Aukce 72 / Filatelie / Slovensko 1993

1755
246154 - 1993 ZT  Zber.1, Velký státní znak 8(Kčs), sestava 3 zku
1993 ZT Zber.1, Velký státní znak 8(Kčs), sestava 3 zkusmých tisků na zn. papíru s lepem: modrá fáze rytiny zn. (trojvrší) + přítisk aršíku (definitivní barevný soutisk) + přítisk FDC (definitivní barevný soutisk), vše s podpisem M. Činovský; bezvadné
Vyvolávací cena: 2 000  +10,0 %
Vydraženo za: 2 200 Kč
1756
246903 - 1993 Zber.2 VV, Slovenský státní znak 3(Kčs), 2x 2-pásk
1993 Zber.2 VV, Slovenský státní znak 3(Kčs), 2x 2-páska, VV - 1x posun tisku všech barev doleva + 1x krajová 2-páska s výrazným posunem tisku všech barev do perforace; svěží
Vyvolávací cena: 900  +33,3 %
Vydraženo za: 1 200 Kč
1757
246907 - 1993 Zber.2 VV, Slovenský státní znak 3(Kčs), zn. s doln
1993 Zber.2 VV, Slovenský státní znak 3(Kčs), zn. s dolním okrajem a VV - vynechaný tisk modré a červené barvy + výrazný posun tisku černé a stříbrné barvy do perforace; svěží
Vyvolávací cena: 600  +0,0 %
Vydraženo za: 600 Kč
1758
246902 - 1993 Zber.3 VV, Ružomberok 5Sk, VV - vynechaný tisk červe
1993 Zber.3 VV, Ružomberok 5Sk, VV - vynechaný tisk červenou barvou, bez nominální hodnoty; nepatrný ohyb
Vyvolávací cena: 1 500  +46,7 %
Vydraženo za: 2 200 Kč
1759
246156 - 1993 ZT  Zber.10, Bella 5(Sk), otisk nehotové rytiny bez n
1993 ZT Zber.10, Bella 5(Sk), otisk nehotové rytiny bez názvu státu v černé barvě na známkovém papíru s lepem se širokými okraji + zkusmý tisk přítisku FDC v definitivním barevném soutisku na křídovém papíru bez lepu, oba s podpisy; bezvadné
Vyvolávací cena: 1 500  +6,7 %
Vydraženo za: 1 600 Kč
1760
246157 - 1993 ZT  Zber.12, Kollár 20(Sk), otisk definitivní rytiny
1993 ZT Zber.12, Kollár 20(Sk), otisk definitivní rytiny (pod novými texty patrný původní název státu "Československo" i zkratka měny "Kčs") v černé barvě na známkovém papíru s lepem se širokými okraji + zkusmý tisk přítisku FDC v definitivním barevném soutisku na křídovém papíru bez lepu, oba s podpisy; bezvadné
Vyvolávací cena: 1 500  +6,7 %
Vydraženo za: 1 600 Kč
1761
246901 - 1997 ZT  Zber.13, Europa Čunderlík 14Sk, sestava 4ks zkusm
1997 ZT Zber.13, Europa Čunderlík 14Sk, sestava 4ks zkusmých tisků na křídovém papíru, 1x definitivní provedení, 3x různé fáze, vše signováno P. Kovařík; bez poškození
Vyvolávací cena: 5 000  +0,0 %
Vydraženo za: 5 000 Kč
1762
239853 - 1993 ZT  Zber.18, Zvolen 30Sk, zkusmý tisk v černé barvě
1993 ZT Zber.18, Zvolen 30Sk, zkusmý tisk v černé barvě na známkovém papíru s lepem se širokými okraji, signováno Činovský; svěží
Vyvolávací cena: 1 000  +10,0 %
Vydraženo za: 1 100 Kč
1763
246160 - 1993 ZT  Zber.20, Gabčíkovo 10(Sk), otisky definitivních
1993 ZT Zber.20, Gabčíkovo 10(Sk), otisky definitivních rytin zn. i kupónu v černé barvě na známkovém papíru s lepem se širokými okraji + zkusmý tisk přítisku FDC v definitivním barevném soutisku na křídovém papíru bez lepu, vše s podpisy; bezvadné
Vyvolávací cena: 1 500  +6,7 %
Vydraženo za: 1 600 Kč
1764
248063 - 1994 ARCHOVINA / Zber.38 VCH, 120. výročí UPU 8Sk, komple
1994 ARCHOVINA / Zber.38 VCH, 120. výročí UPU 8Sk, kompletní 100ks arch, v 1. řadě zleva doprava se postupně zvětšuje nedotisk horní části všech 10 zn.; zajímavé, v kompletním archu ojedinělý výskyt!
