Aktuálně běží
Online aukce 75, kde můžete najít podobné položky a dražit!
1769 ČESKÉ ZEMĚ / dopis z Prostějova do Retzu, přes Brno, Vídeň a Jetzelsdorf; červeně V. PROSSNITZ a poloviční porto 4Kr; krásný malý dopis; velmi stará celistvost s vyznačeným tarifem, vzácné!Vyvolávací cena: 1 500 Kč +6,7 %
1803 ČESKÉ ZEMĚ / dopis z Budějovic do tehdy francouzského TREVÍRU (do roku 1814), ručně BUDWEISS a razítko AUTRICHE, porto 12Kr a francouzské 10 Centimes; krásný malý dopis; velmi vzácná celistvost do ciziny, ex. F. Puschmann! Vyvolávací cena: 2 000 Kč
1803 ČESKÉ ZEMĚ / R-dopis ze Svitav s ručním "v BRUNN" do BOZEN, ručně "Nota Bene" a vzácná poznámka "E.R. "(Ergo Recepisse), vyznačeno poloviční porto 6Kr a R-poplatek 6kr placeno odesílatelem; krásný malý dopis z privátní korespondence, všechny R-dopisy před rokem 1820 jsou vzácné!Vyvolávací cena: 1 000 Kč
1818 ČESKÉ ZEMĚ / skládaný přebal dopisu s černým řádkovým raz. STERNBERG, Vot.2335/2, vzadu datumovka 24/6, poštmistrovské poznámky červenou rudkou na obou stranách, zachovalá pečeť; bez poškození, pěkný otisk razítkaVyvolávací cena: 1 000 Kč
1837 ČESKÉ ZEMĚ / přebal skládaného dopisu adresovaného do Jaroměřic, černé rámečkové raz. LECHWITZ, Vot.1216/1, vzadu celá papírová pečeť, malý formát; bez poškozeníVyvolávací cena: 500 Kč +0,0 %
1840 ČESKÉ ZEMĚ / přebal dopisu adresovaný do Slavkova, černé řádkové raz. LIPUWKA s datovým údajem rukopisně, Vot.1279/1; zachovaléVyvolávací cena: 600 Kč +0,0 %
1843 ČESKÉ ZEMĚ / skládaný přebal dopisu s černým řádkovým raz. HRADISCH Vot.2503/5, A1+c, doplněno datumovkou 20/12 1843, poštmistrovská poznámka "30", zachovalá pečeť; bez poškození, pěkný otisk razítkaVyvolávací cena: 400 Kč
1845 ČESKÉ ZEMĚ / skládaný přebal dopisu s modrým řádkovým raz. POHRLITZ, doplněno datumovkou 3 Juny, Vot. 1827/1b, A1-h, modré neuvádí, poštmistrovská poznámka červenou rudkou, adresováno do Mikulova; bez poškození, luxusní otisk razítkaVyvolávací cena: 400 Kč +0,0 %
1851 ČESKÉ ZEMĚ/ skládaný dopis s černým ozdobným oválným raz. BATTELAU, Vot. 99/1a, C76-h, doplněno datumovkou 11. Mrz; natržená klopa bez pečeti, pěkný otisk razítkaVyvolávací cena: 300 Kč
1830-1850 [SBÍRKY] ČESKÉ ZEMĚ / partie cca 80ks předznámkových dopisů s raz. mj. JAROMERITZ, NICOLSBURG, DATSCHITZ, LETTOWITZ, POHRLITZ, KREMSIER, M. BUDWITZ, MISTEK atd., část vícekrát, doplněno o několik recepisůVyvolávací cena: 2 000 Kč +175,0 %
1856 Ferch.1MPIII, Znak 1Kr, II. typ s kruhovým raz. FIUME 14/3 1856; bezvadný kus, razítka s letopočtem jsou oblíbená a velmi hledaná!Vyvolávací cena: 2 000 Kč +10,0 %
1850 Ferch.1MIII, Znak 1Kr "kadmium gelb", krajový kus (!) pravý okraj 8mm, DR TRIEST 23/2; velmi pěkný exemplář s atestem HiršVyvolávací cena: 3 000 Kč +0,0 %
1850 Ferch.1MPIII, 2MPIII, Znak 1Kr a 2kr na výstřižku s DR TABOR; bezvadné, pěkná patriotická frankatura, kat. 375€Vyvolávací cena: 2 600 Kč +46,2 %
18050 Ferch.2M IIIb, Znak 2Kr černá IIIb. typ, MP, téměř celý otisk kruhového raz. IGLAU 31/8; hezký střih, pěkné raz. Vot. 875/5Vyvolávací cena: 500 Kč +20,0 %
