Aktuálně běží
Online aukce 75, kde můžete najít podobné položky a dražit!
1942 Maxa Ž2, kompletní 100ks arch protektorátní zn. AH 40h, Pof.78, s pefinem "Ž.O.S." fy Železářská obchodní společnost Praha; přeloženo v perforaci, 2x drobná skvrnka, hledanéVyvolávací cena: 1 500 Kč +0,0 %
1941-1945 MODRÉ FRANKOTYPY / sestava 2ks adresních ústřižků s modrými frankotypy, 1x s firemní "R" PRAHA 1 / 19.6.41 s hodnotou 0,70K za 14 výtisků + 1x modrým MELANTRICH / PRAHA 1 / 4.2.45 s hodnotou 6,70K (!) za 134 výtisků; zachovalé, ojedinělé výplatní hodnoty za hromadné zásilkyVyvolávací cena: 600 Kč +0,0 %
1940-1944 sestava 5ks dopisnic prošlých pražskou porubní poštou, 1x v I. TO, CDV4, ostatní ve II. TO, z toho oba díly mezinárodní dopisnice Lipové listy 1,50K fialová, CDV14; bez poškozeníVyvolávací cena: 2 000 Kč +0,0 %
1941 CDV7, dopisnice Lipové listy 60h zaslaná potrubní poštou jako Ex, dofr. zn. Bechyně 5K, DR PRAHA 71/ 14.II.41, příchozí PRAHA 15; pěkný stavVyvolávací cena: 900 Kč +33,3 %
1939-1941 DOPRAVA ZASTAVENA / Let-dopis do Chile, vyfr. zn. Pof.47 2x, 61, podací DR PRAHA 3/ 11.XII.41, doplněno rámečkovým raz. Mit Luftpost nach Südamerika a řádkovým raz. Zurück/ Postverkehr eingestellt, prošlé německou cenzurou + lístek zaslaný do Londýna, vyfr. čs. souběžnými zn. Pof.344 2x, 346, podací DR NOVÝ ETYNK 8.IX.39 a DR PRAHA 7 CIZINA 9.IX.39, doplněno řádkovým raz. "Zpět/ Doprava zastavena"; bez poškození, dobré destinaceVyvolávací cena: 1 200 Kč +358,3 %
1942 OKRESNÍ RAZÍTKA / sestava 2ks šekových poukázek s poplatky uhrazenými poštovními zn., 1x 50h Lipové listy s otiskem okresního raz. 1/125 a DR TUCHLOVICE 3.VIII.42, 1x zn. AH 2K + 8K s raz. HOLEŠOV v rámečku s číslem 0024, 1x 4-blok zn. 2K Pardubice s otiskem okresního raz. 1/966; bez poškozeníVyvolávací cena: 600 Kč +0,0 %
1945 POŠTOVNÉ PAUŠALOVÁNO / sestava 2 služebních dopisů bez frankatury, s různými raz. Poštovné paušalováno / Postgebühr pauschaliert, DR VOTOVICE 26.III.45 a PRAHA 22/ 17.II.45; bez poškozeníVyvolávací cena: 400 Kč +25,0 %
1939 PR1/ PRAHA – Návštěva Vůdce a říšského kancléře 15. a 16. března 1939, kolážová fotopohlednice PaP a-a, neprošlá, na zadní straně otisk PR1 a modrý kašet se svastikou; bez vadyVyvolávací cena: 800 Kč +462,5 %
1939 PR1/ PRAHA – Návštěva Vůdce a říšského kancléře 15. a 16. března 1939, pamětní list PaL a-b, černý obrázek Prahy, 5 otisků PR1c a modrý kašet; bez přeložení, pouze drobné natržení v okraji, první vydaný pamětní list - vzácné, ex BulantVyvolávací cena: 1 500 Kč +60,0 %
1939 PR1/ PRAHA – Návštěva Vůdce a říšského kancléře 15. a 16. března 1939, pamětní list PaL c-a, modrý obrázek Prahy, 3 otisků PR1c a 3 otisky PR2; bezvadné, první vydaný pamětní list - vzácné!Vyvolávací cena: 1 000 Kč +140,0 %
