Aukce 69 / Faleristika / Rakousko-Uhersko

3434
237506 - 1850 Záslužný kříž, zlatý s korunou, bronz zlacený,
1850 Záslužný kříž, zlatý s korunou, bronz zlacený, smalty, značeno WILH. KUNZ * WIEN X, punc "*", Marko.139; beze stuhy, mírná koroze
Vyvolávací cena: 800  +525,0 %
Vydraženo za: 5 000 Kč
3435
237505 - 1864 Válečná pamětní medaile 1864, bronz, s nápisem na
1864 Válečná pamětní medaile 1864, bronz, s nápisem na hraně, trojúhelníková stuha, Marco 359; pěkná
Vyvolávací cena: 500  +200,0 %
Vydraženo za: 1 500 Kč
3436
237504 - 1873 Válečná medaile 1873, bronz, neznačeno, číslovka
1873 Válečná medaile 1873, bronz, neznačeno, číslovka 2 v datu má základnu vlnovkou, Marco 364; nepůvodní stuha, místy skvrnky
Vyvolávací cena: 500