1850 Ferch.3HIb, Znak 3Kr červená na výstřižku s otiskem rámečkového raz. PILSEN/ 30 JUL, Vot.1778/5; pěkný střih, luxusní otisk rámečkového razítkaVyvolávací cena: 300 Kč +0,0 %
1850 Ferch.4MPIII, 5MpI, III, Znak 6Kr a 9Kr, celkem 4ks, 3x červené a 1x modré raz. (1x kr na výstřižku); bezvadné, 1x zk. Hirš, 1x signováno Kovařík, ze staré sbírky!Vyvolávací cena: 2 000 Kč +0,0 %
1850 Mi.5MPIIIb, Znak 9Kr modrá s pravým okrajem s částí Ondřejského kříže (!), DR TERST; bezvadný kus, kat. 375€+, velmi hledané a oblíbené!Vyvolávací cena: 2 000 Kč +0,0 %
1856-1858 sestava 5ks celých skládaných dopisů nebo přebalů, 1x vyfr. Znak 3Kr HP s DR B.H. PRAG, 4x vyfr. zn. Znak 9Kr HP+MP s DR BRÜNN, STERNBERG 2x, GRULICH; zachovaléVyvolávací cena: 500 Kč +0,0 %
1850 [SBÍRKY] Mi.1-5, Znak 1Kr - 9Kr, specializovaná část sbírky na 7 listech s popisy, obsahuje typy, barvy, razítka, papíry, 3x krajový kus apod.; celkově velmi pěkné, řada zn. zk. Hirš, doplněno 6 atesty, krásná sestava, u nás ojedinělé!Vyvolávací cena: 13 000 Kč +53,9 %
1858 [SBÍRKY] Mi.10-15, FJ I. 2Kr - 15Kr, specializovaná sestava na 6 listech, obsahuje barvy, typy, papíry, DV, razítka (mj. 4x červené, 2x modré) apod.; různá, převážně pěkná kvalita, doplněno o 8 atestů Hirš, ojedinělý set z významné staré sbírky!Vyvolávací cena: 15 000 Kč +13,3 %
1860 Mi.18-22, FJ I. 2Kr - 15Kr, sestava 15 zn. + 1x výstřižek (2Kr+3Kr) na listu ze specializované sbírky, obsahuje barvy, razítka (mj. 4x červené) apod. + 1x 5So a 10So; různá, převážně dobrá kvalitaVyvolávací cena: 2 600 Kč +0,0 %
1863 Ferch.24-28, Orlice 2Kr - 15Kr, sestava 16 zn., různá raz., mj. 1x modré, 2x červené; různá, celkově ale dobrá kvalitaVyvolávací cena: 3 200 Kč +0,0 %
1863-1864 Mi.30-34, Orlice 2Kr - 15Kr, sestava 16 zn. na listu ze specializované sbírky, různé odstíny, razítka (4x červené, 2x modré) apod.Vyvolávací cena: 1 200 Kč
1860-1890 ČESKÉ ZEMĚ / sestava více jak 50ks známek a výstřižků s náprstkovými a jednokruhovými razítky z Čech a MoravyVyvolávací cena: 1 000 Kč +30,0 %
1867 Mi.35-41, FJ I. 2Kr - 50Kr, sestava 31 zn. na dvou listech, jemný a hrubý tisk, barvy, razítka, zoubkování apod.; ze specializované sbírkyVyvolávací cena: 3 000 Kč +0,0 %
1867 Mi.35, 37. 39, 40-41, FJ I. 2Kr - 50Kr, sestava neupotřebených zn.: 4-páska a 2x 3-páska, 4-blok a 6 jednotlivých zn., různé typy, barvy apod.; celkově pěkné, pochází z významné specializované sbírkyVyvolávací cena: 2 000 Kč +175,0 %
1867 R-dopis zaslaný do Vídně, vyfr. 4-násobnou frankaturou zn. 5Kr typ I, hrubý tisk, 2ks vpředu a 2ks vzadu, podací DR TESCHEN 5/12, doplněno řádkovým raz. RECOM: s ručně zapsanou zásilkou, příchozí DR WIEN 7/12, neporušená pečeť; bez poškozeníVyvolávací cena: 1 000 Kč
1872-1879 sestava 3ks R-dopisů vyfr. 3-násobnou frankaturou zn. 5Kr, z toho 1x 3-páska na přední straně, pěkná náprstková raz. BILOWITZ b. HRADISCH 27/3 74, PLANA 3/12 a AUSSIG 29/6 79, vše doplněno řádkovým raz. RECOM: nebo RECOMANDIRT; bez poškození
Vyvolávací cena: 800 Kč
1879 OZDOBNÝ DOPIS / sestava 2ks R-dopisů zaslaných do Votic, obálka s přítiskem listoví ve žluté barvě, vyfr. násobnou frankaturou 3x 5Kr červená, podací DR MNICHOVO HRADIŠTĚ 20/1 79, doplněno raz. RECOM + druhá obálka s přítiskem kaligraficky zdobeného "S" na zadní klopě, vyfr. 5Kr + na zadní straně 10Kr, stejné podací DR a raz. rekomandační; bez poškození, dekorativníVyvolávací cena: 900 Kč +0,0 %
