Aukce 69 / Filatelie / Zábory

2962
237347 - 1938-1939 sestava 5ks celistvostí zaslaných ze nebo do Sud
1938-1939 sestava 5ks celistvostí zaslaných ze nebo do Sudet, provizorní a propagandistická raz. ODERFURT, BODENBACH, SKRZIPP (Skřípov !), LIEBAU, 1x jako Ex, 1x R+Ex, předběžné i smíšené frankatury; zachovalé
Vyvolávací cena: 900  +77,8 %
U:A5 | Den dražby: Neděle
Vydraženo za: 1 600 Kč
2963
237856 - 1941 dopis ze Sudet do Protektorátu, vyfr. 2ks zn. Hindenbu
1941 dopis ze Sudet do Protektorátu, vyfr. 2ks zn. Hindenburg 6Pf s reklamním kuponem, podací DR TETSECH 4.10.41; bez poškození, ojedinělé
Vyvolávací cena: 600  +0,0 %
U:A5 | Den dražby: Neděle
Vydraženo za: 600 Kč
2964
237836 - 1942 POŠTOVNA / BRÜX-STW-LAGER/ Nr.33, Ex-dopis zaslaný d
1942 POŠTOVNA / BRÜX-STW-LAGER/ Nr.33, Ex-dopis zaslaný do Protektorátu, vyfr. zn. AH 40+12Pf, DR BRÜX 13.02.42, doplněno rámečkovým raz. Doplatné, vzadu příchozí DR ČESTIČKY 16.II.42; bez poškození
Vyvolávací cena: 500  +0,0 %
U:A5 | Den dražby: Neděle
Vydraženo za: 500 Kč
2965
226808 - 1943 Benne bizzatok! (Věříme mu!) barevná propagandistic
1943 Benne bizzatok! (Věříme mu!) barevná propagandistická pohlednice se siluetou vojáka a maďarského znaku, signováno Légrády Sándor 1943, 3x otisk příležitostného razítka KASSA HAZATÉRT a kruhového raz. Košické výstavy známek CASSOVIA BÉLYEGKIÁLLITASA; neprošlé, bez poškození
Vyvolávací cena: 600
U:A5 | Den dražby: NeděleDotaz na položkuOznámit možný padělek
2966
230838 - 1939-1944 [SBÍRKY]  PŘÍLEŽITOSTNÁ RAZÍTKA / sbírka 70
+30
1939-1944 [SBÍRKY] PŘÍLEŽITOSTNÁ RAZÍTKA / sbírka 70ks celistvostí s příležitostnými a propagandistickými razítky z maďarského záboru Slovenska a Podkarpatské Rusi jako VISSZATÉRT a další z Podkarpatské Rusi mj. MUNKÁCS / ZRINYI ILONA, obsahuje 55ks dopisů, celin a pohlednic, doplněno 15ks výstřižků s razítky, část prošlá, smíšené frankatury čs. a maďarských zn., propagační pohlednice atd., uloženo na listech A4 s popisy, mapkami a několika listy studijních textů; uloženo v kroužkovém zásobníku, hodnotná sbírka s mnoha zajímavými údaji v popisech, ex Bulant
Vyvolávací cena: 4 000  +25,0 %
U:Z | Den dražby: Neděle
Vydraženo za: 5 000 Kč

Aukce 69 / Filatelie / Zábory - Informace

V této kategorii zařazujeme položky poštovní historie z období 1938 a dělíme jej na Německý zábor - Sudety, Polský zábor a Maďarský zábor na Slovensku.