Aukce 65 / Ostatní sběratelské obory
1952
1933-1942 LEGITIMACE / sestava průkazů a legitimací, obsahuje mj. Masarykova letecká liga s 8ks vylepených "kolků", Legitimacia dorastu Československého Červeného kříža + doklad o zaplacení členských příspěvků; Členskou knížku Úmrtního fondu Národní obrany v Praze a Žákovský průkaz Gymnázia v Prešově ; velmi dobrý stav, jako celek zajímavé
Vyvolávací cena: 800 Kč
1959
3 400 Kč
1911 [SBÍRKY] SEVERNÍ MORAVA / obchodní zásoba více jak 500ks příplatkových propagačních nálepek spolku "Bund der Deutschen Nordmährens" 12 různých barevných lakovaných nálepek s erby měst německého severomoravského spolku jako Leipnik, Mähr. Schönberg, Stadt Neugasse, Hohenstadt, Stadt Liebau, Oderfurt, Mähr. Altstadt, Hof, Bodenstadt, Schildberg, Mähr. Neustadt, Brüsau, jednotlivé, pásky i celé tiskové 12-bloky, zadní strana s přítiskem výrobce L.U. Endersche Kunstanstalt Neutitschein; svěží s lepem, dekorativní
Vyvolávací cena: 2 000 Kč +70,0 %
Vydraženo za: 3 400 Kč
1960
26 000 Kč
1946 TOYEN - Marie Černínová (1902-1980), kompletní řada 9ks reprodukcí grafických listů cyklu "Schovej se válko" z toho 3ks se signaturou tužkou vpravo dole, formát 35x26cm, vydal Fr. Borový, Praha, 1946, signováno v obraze Toyen 44, bez původního přebalu; celkově pěkný stav
Vyvolávací cena: 18 000 Kč +44,4 %
Vydraženo za: 26 000 Kč
1966
4 000 Kč
1918 Almanach k. und k. Kriegsmarine 1918, kriegsausgabe, rakousko - uherský almanach vojenského námořnictva z roku 1918, obsahuje popis válečných lodí všech zemí včetně vyobrazení a jmenný seznam příslušníků RU námořnictva a jejich zařazení, nezbytná literatura pro sběratele polní pošty RU námořnictva, vázané v pevných deskách, 688 stran; velmi dobrý stav bez poškození
Vyvolávací cena: 3 000 Kč +33,3 %
Vydraženo za: 4 000 Kč
Aukce 65 / Ostatní sběratelské obory - Informace
V této kategorii jsou zastoupeny sběratelské obory:
Akcie, obligace, šeky
Losy
Firemní účty a dopisy s reklamními přítisky
Legitimace
Fotografie
Propagační nálepky a kartičky
Grafika, umění
Knihy, časopisy
Další sběratelské obory