1939 PR1, PRAHA – Návštěva Vůdce a říšského kancléře 15.III.39, zpětně nastavené datum povolené ministerstvem na vyfr. dopise čs. zn. TGM 1Kč, na známce škrt modrou tužkou; bez poškození, hledané dopisy se zpětně nastaveným datem, ex BulantVyvolávací cena: 900 Kč
1939 PR1/PRAHA – Návštěva Vůdce a říšského kancléře 15. a 16. března 1939, pamětní list PaL a-a, červený obrázek Prahy, 6 otisků PR1a; bez přeložení, pouze lehké kapilární otisky, první vydaný pamětní list - vzácné!Vyvolávací cena: 1 000 Kč +50,0 %
1939-1940 PR1/ PRAHA – Návštěva Vůdce a říšského kancléře 15. a 16. března 1939, tištěný obrázek A.Hitlera, O. Struck Berlin, v rozích 2 otisky PR1c a 2 otisky PR13; bezvadné, vzácné, ex BulantVyvolávací cena: 1 500 Kč +153,3 %
1939 PR2, BRNO 1/ Návštěva vůdce a říšského kancléře/ 17.III.39 - zpětně nastavené datum povolené ministerstvem na dopisy vyfr. čs. zn. 60h Štefánik; bez poškození, hledané a ceněné dopisy se zpětně nastaveným datem, ex BulantVyvolávací cena: 800 Kč +37,5 %
1939 PR2, BRNO 1/ Návštěva vůdce a říšského kancléře/ 21.III.39 na R-dopisu vyfr. čs. známkou Alegorie 3Kč; bez poškozeníVyvolávací cena: 500 Kč +20,0 %
1939 PR2/ PRAHA, BRNO - Návštěva Vůdce a říšského kancléře v Praze a Brně 15., 16. a 17. března 1939, PaL d-a, červený tisk, 3 otisky PR1a a 3 otisky PR2a,b,c, vylepeny čs. souběžné zn.; pouze přehyb, vzácnéVyvolávací cena: 900 Kč +0,0 %
1939 PR3, PRAHA / 50. výročí narození Vůdce, POB a-a +a-b, sestava 2ks pamětních obálek, portrét A.H. v kruhu, provedení bez přítisku a s přítiskem pod orámováním, oba se 2 zn. Znak s razítky PR3a resp. PR3b; velmi dobrý stav, ex BulantVyvolávací cena: 1 200 Kč +0,0 %
1939 PR3, PRAHA / 50. výročí narození Vůdce, sestava 2ks celistvostí vyfr. čs. zn. s luxusním otiskem PR3a, resp. PR3b; bez poškozeníVyvolávací cena: 500 Kč +0,0 %
1939 PR3, PRAHA / 50. výročí narozenin vůdce, pamětní list PaL e-a, 3x otisk PR3c; nepatrně zastřižené okrajeVyvolávací cena: 1 000 Kč +50,0 %
1939 PR3/ PRAHA – 50. výročí narození Vůdce, pamětní list PaL b-a, jednodílný s 5 otisky razítek PR3b; bez poškozeníVyvolávací cena: 1 000 Kč +0,0 %
1940 PR4, BRNO 1/ 50. výročí narozenin vůdce, 2 ks pohlednic PaP a-a z toho 1x doplněno na zadní straně přítiskem Kreisleitung Brünn der NSDAP + PR31, PODĚBRADY/ Výstava Poděbrady včera, dnes a zítra, 2x pamětní list PaL a-a,c-a; patinaVyvolávací cena: 1 000 Kč +200,0 %
1939 PR6, ČESKÉ BUDĚJOVICE /Krajský sjezd NSDAP, příležitostná pohlednice PaP a-a, vyfr. čs. zn. se 3 otisky modrého PR3a s datem 3.VI.39; bez poškození, vzácný výskyt skutečně prošlé pohlednice, ex BulantVyvolávací cena: 1 500 Kč +86,7 %
1939 PR8 + PR9 + PR11, sestava 3ks pamětních tisků: PR8, Jihlavské slavnosti - PaP b-a; PR9, Přerov Hanácký jarmark - POB a-a, prošlé jako Tiskopis; PR11, Výstava 100 let české fotografie - POB a-a; bez poškozeníVyvolávací cena: 700 Kč +328,6 %
