vydraženo za: 1 000 Kč
1416
10 000 Kč
1919 CPŘ10Pa, rakouská souběžná zálepka potrubní pošty Znak 45h modrá, tenký růžový kartón, dofr. na porto 85h zn. Hradčany 15h + 25h, podací DR PRAHA TGF./ 19.VII.19, včetně všech okrajů, vzadu rukopisně "Doručení zkoušeno Jindřišská 25/ kancelář uzavřena. Domovník nepřítomen"; zachovalé, kat. Hirš 30.000Kč, dekorativní a velmi vzácná celina potrubní pošty!
Vyvolávací cena: 10 000 Kč +0,0 %
Vydraženo za: 10 000 Kč
1423
1 900 Kč
1919 CPŘ38, uherská obálka pro R-zásilky 16f modrozelená, orámování tmavě červené, zaslaná v místě, dofr. 2x 2f Ženci, DR POZSONY/ 919 SEP.27. špatně čitelné, rukopisně "Brf 45" (25f zřejmě zaplaceno v hotovosti); zajímavé, dv - obálka v horním okraji natržena, přesto dobrý stav
Vyvolávací cena: 1 500 Kč +26,7 %
Vydraženo za: 1 900 Kč
1424
1 800 Kč
1918 CPŘ39, uherská obálka pro R-zásilky 35f fialová, orámování světle červené, zaslaná R do Neverice, dofr. zn. 10f Karel IV., DR ARANYOSMARÁT/ 918 DEC.12. (Zlaté Moravce), slabší otisky vpředu i vzadu; dv - pravý dolní roh, obálka nahoře zastřižena, přesto vzácné
Vyvolávací cena: 1 200 Kč +50,0 %
Vydraženo za: 1 800 Kč
1427
1 400 Kč
1919 CPŘ47, uherská zálepka 6+2f olivově zelená s červeným přítiskem "1914-1915. Hadi segély...", adresovaná do Brna, DR POLNÍ POŠTA 8/ 24.XII.--, použita po skončení platnosti!, vpředu řádkové a vzadu rámečkové raz. Čs. polní pošta číslo 8; dobrý stav
Vyvolávací cena: 600 Kč +133,3 %
Vydraženo za: 1 400 Kč
1428
2 600 Kč
1919 CPŘ48, uherská zálepka 10+2f červená se zeleným přítiskem "1914-1915. Hadi segély...", adresovaná do Nového Mesta n. Váhom, oválné DR VÁG ÚjHELY bez datumu přes známku, doplněno DR TRSZTENA/ 919-OKT.17.; dle textu odesláno z Trstené, pěkný stav
Vyvolávací cena: 800 Kč +225,0 %
Vydraženo za: 2 600 Kč
1429
2 200 Kč
1918 CPŘ54, uherská zálepka 15f fialová, šedý papír, podací DR PEREDMÉR 918 OKT.23 (Predmér), v místě dodání zatíženo doplatkem 10f 2ks zn. Ženci 5f s přetiskem PORTO v oválu s DR NAGY BISCSCE 918 OKT.29. (Velká Bytča), bez obsahu, s okraji; zachovalé
Vyvolávací cena: 600 Kč +266,7 %
Vydraženo za: 2 200 Kč
1431
2 000 Kč
1919 CPŘ56, uherská zálepka 20f hnědá, papír "sämisch", vlevo dole s vročením "1918", zaslaná R do Bratislavy, dofrank. 5+10+20+20h Hradčany, DR TERGENYE/ 919 OKT 30. (Trhyňa), červené přídavné raz. Vojenským úřadem otevřeno, bez okrajů; zachovalé, hezká 3-barevná frankatura
Vyvolávací cena: 1 500 Kč +33,3 %
Vydraženo za: 2 000 Kč
1434
1 500 Kč
1918-1919 SOUKROMÁ CELINA / sestava 2ks firemních okénkových obálek s natištěnou zn. 15h Karel, 1x dofr. zn. Koruna 5h s DR SMIŘICE v ČECHÁCH 20*12 18, 1x dofrank. 5h Hradčany se znárodněným DR PLZEŇ 4.III.19; přehyby, patina
Vyvolávací cena: 1 300 Kč +15,4 %
Vydraženo za: 1 500 Kč