Vyvolávací cena: 5 000
1765
246131 - 1994 Zber.38 VCH, 120. výročí UPU 8Sk, horní rohová 2-p
1994 Zber.38 VCH, 120. výročí UPU 8Sk, horní rohová 2-páska, na obou zn. velký nedotisk - chybí rámeček, část 1. řádku nápisu i nominální hodnoty; zajímavé
Vyvolávací cena: 900  +11,1 %
Vydraženo za: 1 000 Kč
1766
246963 - 1995 Zber.PL65 VV, Europa 8Sk, VV - úplný nedotisk červen
1995 Zber.PL65 VV, Europa 8Sk, VV - úplný nedotisk červené barvy blesků na všech ZP; svěží
Vyvolávací cena: 500  +0,0 %
Vydraženo za: 500 Kč
1767
8 000
248062 - 1995 ZLATÁ ZNÁMKA JAN PAVEL II. / Zber.68 var., Návštěv
1995 ZLATÁ ZNÁMKA JAN PAVEL II. / Zber.68 var., Návštěva papeže 3Sk, reliéfní tisk na zlaté fólii (6g, 22ct) adjustovaný na hranolu zeleného kamene, vydáno na objednávku Ministerstva pošt a telekomunikací SR, náklad pouhých 10ks + 1 ZT, z čehož 1 exemplář byl darován papeži při jeho návštěvě na Slovensku; bezvadné, opatřeno certifikátem s číslem 9/10 a doplněno článkem s bližšími informacemi, zcela výjimečná nabídka!
Vyvolávací cena: 7 000  +14,3 %
Vydraženo za: 8 000 Kč
1768
246162 - 1995 ZT  Zber.68, Návštěva papeže 3Sk, sestava 2ks zkusm
1995 ZT Zber.68, Návštěva papeže 3Sk, sestava 2ks zkusmých tisků, 1x v definitivní červené a 1x v hnědé barvě na křídovém papíru bez lepu, široké okraje, podpisy Činovský, 1x slepotiskový monogram; bezvadné
Vyvolávací cena: 1 000  +0,0 %
Vydraženo za: 1 000 Kč
1769
248038 - 1995 ZT  Zber.70, Nová Baňa 4Sk, zkusmý tisk, definitivn
1995 ZT Zber.70, Nová Baňa 4Sk, zkusmý tisk, definitivní provedení v odlišných barvách, v černé a žluté, na křídovém kartónu, signováno Horniak; bezvadné, zk. Ša
Vyvolávací cena: 500  +20,0 %
Vydraženo za: 600 Kč
1770
248039 - 1996 ZT  Zber.91, Film Jánošík 16Sk, zkusmý tisk definit
1996 ZT Zber.91, Film Jánošík 16Sk, zkusmý tisk definitivní rytiny v černé barvě + zkusmý tisk rytiny kupónu v modrošedé barvě, oba na křídovém kartónu bez lepu s podpisy Horniak, aršíková úprava; bezvadné
Vyvolávací cena: 1 500  +0,0 %
Vydraženo za: 1 500 Kč
1771
248040 - 1996 ZT  Zber.102, Umění (I.) - Messerschmidt 10Sk, otisk
1996 ZT Zber.102, Umění (I.) - Messerschmidt 10Sk, otisk barevného soutisku nehotových rytin (chybí název státu i nominál) v definitivních barvách + zkusmý tisk přítisku FDC v šedočerné barvě, oba na silnějším křídovém papíru bez lepu s podpisy; bezvadné
Vyvolávací cena: 1 500  +6,7 %
Vydraženo za: 1 600 Kč
1772
246164 - 1996 ZT  Zber.109, Úspěchy sportovců na LOH 3Sk, otisk de
1996 ZT Zber.109, Úspěchy sportovců na LOH 3Sk, otisk definitivní rytiny v červenohnědé barvě + otisk rytiny přítisku FDC v hnědoolivové barvě, obě na křídovém kartonu bez lepu, podpisy Cigánik; bezvadné
Vyvolávací cena: 1 000  +0,0 %
Vydraženo za: 1 000 Kč
1773