1939-1940 PR11, PRAHA / Výstava "Sto let české fotografie", sestava 2ks celistvostí, 1x dopis s datem PR 20.X.39 - 6 dní před zahájením výstavy (pravděpodobně dopis rozeslaný organizátory výstavy) a R+Dobírka s PR ze dne 14.I.40; bez poškozeníVyvolávací cena: 1 000 Kč
1940 PAMĚTNÍ TISKY BEZ VLASTNÍHO PR / Svátek sv. Václava, nálepní list s DR PRAHA 1/ 28.IX.40, doplněn 2 otisky modrého raz. PR20; bez poškozeníVyvolávací cena: 600 Kč +0,0 %
1940 PR29, PARDUBICE/ 1330-1940 + AUTOPOŠTA PARDUBICE PRA2, dvojlist velkého pamětního listu s 3 otisky raz. PR29 a 3 otisky raz. PARDUBICE AUTOPOŠTA 7.VII.40/1b; bez poškozeníVyvolávací cena: 1 000 Kč +10,0 %
1940 PR31, PODĚBRADY/ Výstava Poděbrady včera, dnes a zítra, sestava 3ks prošlých celistvostí se zeleným raz. PR z toho 1x PaL c-a + PR 32, PRAHA 1/ Otevření českého kulturního střediska, 1x velká pamětní list PaL a-a, doplněno 3ks prošlých celistvostí s modrým raz. PR; bez poškozeníVyvolávací cena: 900 Kč +44,4 %
1940 PR33, PRAHA 1/ II. výstava národního spolku sběratelů, sestava 7ks pamětních tisků, 1x velký pamětní list PaL a-a, 2x malý PaL b-a, 2x obálka POB c-a, d-a, 1x pohlednice PaP a-a, doplněno pozvánkou, vše s otisky modrého PR; bez poškozeníVyvolávací cena: 900 Kč +211,1 %
1940 PR33, PRAHA 1/ Výstava spolku národních sběratelů, dopisnice CDV1, Lipové listy 50h dofr. a zaslaná na Slovensko s dvěma otisky PR33, prošlé německou cenzurou; bez poškození, dekorativníVyvolávací cena: 1 000 Kč +30,0 %
1940 PR34, PARDUBICE 2/ Výstava poštovních známek, sestava 6ks dvojdílných pamětních listů, PaLa-a 2x na různých papírech, a-b s přítiskem věnování, dále 2ks PaL s přítiskem první známka města Pardubic, 1x stejný PaL, ale s jiným přítiskem s vyobrazením zámku (vzácný výskyt!), 4ks pamětních pohlednic PaP a-a, b, c, e, doplněno 2ks obálek POB a-a, a-b, z toho 1 prošlá jako R -dopis; bez poškozeníVyvolávací cena: 1 500 Kč +46,7 %
1940 PR37, SUŠICE/ 100 let pošty - výstava poštovních známek, sestava pamětních dvojlistů PaL a-a, prošlé pamětní pohlednice PaP a-a, R-dopisu a prošlé pohlednice s modrým PR; bez poškozeníVyvolávací cena: 700 Kč +171,4 %
1940 PR40, PRAG 1/ 1840-1940 poštovní známka, sestava 2ks pamětních lístů PaL c-a, c-b, 2ks pamětních lístků PaL d-a, doplněno pozvánkou výstavního výboru a přílohou výstavního katalogu; bez poškozeníVyvolávací cena: 500 Kč +460,0 %
1941-1942 PR43, PR44, PR47 a další, sestava 14ks celistvostí s různými PR, část prošlá, část filatelisticky motivovaná, R, Ex; zachovaléVyvolávací cena: 500 Kč +0,0 %
1941 PR46, IGLAU 1/ Zwei Jahre im Grossdeutchen Reich, pamětní obálka POV a-a vyfr. a prošlá poštou se 4 otisk PR; patinaVyvolávací cena: 600 Kč +433,3 %
1941 PR48, BENEŠOV U PRAHY / Filatelistická výstava, sestava 3ks pamětních obálek, 2x POB a-a ve dvou různých rozměrech + 1x obálka s přítiskem královny Viktorie v oválu s poštovní trubkou v modré barvě; bez poškozeníVyvolávací cena: 500 Kč
