1924 VELKÁ BRITÁNIE / BRITISH EMPIRE EXHIBITION 1924 / reklamní kolorovaný plakát výstavy konané ve Wembley v roce 1924; rozměr 75x50cm, pěkný zachovalý stav bez natržení, zajímavéVyvolávací cena: 1 000 Kč +0,0 %
1928 ČSR I. / 2. manifestační legionářský sjezd v Praze 1928, vícebarevný, rozměr 95x62cm; přeloženo, drobná natrženíVyvolávací cena: 1 000 Kč +160,0 %
1931 ČSR I. / III. výstavní trh nábytku v Lišově, vícebarevný plakát, rozměr cca 117x63cm; přehyby a drobná natržení, jinak dobrý stavVyvolávací cena: 1 500 Kč +366,7 %
1934 ČSR I. / Oslavy 300. výročí založení gymnázia ve Strážnici, kresba A. Frolky, barevná litografie, rozměr 60x90cm; přehyby a natržení v rozíchVyvolávací cena: 1 000 Kč +50,0 %
1940 ČaM / plakát s výzvou proti židovským lékařům, "So hausten jüdische Ärzte in Böhmen...", černý tisk na červeném papíru, rozměr 31x13cm; přehyb a drobná natržení v okrajích, ojedinělý výskytVyvolávací cena: 1 000 Kč +0,0 %
1941-1945 ČaM / Galerie Josef R. Vilímek - Výstava Sochařská kresba, dvoubarevný plakát, autor Josef Mařatka; přehyby a drobná podlepení, jinak velmi pěkně zachovaléVyvolávací cena: 800 Kč +0,0 %
1947 ČSR II. / 550 let města Zlína, vícebarevný plakát, autor V. Hroch, rozměr cca 85x56cm; vodorovně přeložen, drobná natržení a skvrna v okraji, jinak dobrý stav, uložen v tubusuVyvolávací cena: 600 Kč +166,7 %
1948 ČSR II. / Starinni zamci v Čechoslovaško, vícebarevný plakát na podporu čs. turismu v bulharštině (!), rozměr cca 86x59cm; pouze přehyby, pěkný motivVyvolávací cena: 2 000 Kč +175,0 %
1948 ČSR II. / Slovanská zemědělská výstava v Praze 1948, vícebarevný plakát, autor Karel Svolinský, rozměr cca 95x63cm; velmi dobrý stav, nepřeložen, uložen v tubusu, pěkný motivVyvolávací cena: 1 000 Kč +100,0 %
1951 ČSR II. / SOKOL - IX. sjezd ČOS 1951, vícebarevný plakát, rozměry cca 61x42cm; pouze přehybyVyvolávací cena: 600 Kč
1955 ČSR II. / Prodejní výstava a aukce Krásná kniha, vícebarevný plakát, autor Cyril Bouda, rozměr cca 83x59cm; drobná natržení v okraji a přehyby, jinak pěkný stav, uložen v tubusu, pěkný motivVyvolávací cena: 1 000 Kč +180,0 %
1959 ČSR II. / 1. máj - kupředu za dovršení socialistické výstavby, vícebarevný plakát, signováno Staněk 59, rozměry cca 80x58cm; přehyby a drobná prodření, celkově pěkný stavVyvolávací cena: 800 Kč +87,5 %
1959 ČSR II. / sestava 2 plakátů: Robot Emil, vícebarevný plakát divadla Rokoko, autor R. Venclík, rozměr cca 29x21cm; natržení v okraji, jinak bezvadné + Karel Vlach po dvou letech opět v Lucerně, vícebarevný sítotiskový plakát, nesignováno, rozměr cca 30x44cm; velmi dobrý stavVyvolávací cena: 600 Kč
1960 ČSR II. / Cirkus, provazochodkyně, vícebarevný, signováno, rozměry 61x94cm, pouze přehyby a drobné natrženíVyvolávací cena: 800 Kč +112,5 %
cca 1960 ČSR II. / Sýr nás vyživuje bílkovinami, vícebarevný plakát, autor Laumann, rozměr cca 87x62cm; 1x podlepené natržení, jinak dobrý stav, nepřeložen, uložen v tubusuVyvolávací cena: 600 Kč +100,0 %