1890-1899 ANK.50-62, FJ I. 1H -2G, různá zoubkování, mj. 1G 2x, dále doplněno o části sérií Ank.63-68 a 69-83, mj. s 1G a 2G, respektive 1Kr a 2Kr; po nálepceVyvolávací cena: 1 200 Kč +41,7 %
1904 ANK.105-118, FJ. I. 1H - 72H s lakovanými pruhy; bezvadná série po první nálepce, kat. * 450€Vyvolávací cena: 2 200 Kč +45,5 %
1905 ANK.119-132, FJ. I. 1H - 72H bez lakových pruhů; levné 1H a 2H patina, jinak pěkná série, kat. pro * 350€Vyvolávací cena: 1 700 Kč +41,2 %
1908 ANK.139-156, Jubilejní 1H-10K; kompletní série, převážně po nálepce, 10Kr drobné skvrnky, kat. pro * 500€Vyvolávací cena: 2 000 Kč +10,0 %
1894-1895 DOPLATNÍ / ANK.1-9, Číslice 1Kr - 50Kr; neznatelné stopy, pěkná sérieVyvolávací cena: 800 Kč +25,0 %
1879-1917 CELISTVOSTI / SESTAVA / 21 různých celistvostí, mj. 1x cenné psaní, 1x R, 1x novinový rukáv, 5x soukromá celina atd.; různá kvalita, převážně zachovaléVyvolávací cena: 1 000 Kč +50,0 %
1905-1910 CELISTVOSTI / sestava 6ks celistvostí vyfr. převážně emisemi zn. Jubilejní 1910 a 1908, 1x R-dopis s DR KRALOVICE U PLZNĚ, 1x R+EX dopis s DR GRATZ, 1x dopis adresovaný do USA, 1x Tiskopis, 1x dosílaný dopis s dvojí frankaturou rakouských a uherských zn.; zachovaléVyvolávací cena: 900 Kč +0,0 %
1908-1918 CELISTVOSTI / sestava 9ks různých celistvostí, obsahuje mj. vyfr, cenné psaní na 6.000K s DR OLOMOUC, 2x nefrankované psaní zatížené doplatky různých emisí, 4x celistvost zaslaná jako R, 1x obyčejný dopis s raz. VLP WIEN - EGER atd.; zachovaléVyvolávací cena: 800 Kč +12,5 %
1917 CELISTVOSTI / DOPLATNÍ / sestava 2ks R-dopisů z polních pošt do Vídně 27.X.17 a 24.I.18 s doplatními frankaturami; 5h (1916) + 15h/36h (1917) a velmi vzácná hnědá 50/42h (1917); kat. 510€; doplatní 50h použité před rokem 1919 se vůbec nevyskytují!Vyvolávací cena: 3 000 Kč
1851 Ferch.6, novinová Modrý Merkur 0.6Kr, sestava 8 zn. ze specializované sbírky, obsahuje různé typy, mj. 1x na novinovém výstřižku apod.; různá, převážně ale pěkná kvalita, 2x atest Hirš, velmi pěkný set!Vyvolávací cena: 6 000 Kč +116,7 %
1851 Ferch.6IIb, Modrý Merkur 0.6Kr, vzácný typ IIb, nepatrně zeslabený růžek v levém horním rohu, dobrý střih, kat. 750€Vyvolávací cena: 1 000 Kč +0,0 %
1851 Ferch.6IIIa, Modrý Merkur 0.6Kr ve vzácném typu IIIa, "Strahlenstempel" WIEN 1 JUN; luxusní exemplář, kat. 350€++Vyvolávací cena: 4 000 Kč +0,0 %
1851 Ferch.7, ŽLUTÝ MERKUR 6kr, raz. KLAGENFURT 21.5.; mimořádně pěkný exemplář s plným střihem a bez obvyklých zeslabení, dole široký okraj 2mm, atest Kopřiva, signováno Kovařík, ojedinělá nabídka proslulé rarity v mimořádné kvalitě!Vyvolávací cena: 80 000 Kč +93,8 %
1851 Ferch.8, RŮŽOVÝ MERKUR 30Kr s DR ZEITUNGSEXPED. WIEN 11/12(?), typ Ib; mimořádně kvalitní exemplář s celkově pěkným střihem, atest Kopřiva, Ferch. 17.500€, Mi. 18.000€, jedna ze základních rarit evropské klasiky, ojedinělá nabídka!Vyvolávací cena: 120 000 Kč +91,7 %
