1964-1965 SG.408-423, Alžběta II. - Fauna 1C - $10, kompletní série; luxusní, kat. £85Vyvolávací cena: 1 100 Kč +45,5 %
1964-1965 sestava 4 celistvostí vyfr. přetiskovými zn. Alžběta II., 1x FDC (patina), 3x Let-dopis do Evropy a USA; vzácná známková zeměVyvolávací cena: 900 Kč +188,9 %