1954 ČSR II. / U nich - U nás, vícebarevný plakát, autor Leo Haas, rozměr cca 80x60cm; přehyby, špendlíkové dírky, nepatrně natržený okraj, jinak velmi dobrý stav
Vyvolávací cena: 2 400Kč+58,3 %
Vydraženo za: 3 800 Kč
2349
1970 LIESLER Josef (1905-2005), Hydrologická dekáda, grafika - obdobný motiv jako realizované poštovní známky emise Hydrologická dekáda z roku 1974, barevná litografie, rozměr 135x190mm, č. 20/201, signováno