Aukce 71 / Faleristika / Ostatní země

2272
244567 - 1864 RUSKO / Medaile Za pokoření Západního Kavkazu 1859
1864 RUSKO / Medaile Za pokoření Západního Kavkazu 1859 - 1864, stříbro, 28 mm, značeno N. KOZIN, Čep.654
Vyvolávací cena: 12 000
2273
244570 - 1905 RUSKO / Medaile Červeného kříže na památku Rusko-
1905 RUSKO / Medaile Červeného kříže na památku Rusko-Japonské války 1904 - 1905, stříbro, smalt, 28 mm, značeno "KL", puncováno "84" (875/1000), Čep.954
Vyvolávací cena: 19 000