Aukce 69 / Filatelie / Evropa / Rakousko / Předznámkové dopisy

307
239098 - 1769 ČESKÉ ZEMĚ / dopis z Prostějova do Retzu, přes Brn
1769 ČESKÉ ZEMĚ / dopis z Prostějova do Retzu, přes Brno, Vídeň a Jetzelsdorf; červeně V. PROSSNITZ a poloviční porto 4Kr; krásný malý dopis; velmi stará celistvost s vyznačeným tarifem, vzácné!
Vyvolávací cena: 1 500  +6,7 %
Vydraženo za: 1 600 Kč
308
239099 - 1803 ČESKÉ ZEMĚ / dopis z Budějovic do tehdy francouzsk
1803 ČESKÉ ZEMĚ / dopis z Budějovic do tehdy francouzského TREVÍRU (do roku 1814), ručně BUDWEISS a razítko AUTRICHE, porto 12Kr a francouzské 10 Centimes; krásný malý dopis; velmi vzácná celistvost do ciziny, ex. F. Puschmann!
Vyvolávací cena: 2 000
309
239097 - 1803 ČESKÉ ZEMĚ / R-dopis ze Svitav s ručním v BRUNN do
1803 ČESKÉ ZEMĚ / R-dopis ze Svitav s ručním "v BRUNN" do BOZEN, ručně "Nota Bene" a vzácná poznámka "E.R. "(Ergo Recepisse), vyznačeno poloviční porto 6Kr a R-poplatek 6kr placeno odesílatelem; krásný malý dopis z privátní korespondence, všechny R-dopisy před rokem 1820 jsou vzácné!
Vyvolávací cena: 1 000
310
239303 - 1818 ČESKÉ ZEMĚ / skládaný přebal dopisu s černým ř
1818 ČESKÉ ZEMĚ / skládaný přebal dopisu s černým řádkovým raz. STERNBERG, Vot.2335/2, vzadu datumovka 24/6, poštmistrovské poznámky červenou rudkou na obou stranách, zachovalá pečeť; bez poškození, pěkný otisk razítka
Vyvolávací cena: 1 000
311
239306 - 1837 ČESKÉ ZEMĚ / přebal skládaného dopisu adresované
1837 ČESKÉ ZEMĚ / přebal skládaného dopisu adresovaného do Jaroměřic, černé rámečkové raz. LECHWITZ, Vot.1216/1, vzadu celá papírová pečeť, malý formát; bez poškození
Vyvolávací cena: 500  +0,0 %
Vydraženo za: 500 Kč
312
239307 - 1840 ČESKÉ ZEMĚ / přebal dopisu adresovaný do Slavkova,
1840 ČESKÉ ZEMĚ / přebal dopisu adresovaný do Slavkova, černé řádkové raz. LIPUWKA s datovým údajem rukopisně, Vot.1279/1; zachovalé
Vyvolávací cena: 600  +0,0 %
Vydraženo za: 600 Kč
313
239304 - 1843 ČESKÉ ZEMĚ / skládaný přebal dopisu s černým ř
1843 ČESKÉ ZEMĚ / skládaný přebal dopisu s černým řádkovým raz. HRADISCH Vot.2503/5, A1+c, doplněno datumovkou 20/12 1843, poštmistrovská poznámka "30", zachovalá pečeť; bez poškození, pěkný otisk razítka
Vyvolávací cena: 400
314
239305 - 1845 ČESKÉ ZEMĚ / skládaný přebal dopisu s modrým ř
1845 ČESKÉ ZEMĚ / skládaný přebal dopisu s modrým řádkovým raz. POHRLITZ, doplněno datumovkou 3 Juny, Vot. 1827/1b, A1-h, modré neuvádí, poštmistrovská poznámka červenou rudkou, adresováno do Mikulova; bez poškození, luxusní otisk razítka
Vyvolávací cena: 400  +0,0 %
Vydraženo za: 400 Kč
315
239308 - 1851 ČESKÉ ZEMĚ/ skládaný dopis s černým ozdobným ov
1851 ČESKÉ ZEMĚ/ skládaný dopis s černým ozdobným oválným raz. BATTELAU, Vot. 99/1a, C76-h, doplněno datumovkou 11. Mrz; natržená klopa bez pečeti, pěkný otisk razítka
Vyvolávací cena: 300
316
229915 - 1830-1850 [SBÍRKY]  ČESKÉ ZEMĚ / partie cca 80ks předzn
+17
1830-1850 [SBÍRKY] ČESKÉ ZEMĚ / partie cca 80ks předznámkových dopisů s raz. mj. JAROMERITZ, NICOLSBURG, DATSCHITZ, LETTOWITZ, POHRLITZ, KREMSIER, M. BUDWITZ, MISTEK atd., část vícekrát, doplněno o několik recepisů
Vyvolávací cena: 2 000  +175,0 %
Vydraženo za: 5 500 Kč