1850 Záslužný kříž, zlatý s korunou, bronz zlacený, smalty, značeno WILH. KUNZ * WIEN X, punc "*", Marko.139; beze stuhy, mírná korozeVyvolávací cena: 800 Kč +525,0 %
1864 Válečná pamětní medaile 1864, bronz, s nápisem na hraně, trojúhelníková stuha, Marco 359; pěkná Vyvolávací cena: 500 Kč +200,0 %
1873 Válečná medaile 1873, bronz, neznačeno, číslovka 2 v datu má základnu vlnovkou, Marco 364; nepůvodní stuha, místy skvrnkyVyvolávací cena: 500 Kč