Aukce 69 / Filatelie / Asie / Jihovýchodní Asie / Francouzská Indočína
1028
1906 KOUANG-TCHÉOU / Yv.1-17, "Grasset" a Alegorie 1C - 10Fr, přetisk Kouang Tchéou-Wan; bezvadná vzácná série, 5Fr zk. Thier a signováno A. Saatdjian (obchodník amerického původu působící v Paříži na počátku 20. století), 10Fr signováno, kat. 740€
Vyvolávací cena: 5 000 Kč