246167 - 1996 ZT  Zber.110, Benka 3Sk, otisky definitivních rytin zn
1996 ZT Zber.110, Benka 3Sk, otisky definitivních rytin známky a přítisku FDC, oba v černé barvě na silnějším křídovém papíru bez lepu, s podpisy autorů; bezvadné
Vydraženo za: 1 100 Kč
1774
248830 - 1998 Zber.161PLb, Panna Marie 18Sk, PL s 1 kupónem; bezvadn
1998 Zber.161PLb, Panna Marie 18Sk, PL s 1 kupónem; bezvadné, kat. 35€
Vyvolávací cena: 400  +25,0 %
Vydraženo za: 500 Kč
1775
246170 - 1999 ZT  otisk rytiny chorvatské známky Haulík 5.00 Kuna
1999 ZT otisk rytiny chorvatské známky Haulík 5.00 Kuna ze společného slovensko-chorvatského vydání (slovenská zn. pod č. Zber.171) v černohnědé barvě na křídovém kartónu bez lepu, aršíková úprava, s podpisem M. Činovský a slepotiskový monogram autora; bezvadné
Vyvolávací cena: 500  +100,0 %
Vydraženo za: 1 000 Kč
1776
246171 - 1999 ZT  Zber.173-174, Kroje 4Sk a 15Sk, 2 zkusmé tisky v
1999 ZT Zber.173-174, Kroje 4Sk a 15Sk, 2 zkusmé tisky v černé barvě na křídovém kartónu bez lepu, hodnota 4Sk ještě s původní, později změněnou hodnotou 3Sk, obě signovány Cigánik; bezvadné
Vyvolávací cena: 1 000  +0,0 %
Vydraženo za: 1 000 Kč
1777
247715 - 1999 ZT  Zber.177-178, Tatranský národný park, hodnoty 9S
1999 ZT Zber.177-178, Tatranský národný park, hodnoty 9Sk a 11Sk + přítisk na kuponu, plnobarevné otisky rytin na křídovém papíru, vše s podpisem autora M. Činovský; bezvadné
Vyvolávací cena: 1 000  +0,0 %
Vydraženo za: 1 000 Kč
1778
246172 - 1999 ZT  Zber.182, Mezinárodní rok starších lidí 5Sk, o
1999 ZT Zber.182, Mezinárodní rok starších lidí 5Sk, otisk definitivní rytiny v černé barvě na silnějším křídovém papíru bez lepu, široké okraje, podpis A. Feke; bezvadné
Vyvolávací cena: 600  +0,0 %
Vydraženo za: 600 Kč
1779
246173 - 1999 ZT  Zber.198, Brunovský 5Sk, sestava 3 zkusmých tisk
1999 ZT Zber.198, Brunovský 5Sk, sestava 3 zkusmých tisků v různých barvách na křídovém kartonu bez lepu: původní návrh známky a kupónu + upravený zrealizovaný návrh zn. + zrealizovaný návrh kupónu, vše s podpisy; bezvadné
Vyvolávací cena: 1 500  +20,0 %
Vydraženo za: 1 800 Kč
1780
248044 - 2000 ZT  Zber.212, LOH Sydney 18Sk, zkusmý tisk nehotové r
2000 ZT Zber.212, LOH Sydney 18Sk, zkusmý tisk nehotové rytiny známky (chybí název státu) + zkusmý tisk nehotové rytiny kupónu (bez orámování), oba v modré barvě na křídovém kartónu s podpisy autorů; bezvadné
Vyvolávací cena: 1 000  +120,0 %
Vydraženo za: 2 200 Kč
1781
248045 - 2000 ZT  Zber.220, Řád maltézských rytířů 10Sk, 2x zk
2000 ZT Zber.220, Řád maltézských rytířů 10Sk, 2x zkusmý tisk definitivní rytiny známek v černé a červené barvě + zkusmý tisk přítisku FDC v černé barvě, vše na křídovém kartonu s podpisy Šneider; bezvadné
Vyvolávací cena: 1 500  +0,0 %
Vydraženo za: 1 500 Kč
1782