1858 Ferch.16, novinová FJ I. 1.05Kr, sestava 3ks, z toho 1x na malém výstřižku, 1x tmavě modrá; různá kvalita, celkově ale pěkné, 2x atest Hirsch, kat. 2.775€Vyvolávací cena: 6 000 Kč +0,0 %
1858 Ferch.16a, novinová FJ I. 1.05Kr modrá se strojovým OBTISKEM, DR PADOVA; nahoře horší střih, atest Hirš, kat. 1.300€ (!), obtisky na této emisi jsou velmi vzácné!Vyvolávací cena: 4 500 Kč +0,0 %
1858 Ferch.16a, novinová FJ I. 1.05Kr modrá, luxusní kus s raz. BRÜNN; atest Hirš, kat. 850€++Vyvolávací cena: 3 600 Kč +52,8 %
1858 Ferch.17, novinová FJ I. 1.05Kr, sestava 5ks na listu ze specializované sbírky, odstíny, papíry, 1x krajový kus na výstřižku apod.; různá, převážně dobrá kvalita, 2x atest HirschVyvolávací cena: 7 000 Kč +7,1 %
1851 Ferch.23a, novinová FJ I. 1.05Kr světle šedá, svislá 2-páska na novinovém ústřižku s DR BRÜNN 24/3; pěkný celek s atestem Hirš, kat. 650€ + 20%Vyvolávací cena: 4 000 Kč +0,0 %
1861 Ferch.23, novinová FJ I. 1,O5kr, sestava 9ks, z toho 3x na výstřižku, barvy, razítka, 1x krajový kus s ochrannou lištou apod.; různá, celkově ale pěkná kvalita, 1x atest Hirš, velmi pěkný set ze specializované sbírky!Vyvolávací cena: 6 000 Kč +0,0 %
1861 Ferch.23a, novinová FJ I. 1.05Kr světle šedá na výstřižku novinové pásky s jednokruhovým DR BEZAU; bezvadný exemplář s atestem HirschVyvolávací cena: 3 000 Kč +50,0 %
1861 Ferch.23a, novinová FJ I. 1.05Kr světle šedá, svislá 2-páska s dolním okrajem s OCHRANNOU lištou (!) na novinovém ústřižku s DR BRÜNN; pěkný celek s atestem Hirš, kat. 380€ + 20%, vzácné!Vyvolávací cena: 3 600 Kč +0,0 %
1863 Ferch.29, Znak 1,05Kr, sestava 9ks, z toho 1x na výstřižku, různé odstíny, raz. apod.Vyvolávací cena: 1 000 Kč +0,0 %
1867 Mi.42, Merkur vlevo 1Kr, specializovaná sestava na 3 listech, různé typy, barvy, pásky, krajové kusy apod.; jako celek zajímavéVyvolávací cena: 1 500 Kč +266,7 %
1880 Mi.43, Merkur vlevo ½Kr, specializovaná sestava krajového 4-bloku s ochranou lištou, 12-bloku se soukromou perforací a 3 samostatných známek (barvy); jako celek zajímavéVyvolávací cena: 2 000 Kč +20,0 %
1858 Novinové kolkové známky / Ferch.2, 1Kr modrá, PROVIZORIUM TYP vzniklý přerytím štočků na původní TD 4Kr; luxusní kus s modrým fiskálním razítkem, kat. 275€, ojedinělý výskyt v této mimořádné kvalitě!Vyvolávací cena: 2 000 Kč +175,0 %
1877 Novinové kolkové známky / Ferch.5d, Znak 1Kr ULTRAMARINOVÁ; bezvadný exemplář s plným střihem na všech stranách, nahoře lehké DR, atest Kopřiva, signováno Köhler a Kapras, kat. 3.750€, jedna z nejvzácnějších rakouských známek v mimořádné kvalitě!Vyvolávací cena: 17 000 Kč +41,2 %
1877 Novinové kolkové známky / Ferch.6II, Znak 2Kr "fahlbraun", II. typ s červeným raz. WIEN; vlevo těsný střih, atest Hirš, kat. 375€Vyvolávací cena: 1 800 Kč
1922 ANK.418-424B, Skladatelé 2½K - 100K, kompletní série se vzácným zoubkováním ŘZ 11½; nepatrné stopy po nálepce, kat. pro * 190€, hledaná sérieVyvolávací cena: 1 500 Kč +0,0 %
1933, 1936 ANK.551-554, 623-626, FIS I. + FIS II., 2 kompletní série; část po nálepceVyvolávací cena: 1 000 Kč +10,0 %
1933 ANK.555, WIPA 50gr + 50gr na bílém papíru, pravý dolní rohový kus; zcela nepatrná stopa po nálepce, kat. 200€++Vyvolávací cena: 1 200 Kč +0,0 %