Aukce 65 / Filatelie / Asie / Jihovýchodní Asie / Siam (Thajsko)

962
226503 - 1882 BRITSKÁ POŠTA - BANGKOK / SG.9, Straits Settlements V
1882 BRITSKÁ POŠTA - BANGKOK / SG.9, Straits Settlements Viktorie 24C zelená s přetiskem "B", průsvitka CC; bezvadný kus, kat. £800, všechny známky britského Bangkoku jsou vzácné a na trhu se takřka nevyskytují!
Vyvolávací cena: 12 000
U:A5 | Den dražby: Sobota
963
15 000
226505 - 1882 BRITSKÁ POŠTA - BANGKOK / SG.16, Straits Settlements
1882 BRITSKÁ POŠTA - BANGKOK / SG.16, Straits Settlements Viktorie 4C růžovočervená s přetiskem "B", průsvitka CA; bezvadný kus, zk. Oliva a 3 další značky, kat. £900, velmi vzácná známka (od hodnoty 4C se vyskytuje vždy jen 4C hnědá)
Vyvolávací cena: 14 000  +7,1 %
U:A5 | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 15 000 Kč
964
226504 - 1882 BRITSKÁ POŠTA - BANGKOK / SG.17-20, Straits Settlemen
1882 BRITSKÁ POŠTA - BANGKOK / SG.17-20, Straits Settlements Viktorie 4C-8C s přetiskem "B", typy I a II, průsvitka CA; bezvadné, kat. £1.075
Vyvolávací cena: 11 000
U:A5 | Den dražby: Sobota
965
226506 - 1882 BRITSKÁ POŠTA - BANGKOK / SG.21, Straits Settlements
1882 BRITSKÁ POŠTA - BANGKOK / SG.21, Straits Settlements Viktorie 10C šedomodrá s přetiskem "B", průsvitka CA; bezvadný kus, zk. Soto Hermanos, kat. £250
Vyvolávací cena: 4 000
U:A5 | Den dražby: Sobota
966
8 000
226502 - 1882 BRITSKÁ POŠTA - BANGKOK / SG.22, Viktorie Straits Set
1882 BRITSKÁ POŠTA - BANGKOK / SG.22, Viktorie Straits Settlements 12C, průsvitka CA s přetiskem "B", I. typ; bezvadný kus, signováno F de C (Francis de Coppet, jeden z největších sběratelů v USA 19. stol.); kat. £450, známka se skvělým původem!
Vyvolávací cena: 6 000  +33,3 %
U:A5 | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 8 000 Kč