248047 - 2001 ZT  Zber.227, ME v krasobruslení 16Sk, otisky definiti
2001 ZT Zber.227, ME v krasobruslení 16Sk, otisky definitivních rytin zn. a přítisku FDC, oba v hnědočervené barvě na silnějším křídovém papíru bez lepu s podpisy Šneider; bezvadné
Vyvolávací cena: 1 500  +0,0 %
Vydraženo za: 1 500 Kč
1783
248046 - 2001 ZT  Zber.249, Most Štúrovo-Ostrihom 10Sk, 2x zkusmý
2001 ZT Zber.249, Most Štúrovo-Ostrihom 10Sk, 2x zkusmý tisk definitivní rytiny zn. v černé a červené barvě na křídovém kartonu + zkusmý tisk přítisku FDC v černé barvě na křídovém papíru bez lepu, vše s podpisy Šneider; bezvadné
Vyvolávací cena: 1 500  +0,0 %
Vydraženo za: 1 500 Kč
1784
246174 - 2003 ZT  Zber.289KĽ, 290KP, 25. výročí Slovenské círke
2003 ZT Zber.289KĽ, 290KP, 25. výročí Slovenské církevní provincie, sestava 2 zkusmých tisků obou kupónů v hnědočerné barvě na silnějším křídovém papíru bez lepu, oba s podpisem F. Horniak; bezvadné
Vyvolávací cena: 1 000  +60,0 %
Vydraženo za: 1 600 Kč
1785
248051 - 2003 ZT  Zber.304-305, Krásy našej vlasti 9Sk a 12Sk, 3x z
2003 ZT Zber.304-305, Krásy našej vlasti 9Sk a 12Sk, 3x zkusmý tisk zn. v černé barvě + 2x zkusmý tisk přítisku FDC v modročerné barvě, vše na lístku papíru bez lepu s podpisem Šneider; bezvadné
Vyvolávací cena: 2 000  +0,0 %
Vydraženo za: 2 000 Kč
1786
248060 - 2003 ZT  Zber.304, Krásy našej vlasti 9Sk, sestava 6ks oti
2003 ZT Zber.304, Krásy našej vlasti 9Sk, sestava 6ks otisků rytin jednotlivých barevných fází a jejich soutisku, adjustováno v předkládací paspartě, signováno Šneider; bezvadné a ojedinělé
Vyvolávací cena: 4 000  +0,0 %
Vydraženo za: 4 000 Kč
1787
248061 - 2003 ZT  Zber.305, Krásy našej vlasti 12Sk, sestava 6ks ot
2003 ZT Zber.305, Krásy našej vlasti 12Sk, sestava 6ks otisků rytin jednotlivých barevných fází a jejich soutisku, adjustováno v předkládací paspartě, signováno Šneider; bezvadné a ojedinělé
Vyvolávací cena: 4 000  +0,0 %
Vydraženo za: 4 000 Kč
1788
248785 - 2008-2009 ZT  Zber.429-430, Krásy naší vlasti T1 100g, 2x
2008-2009 ZT Zber.429-430, Krásy naší vlasti T1 100g, 2x zkusmý tisk rytiny zn. s původní hodnotou 18Sk na silnějším křídovém papíru + 2x zkusmý tisk rytiny FDC + zkusmý tisk rytiny FDC Majerník 2009, Zber.465, doplněno o skládanku věnovanou rytci F. Horniakovi, vše signatura Horniak; bezvadné
Vyvolávací cena: 1 500  +0,0 %
Vydraženo za: 1 500 Kč
1789
246175 - 2010 ZT  Zber.476, Zámek Topoľčianky 0,40€, otisk defin
2010 ZT Zber.476, Zámek Topoľčianky 0,40€, otisk definitivní rytiny v černé barvě na kartonu bez lepu, aršíková úprava; bezvadné
Vyvolávací cena: 800  +0,0 %
Vydraženo za: 800 Kč
1790
246914 - 2001 Pof.AT1 I, Automatová známka I. typ, 2-páska s VV -
2001 Pof.AT1 I, Automatová známka I. typ, 2-páska s VV - bez vytištěné nominální hodnoty; bezvadné