1941 PR48, BENEŠOV U PRAHY / Filatelistická výstava, sestava 6ks pamětních dvojlistů, 2x PaL a-a německo-český text,z toho 1x s věnováním, 4x PaL a-b pouze s českým textem, odlišná barvy zeleného potisku, z toho 1x s věnovánímVyvolávací cena: 1 000 Kč +80,0 %
1941 PR48, BENEŠOV U PRAHY / Filatelistická výstava, ZKUSMÝ TISK pamětního dvojlistu PaL na silnějším bílém papíru; bez poškození, vzácný výskyt!Vyvolávací cena: 2 000 Kč +60,0 %
1941 PR49 + PR48, PRAHA 1/ BRNO 1/ Den narozenin vůdce, sestava 3ks pamětních obálek, POB a-a, b-a, d-a, doplněno malým pamětním listem PaL c-a, vše s otisky červených PR; obálky s patinouVyvolávací cena: 1 000 Kč
1941 PR52, PÍSEK 1/ Výstava poštovních známek, sestava 2 obálek POB a-a, a-b, 2ks velkého nálepního listu PaL a-a, a-b, 3ks složeného nálepního listu PaL c-a, c-b, c-c, 4ks lístků PaD a-a, PaP a-a, 2x b-a z toho 1x s obráceným tiskem adresní strany, doplněno katalogem výstavy; vše bez vadyVyvolávací cena: 1 200 Kč +33,3 %
1941 PR53, SLATIŇANY/ Výstava poštovních známek, sestava 5ks prošlých celistvostí, 3x pamětní pohlednice s 2 otisky PR, 1x doplněno DR SLATIŇANY 1.VII.41, vyfr. obálka jako Tiskopis s 2 otisky PR, prošlá obálka jako Tiskopis organizačního výboru výstavy se zeleným propagačním přítiskem a DR SLATIŇANY 12.VI.41; bez poškozeníVyvolávací cena: 600 Kč +0,0 %
1941 PR53/POB+PaP, SLATIŇANY/ Výstava poštovních známek, sestava 2ks pamětních obálek a-a + a-b, 3ks pamětních listů a-a + b-a + b-b, 1x pamětní pohlednice c-a; bez poškozeníVyvolávací cena: 600 Kč +33,3 %
1941 PR57, ZLÍN 1/ II. Filmové žně, sestava 2 velký pamětních listů, z toho 1x dvojitý PaLa-a (jednoduchý je zastřižený) a pohlednice PaP a-a; zachovaléVyvolávací cena: 400 Kč +325,0 %
1941 PR73, UNTERGAU 490 SOMMERLAGER BURGBERG ZLÍN 1/ 16.VIII.41, poslední den použití, černé příležitostné raz. na kartičce se zn. Lipové listy 5h; luxusní, druhé nejvzácnější protektorátní razítko!Vyvolávací cena: 600 Kč +0,0 %
1941 PR73, UNTERGAU 490 SOMMERLAGER BURGBERG ZLÍN 1/ 4.VIII.41, černé příležitostné raz. na listu papíru; luxusní, druhé nejvzácnější protektorátní razítko!Vyvolávací cena: 600 Kč +16,7 %
1941 PR75, PRAHA 1/ Pošta v dopravě a technice, PVV, sestava 5ks velkých pamětních listů 2x PaL b-a různé odstíny modré barvy, c-a, 2x d-a z toho 1x bez přítisku Pražské veletrhyVyvolávací cena: 1 000 Kč +0,0 %
1941 PR75, PRAHA 1/ Pošta v dopravě a technice, PVV, sestava 7ks pamětních tisků, 2x POB b-a, c-a, 2x PaD a-a, b-a, 3ks malého pamětního listu PaL a-a, z toho 1x bez vylepených zn. a razítkaVyvolávací cena: 700 Kč +14,3 %
1941 PR76 + PR77, NELAHOZEVES/ PRAHA / Dvořákovy oslavy, sestava 8ks pamětních pohlednic PaP a-a, c, d, g,h, ch, b-a, obálka POB a-a, s PR77 pohlednice PaP a-a, a pamětní lístek PaL b-a; vše s modrými raz. PR 2x prošlé poštou; bez poškozeníVyvolávací cena: 1 100 Kč +190,9 %
