2012 Pof.711 VV, 150. výročí Sokola 14Kč, vodorovná 4-páska, zleva doprava se měnící barva z karmínové na červenohnědou
Vyvolávací cena: 1 200Kč
U:A5
Vráceno
2142
---- Kč
Tip
+1
2012 Pof.724 VV, sv. Václav hodnota A, svislá horní rohová 2-páska, výrazný posun průseku a náseku
Vyvolávací cena: 1 000Kč
U:A5
Vráceno
2152
---- Kč
Tip
+1
2020 Pof.1060, Poštovní uniformy B, dva kompletní známkové sešitky, 1x velmi světlý obal i známky (!), pole 1, 1x normální známky, ale extrémně tmavý obal (jasná červená), rovněž pole 1; velmi malý výskyt, hledané
Vyvolávací cena: 1 900Kč
U:A5
Vráceno
2181
---- Kč
1994 CDV5VV, Vesnický motiv 2Kč, dvojitý a posunutý tisk zelené barvy + standardní dopisnice; zajímavé
Vyvolávací cena: 400Kč
U:A5
Vráceno
2188
---- Kč
Tip
+2
1993-2000 [SBÍRKY] sestava dopisnic a celinových obálek, přítisky, obrazové dopisnice Hrady, většinou ve více kusech, mj. obsahuje CDV1, 2, 3, 4, 8, 9, 10, CDV2 P2, CDV7 P6, P7, P9, P8, P11, CDV6A+B, CDV13A+B, CDV19A+B atd.; bez vady, uloženo v malé krabičce
Vyvolávací cena: 2 000Kč
U:K
Vráceno
2226
---- Kč
1995 RAINIER III. (1923–2005), monacký kníže (1949 – 2005); podpis na portrétní fotografii, bezvadný stav, hledané a vzácné
Vyvolávací cena: 1 800Kč
U:A4
Vráceno
2232
---- Kč
Tip
+1
Staženo
Vyvolávací cena: 0Kč
U:A5
Staženo
2244
---- Kč
Tip
+2
1875 EITELBERGER Rudolf (1817-1885), rakouský historik výtvarného umění, první profesor dějin umění na Vídeňské univerzitě iniciátor a ředitel muzea umění a průmyslu a uměleckoprůmyslové školy, vlastnoručně psaný dopis s hlavičkou; bezvadný stav, vzácné a zajímavé
Vyvolávací cena: 3 000Kč
U:A4
Vráceno
2248
---- Kč
+1
1951 JINDŘICH Jindřich (1876–1967), český skladatel a sběratel lidových písní, vlastnoručně psaný text a podpis na prošlé pohlednici z roku 1951, adresováno do Nepomuku na Jindřicha Březinu; bez poškození
Vyvolávací cena: 900Kč
U:A5
Vráceno
2254
---- Kč
+1
1906 korespondenční lístek s podpisy umělců: malíři J. Obrovský, O. Bubeníček, J. J. Král, V. Skála, sochař H. Folkmann, divadelní herečka H. Kvapilová a další; bezvadný stav, zajímavý celek
Vyvolávací cena: 1 000Kč
U:A5
Vráceno
2256
---- Kč
+1
1903 SCHWAIGER Hanuš (1854-1912), český malíř, grafik a pedagog, vlastnoručně psaný vzkaz na vizitce; lehká patina, velmi dobrý stav, vzácné
Vyvolávací cena: 1 000Kč
U:A5
Vráceno
2310
---- Kč
1946 FRANCIE / Journes de L´Air Strasbourg 1946, 10F - 200F, sestava 5 hodnot propagačních nálepek k leteckému dni ve Štrasburku, hodnoty 10F - 50F ve 4-blocích s okraji, hodnota 200F samostatná s okraji, s perforací na zn. papíru s lepem; vše svěží
Vyvolávací cena: 500Kč
U:A4
Vráceno
2349
---- Kč
Tip
+1
1970 LIESLER Josef (1905-2005), Hydrologická dekáda, grafika - obdobný motiv jako realizované poštovní známky emise Hydrologická dekáda z roku 1974, barevná litografie, rozměr 135x190mm, č. 20/201, signováno
Vyvolávací cena: 1 500Kč
U:A4
Vráceno
2350
---- Kč
+1
1945 USA / sestava 14ks obalů od amerických válečných zápalek s různými reklamními potisky, k tomu 2x kompletní nepoužité balení; velmi dobrý stav, hledané