Aukce 65 / Filatelie / Asie / Jihovýchodní Asie
963
15 000 Kč
1882 BRITSKÁ POŠTA - BANGKOK / SG.16, Straits Settlements Viktorie 4C růžovočervená s přetiskem "B", průsvitka CA; bezvadný kus, zk. Oliva a 3 další značky, kat. £900, velmi vzácná známka (od hodnoty 4C se vyskytuje vždy jen 4C hnědá)
Vyvolávací cena: 14 000 Kč +7,1 %
Vydraženo za: 15 000 Kč
966
8 000 Kč
1882 BRITSKÁ POŠTA - BANGKOK / SG.22, Viktorie Straits Settlements 12C, průsvitka CA s přetiskem "B", I. typ; bezvadný kus, signováno F de C (Francis de Coppet, jeden z největších sběratelů v USA 19. stol.); kat. £450, známka se skvělým původem!
Vyvolávací cena: 6 000 Kč +33,3 %
Vydraženo za: 8 000 Kč
967
4 500 Kč
1942 JAPONSKÁ OKUPACE / SG.J92-J96, Straits Settlements Jiří VI. 1C-15C, kompletní série s červeným přetiskem, tzv. "Velká pečeť" vojenské vlády; bezvadné, kat. £150, ojedinělý výskyt, je to vůbec první japonská okupační emise po dobytí britských kolonií v malajské oblasti (březen 1942)
Vyvolávací cena: 3 000 Kč +50,0 %
Vydraženo za: 4 500 Kč