1941 PR76 + PR77, NELAHOZEVES/ PRAHA / Dvořákovy oslavy, sestava 6ks velkých pamětních listů, PaL b-a, c-a, e-a, s raz. PR77 pamětní listy PaL a-a, doplněno pozvánkou a programem oslav; bez poškozeníVyvolávací cena: 1 300 Kč +15,4 %
1941 PR78, TURNOV 1/ Výstava poštovních známek, sestava 3ks nálepních listů PaL a-a (zastřiženo), PaL b-a, b-b, 2ks pohlednic PaP a-a, a-b, 2ks obálek POB a-a, a-b, doplněno pozvánkou a výstavním katalogem; bez vadyVyvolávací cena: 1 500 Kč +20,0 %
1941 PR78, TURNOV 1/ Výstava poštovních známek, sestava 4ks prošlých celistvostí, 1s pamětní obálka POB a-a, 1x zasláno jako Tiskopis, vše s PR; bez poškozeníVyvolávací cena: 700 Kč +0,0 %
1942 PR94 + PR103 + PR104 + PR106 + PR109, sestava 8ks prošlých celistvostí s raz. PR, z toho 2x zasláno jako R; bez poškozeníVyvolávací cena: 700 Kč +14,3 %
1942 PR94 + PR95 + PR99 + PR103 + PR 104, sestava 9ks prošlých celistvostí s PR, z toho 1x jako R, 1x Tiskopis; bez poškozeníVyvolávací cena: 700 Kč +0,0 %
1942 PR94, PRAHA 1/ Výstava Zotavení a pohostinství, velký nálepní list se 4 otisky modrého PR, PaL a-a + PR106, BRNO 1/ Výstava Zotavení a pohostinství, sestava 2ks malých nálepních listů, PaL b-a, b-b + PR109, KUTNÁ HORA / Výstava Zotavení a pohostinství, malý pamětní list PaL a-a; bez poškozeníVyvolávací cena: 600 Kč +116,7 %
1942 PR95, ZLÍN 1/ Poštovní výstava, velký pamětní list PaL a-a, 2x obálka POB a-a ve dvou rozměrech + PR96, PRAG 1/ Führers Geburstag, malý nálepní list PaL c-a, PaL e-a s jiným PR Plzeň pivovar + obálka POB b-a s černým raz. PR96 (chybí zadní klopa)Vyvolávací cena: 700 Kč +0,0 %
1942 PR96 + PR97, sestava 9ks celistvostí s červenými PR, z toho 3x jako R, 1x R+Ex, část obchodní a služební korespondence, část filatelisticky motivovaná korespondence; bez poškození Vyvolávací cena: 1 200 Kč
1942 PR100, IGLAU 1/ Iglauer Heimatstage, 2x lístek obálka s přítiskem PaL a-a, POB a-a, + prošlý R-dopis s 2 otisky PR; bez poškození
Vyvolávací cena: 700 Kč +542,9 %
1942 PR101, LUHAČOVICE / Dělnická zotavovna, nálepní list PaL a-a, + prošlý dopis zaslaný jako Tiskopis; bez poškozeníVyvolávací cena: 300 Kč +0,0 %
1942 PR102, OLMÜTZ 1/ Gebietssportfest 1942 HJ, 2x nálepní list PaL a-a, b-a; zachovaléVyvolávací cena: 700 Kč
1942 PR102, OLMÜTZ/ Gebietssportfest 1942 HJ, Böhmen und Mähren, příležitostná pohlednice PaP a-a, velký formát, čb., neprošlá s vylepenou zn. AH 10h s PR; luxusní, ojedinělý a vzácný kus propagandistické pohlednice ke sportovní akci v Olomouci v období protektorátu, ex BulatVyvolávací cena: 3 000 Kč +150,0 %
1942 PR105, ZLÍN 1/ III. Instruktorský kurz ČAAU, nálepní list PaL a-a, doplněno dopisem s 2 otisky PR; zachovaléVyvolávací cena: 300 Kč