Vyvolávací cena: 1 500  +33,3 %
Vydraženo za: 2 000 Kč
1791
246913 - 2001 Zber.AT1 II, Automatová známka 11,00 Sk; bezvadné, k
2001 Zber.AT1 II, Automatová známka 11,00 Sk; bezvadné, kat. 180€
Vyvolávací cena: 3 000  +0,0 %
Vydraženo za: 3 000 Kč
1792
246916 - 2001 Zber.AT1 II, Automatová známka II. typ, 2-páska s VV
2001 Zber.AT1 II, Automatová známka II. typ, 2-páska s VV - bez vytištěné nominální hodnoty; bezvadné
Vyvolávací cena: 1 500  +6,7 %
Vydraženo za: 1 600 Kč
1793
246922 - 2001 ZT zkušební tisk automatové zn., bez potisku s hodno
2001 ZT zkušební tisk automatové zn., bez potisku s hodnotou 10,00Sk, svítí zeleně; svěží
Vyvolávací cena: 500  +240,0 %
Vydraženo za: 1 700 Kč
1794
246920 - 2001 ZT zkušební tisk automatové zn., bez potisku s hodno
2001 ZT zkušební tisk automatové zn., bez potisku s hodnotou 5,50Sk, svítí zeleně; svěží
Vyvolávací cena: 500  +0,0 %
Vydraženo za: 500 Kč
1795
246236 - 1993 SOUKROMÉ SEŠITKY / sestava 9ks soukromých sešitků,
1993 SOUKROMÉ SEŠITKY / sestava 9ks soukromých sešitků, mj. Ochrana přírody, Vánoce 1993, Osobnosti apod.; zajímavé
Vyvolávací cena: 500
1796
248749 - 2016 ZZ083a, SR v Rade EU, propagační list s 1 samolepicí
2016 ZZ083a, SR v Rade EU, propagační list s 1 samolepicí zn. Zber.614B určený členům Rady EU; bezvadné, nízký náklad
Vyvolávací cena: 700  +0,0 %
Vydraženo za: 700 Kč
1797
248799 - 1993 CDV1 VCH, Kriváň 2, výrobní vada - oboustranný tis
1993 CDV1 VCH, Kriváň 2, výrobní vada - oboustranný tisk (CDV1/CDV2); pěkně zachovalé, kat. -,-
Vyvolávací cena: 500  +0,0 %
Vydraženo za: 500 Kč
1798
248795 - 1993 CDV2 VCHa, Kriváň 2, výrobní vada - zcela vynechan
1993 CDV2 VCHa, Kriváň 2, výrobní vada - zcela vynechaná hnědofialová barva; bezvadné, dekorativní, kat. -,-
Vyvolávací cena: 800  +0,0 %
Vydraženo za: 800 Kč
1799
248798 - 1993 CDV2 VCHb, Kriváň 2, výrobní vada - dvojitý tisk
1993 CDV2 VCHb, Kriváň 2, výrobní vada - dvojitý tisk černé i hnědofialové barvy; bezvadné, kat. -,-
Vyvolávací cena: 500  +0,0 %
Vydraženo za: 500 Kč
1800
248800 - 1993 CDV2 VCHc, Kriváň 2, výrobní vada - dvojitý tisk
1993 CDV2 VCHc, Kriváň 2, výrobní vada - dvojitý tisk černé a hnědofialové barvy vzájemně pootočený o 180°; bezvadné, kat. -,-
Vyvolávací cena: 500  +20,0 %
Vydraženo za: 600 Kč
1801
247641 - 1994 CDV3 VV, Znak 2Sk, sestava 2ks dopisnic, 1x posun červ
1994 CDV3 VV, Znak 2Sk, sestava 2ks dopisnic, 1x posun červené barvy nahoru + 1x posun červené barvy doleva; bez vady
Vyvolávací cena: 500  +0,0 %
Vydraženo za: 500 Kč
1802
248778 - 1994 CDV3 VV, Znak 2Sk, svislá 2-páska nerozdělených dop
1994 CDV3 VV, Znak 2Sk, svislá 2-páska nerozdělených dopisnic s výrazným posunem červené a stříbrné barvy dolů; bez vady
Vyvolávací cena: 1 000  +0,0 %
Vydraženo za: 1 000 Kč
