Aukce 69 / Filatelie / ČSR II. / Filatelistické obory / FDC
1812
1 500 Kč
1946 MINISTERSKÉ FDC / M A/46, Hradčany - černofialová, vzadu s číslem 425, zaslaná jako R, vylepeny zn. Pof.443-446, červené PR PRAHA 29 NÁRODNÍ SHROMÁŽDĚNÍ/ 29.X.46, R-nálepka PRAHA 29/ NS/ č. 319, vzadu příchozí DR PRAHA 1/ 29.X.46; lehká patina a drobné natržení v okraji, jinak pěkně zachovalé
Vyvolávací cena: 1 500 Kč +0,0 %
Vydraženo za: 1 500 Kč
1814
2 600 Kč
1947 MINISTERSKÉ FDC / M 5/47, Masaryk, vylepeny zn. Pof.458-459, PR PRAHA 10 HRAD/ 14.IX.47/a; adresováno na předsedu ÚNS J. Davida, vzadu Ministr pošt a č. 2 (!), přiložena karta s věnováním; bez vady, původně součástí ministerského alba, ojedinělé nízké prominentní číslo 2!
Vyvolávací cena: 2 000 Kč +30,0 %
Vydraženo za: 2 600 Kč
1815
2 200 Kč
1947 MINISTERSKÉ FDC / M 7/47, 30. výročí VŘSR, vylepeny zn. Pof.462-463, PR PRAHA 1/ 26.X.47/b, vzadu ministr pošt s č. 2 (!), adresováno na předsedu ÚNS J. Davida, včetně karty s věnováním; bez vady, původně součástí ministerského alba, ojedinělé nízké prominentní číslo 2!
Vyvolávací cena: 1 500 Kč +46,7 %
Vydraženo za: 2 200 Kč
1820
2 800 Kč
1948 NEOHLÁŠENÁ VARIANTA FDC / 8A/48n, 5. výročí smlouvy ČSR - SSSR, vylepeny zn. 2x Pof.493 místo pouze jedné, adresována do Německa, vzadu řádkové fialové raz. Poštovní úřad Praha 1 - Filatelie; zachovalé, ojedinělý výskyt!
Vyvolávací cena: 2 000 Kč +40,0 %
Vydraženo za: 2 800 Kč
1824
800 Kč
1951-1954 sestava 4ks FDC s různými vadami, FDC 10/51w, Pražské jaro - opačně vylepené zn., FDC 4/53, Osobnosti - DV 709 9,10/1, FDC 4/54. Tělovýchova - VV barevný bot ve zn. 789, FDC 23/53, Tolstoj - bez černého PR PRAHA 1; zachovalé
Vyvolávací cena: 500 Kč +60,0 %
Vydraženo za: 800 Kč
1826
1 100 Kč
1977 ZT pro FDC 9B/77, 9C/77, Tradice čs. porcelánu, sestava 3ks zkusmých tisků, pro 9B/77 místo zlaté použita žlutá barva, pro 9C/77 1x definitivní podoba přítisku v modré a zlaté barvě, 1x tisk rytiny pouze v modré barvě; bez poškození
Vyvolávací cena: 1 000 Kč +10,0 %
Vydraženo za: 1 100 Kč
1830
3 400 Kč
+148
Vyvolávací cena: 800 Kč +325,0 %
Vydraženo za: 3 400 Kč