Aukce 67 / Filatelie / ČSR II. / Doplatní

2010
228956 - 1971 Pof.D92xb-103xb, Květy 10h - 6Kčs, sestava zn. na pap
1971 Pof.D92xb-103xb, Květy 10h - 6Kčs, sestava zn. na papíru oz (bez levných 60h a 80h); svěží, dotisk na papíru oz nebyl dodán v novinkové službě
Vyvolávací cena: 1 500  +0,0 %
Vydraženo za: 1 500 Kč
2011
219518 - 1971 Pof.D95-97xb, D99-100xb, D103xb, Květy 60h, 80h, 1Kčs
1971 Pof.D95-97xb, D99-100xb, D103xb, Květy 60h, 80h, 1Kčs, 2Kčs, 3Kčs a 6Kčs, sestava 6ks 4-bloků na papíru -oz-; hodnota 6Kčs výrobní dvl
Vyvolávací cena: 400  +0,0 %
Vydraženo za: 400 Kč
2012
223998 - 1971 Pof.D102ya, Květy 5,40 Kčs, pravý krajový 4-blok s
1971 Pof.D102ya, Květy 5,40 Kčs, pravý krajový 4-blok s papírem -fl1-; bez poškození fluorescence, svěží
Vyvolávací cena: 600  +0,0 %
Vydraženo za: 600 Kč
2013
230748 - 1972 ZT  Pof.D97, Květy 1Kčs, definitivní rytina v původ
1972 ZT Pof.D97, Květy 1Kčs, definitivní rytina v původních barvách, signováno J. Herčík, na silném bílém kartonu se širokými okraji; bezvadné
Vyvolávací cena: 1 400  +0,0 %
Vydraženo za: 1 400 Kč
2014
231200 - 1946-1971 [SBÍRKY] / sestava 15ks filatelisticky motivovan
1946-1971 [SBÍRKY] / sestava 15ks filatelisticky motivovaných dopisů, z toho 12x R-dopis, vyfr. doplatními zn. emisí 1946-1971 ve funkci výplatních, s DR PRAHA 025/ a PRAHA 35/ 30.6.88 (poslední den platnosti); u R-dopisů přiloženy podací lístky, velmi dobrý stav, zajímavé
Vyvolávací cena: 1 400
2015
230470 - 1951-1993 [SBÍRKY]  sestava 66ks celních dokumentů k zás
1951-1993 [SBÍRKY] sestava 66ks celních dokumentů k zásilkám ze zahraničí, mj. Afghánistán, Hongkong, Irák, Izrael, JAR, Kanada, UAE aj., několikrát výplatní zn. použité jako doplatní na proclení, chybné DR Bratislava s obráceným S
Vyvolávací cena: 1 000  +450,0 %
Vydraženo za: 5 500 Kč