Aukce 69 / Pohlednice / Motiv / Propaganda - nacismus

3618
238824 - 1930? MUSSOLINI Benito (1883–1945), sestava 2 pohlednic, a
1930? MUSSOLINI Benito (1883–1945), sestava 2 pohlednic, atypické ateliérové portréty, 1x s faksimile podpisu; bezvadné a vzácné!
Vyvolávací cena: 1 000  +0,0 %
Vydraženo za: 1 000 Kč
3619
238943 - 1939 A. Hlinka, J. Tiso, sestava 9ks propagandistických poh
1939 A. Hlinka, J. Tiso, sestava 9ks propagandistických pohlednic, 8x pohlednice velkého i malého formátu A. Hlinka - Vodca slovenského národa, z toho 1x foto, 1x J. Tiso - prvý prezident Slovenskej republiky, prošlá s PR autopošta; převážně neprošlé s PR, zachovalé
Vyvolávací cena: 1 500  +73,3 %
Vydraženo za: 2 600 Kč
3620
226926 - 1939 Andrej Hlinka - Národe moj, pre teba som žil, trpel a
Vyvolávací cena: 800
3621
237788 - 1939 DER SCHÖPFER DES GROSSDEUTSCHEN REICHES / propagandist
1939 DER SCHÖPFER DES GROSSDEUTSCHEN REICHES / propagandistická pohlednice, A.H. s mapou Německa, prošlá, vzadu otisky PR; zachovalá
Vyvolávací cena: 500  +20,0 %
Vydraženo za: 600 Kč
3622
226909 - 1939 Dr. Jozef Tiso, propagandistická pohlednice s portrét
1939 Dr. Jozef Tiso, propagandistická pohlednice s portrétem prezidenta v kruhu a lidovými motivy, s textem Prvý prezident Slovenskej republiky, barevná, velký formát, neprošlá s 3 otisky PR16, PR17, PR18; velmi dobrý stav, hledané!
Vyvolávací cena: 800  +0,0 %
Vydraženo za: 800 Kč
3623
226936 - 1939 Na stráž! - Hlinka, Tiso, Štefánik, Rázus, propaga
1939 Na stráž! - Hlinka, Tiso, Štefánik, Rázus, propagandistická pohlednice s vyobrazením hranic Slovenska s dvojitým křížem, sign. I.V. Hochštenský, barevná, velký formát, neprošlá s modrým PR17; bezvadná, hledané!
Vyvolávací cena: 800  +0,0 %
Vydraženo za: 800 Kč
3624
238006 - 1939-1940 Tiso, Hlinka, Na stráž!, A.Hlinka sa zaslúžil
1939-1940 Tiso, Hlinka, Na stráž!, A.Hlinka sa zaslúžil o slovenský národ!, sestava 4ks propagandistických pohlednic velkého formátu, vše sPR, 2x prošlé; zachovalé
Vyvolávací cena: 2 000  +0,0 %
Vydraženo za: 2 000 Kč
3625
226933 - 1940 Dr. Jozef Tiso - Prvý prezident Slovenskej republiky,
1940 Dr. Jozef Tiso - Prvý prezident Slovenskej republiky, propagandistická pohlednice s portrétem presidenta a pochodujícími vojáky, sign. I.V. Hochštenský, barevná, velký formát, neprošlá s oranžovým PP22; bez poškození, hledané!
Vyvolávací cena: 900  +0,0 %
Vydraženo za: 900 Kč
3626
226905 - 1940 Hej svitol deň! - trhač okovů se sluncem a dvojramen
1940 Hej svitol deň! - trhač okovů se sluncem a dvojramenným křížem; barevná, velký formát, neprošlá s 4 otisky oranžového raz. PRA12; pouze nepatrně omačkané růžky, hledané!
Vyvolávací cena: 1 000  +0,0 %
Vydraženo za: 1 000 Kč
3627
226942 - 1940 M.R. Štefánik - 1919-1940, slovenská propaganda, por
1940 M.R. Štefánik - 1919-1940, slovenská propaganda, portrét s lidovými ornamenty, slovenským znakem a pomníkem, autor I.V. Hochštenský, pozdější vydání, barevná, velký formát, neprošlá s PRA42; bez poškození, hledané
Vyvolávací cena: 800  +0,0 %
Vydraženo za: 800 Kč
3628
226901 - 1940 Na stráž!, vojáci Hlinkovy gardy s vlajkou a slovens
1940 Na stráž!, vojáci Hlinkovy gardy s vlajkou a slovenským znakem, barevná, velký formát, vyfr., ale neprošlá s oranžovým PR37; bez poškození, hledané!
Vyvolávací cena: 1 000  +30,0 %
Vydraženo za: 1 300 Kč
3629
237789 - 1940-1945 A. HITLER / Ainsi passe la gloire, francouzská ba
1940-1945 A. HITLER / Ainsi passe la gloire, francouzská barevná litografická pohlednice karikující A.H., neprošlá; bezvadná
Vyvolávací cena: 500  +60,0 %
Vydraženo za: 800 Kč