Aukce 69 / Filatelie / Asie / Jihovýchodní Asie / Sabah

1059
238810 - 1964-1965 SG.408-423, Alžběta II. - Fauna 1C - $10, komple
1964-1965 SG.408-423, Alžběta II. - Fauna 1C - $10, kompletní série; luxusní, kat. £85
Vyvolávací cena: 1 100  +45,5 %
Vydraženo za: 1 600 Kč
1060
236149 - 1964-1965 sestava 4 celistvostí vyfr. přetiskovými zn. Al
1964-1965 sestava 4 celistvostí vyfr. přetiskovými zn. Alžběta II., 1x FDC (patina), 3x Let-dopis do Evropy a USA; vzácná známková země
Vyvolávací cena: 900  +188,9 %
Vydraženo za: 2 600 Kč