Aukce 69 / Filatelie / Evropa / Rakousko / Předznámkové dopisy
309
1803 ČESKÉ ZEMĚ / R-dopis ze Svitav s ručním "v BRUNN" do BOZEN, ručně "Nota Bene" a vzácná poznámka "E.R. "(Ergo Recepisse), vyznačeno poloviční porto 6Kr a R-poplatek 6kr placeno odesílatelem; krásný malý dopis z privátní korespondence, všechny R-dopisy před rokem 1820 jsou vzácné!
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
314
400 Kč
1845 ČESKÉ ZEMĚ / skládaný přebal dopisu s modrým řádkovým raz. POHRLITZ, doplněno datumovkou 3 Juny, Vot. 1827/1b, A1-h, modré neuvádí, poštmistrovská poznámka červenou rudkou, adresováno do Mikulova; bez poškození, luxusní otisk razítka
Vyvolávací cena: 400 Kč +0,0 %
Vydraženo za: 400 Kč