1803
248781 - 1994 CDV3, 4 VV, Znak 2Sk, sestava 9ks dopisnic s různými
1994 CDV3, 4 VV, Znak 2Sk, sestava 9ks dopisnic s různými výraznými posuny barev, 2x zcela bez červené a stříbrné, 2x prošlé se SR BANSKÁ BYSTRICA; bez vady
Vyvolávací cena: 2 000  +0,0 %
Vydraženo za: 2 000 Kč
1804
248797 - 1995 CDV6 VCH, Kriváň 2 s přítiskem Conference Ouvriere
1995 CDV6 VCH, Kriváň 2 s přítiskem "Conference Ouvriere Mondiale", výrobní vada - otočený tisk přítisku; bezvadné, kat. -,-
Vyvolávací cena: 600  +16,7 %
Vydraženo za: 700 Kč
1805
248822 - 1999 CDV32 Fa, Bratislava 4Sk, falzum ke škodě pošty; bez
1999 CDV32 Fa, Bratislava 4Sk, falzum ke škodě pošty; bezvadné, označeno značkou "Padělek"
Vyvolávací cena: 400  +0,0 %
Vydraženo za: 400 Kč
1806
248821 - 1999 CDV32 I VCHb, Bratislava 4Sk, výrobní vada - dvojitý
1999 CDV32 I VCHb, Bratislava 4Sk, výrobní vada - dvojitý tisk na přední straně; bezvadné
Vyvolávací cena: 800  +0,0 %
Vydraženo za: 800 Kč
1807
248082 - 1995, 2004 CSO002+013, služební celinové obálky Státní
1995, 2004 CSO002+013, služební celinové obálky Státní znak 8Sk + Den poštovní známky - Baláž (včetně obsahu - PF); bezvadné
Vyvolávací cena: 500
1808
246967 - 1993-2005 [SBÍRKY] CDV, COB / obchodní zásoba dopisnic Kr
1993-2005 [SBÍRKY] CDV, COB / obchodní zásoba dopisnic Kriváň, Znak, Devín a další, celinové obálky Znak, vše s přítisky, PR, neprošlé i prošlé, aerogramy, doplněno dopisy s PR, část FDC a soukromá vydání, celkem stovky kusů!; uloženo ve 2 plných krabicích s víkem, více jak 7kg materiálu k dalšímu zpracování
Vyvolávací cena: 2 000  +0,0 %
Vydraženo za: 2 000 Kč
1809
248805 - 1994-2006 [SBÍRKY]  CSO06, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 21, 2
1994-2006 [SBÍRKY] CSO06, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 21, 24, 25, 26, sestava 12ks použitých služebních celinových obálek, mimo 2ks vše s PFkami; bezvadné, kat. 419€
Vyvolávací cena: 1 200  +0,0 %
Vydraženo za: 1 200 Kč
1810
248804 - 1996-2014 [SBÍRKY]  CSO04, 05, 09, 11, 12, 15, 21, 25, 33,
1996-2014 [SBÍRKY] CSO04, 05, 09, 11, 12, 15, 21, 25, 33, sestava 9ks nepoužitých služebních celinových obálek, 5x s PFkami; bezvadné, kat. 354€
Vyvolávací cena: 800  +0,0 %
Vydraženo za: 800 Kč
1811
244366 - 1995-2006 [SBÍRKY]  CSO02, 07, 11, 12, 13, 14 2ks, 15, 17,
1995-2006 [SBÍRKY] CSO02, 07, 11, 12, 13, 14 2ks, 15, 17, sestava 9ks nepoužitých služebních celinových obálek, mimo 2ks vše s PFkami; bezvadné, kat. 340€
Vyvolávací cena: 1 800
1812
246336 - 1995 PT3, Výr skalní, přítisk POFIS Bratislava, signová
1995 PT3, Výr skalní, přítisk POFIS Bratislava, signováno Cigánik, náklad 300ks; bezvadný
Vyvolávací cena: 1 600  +0,0 %
Vydraženo za: 1 600 Kč
1813
246785 - 1995 PT4, Výr skalní, přítisk Poštovní muzeum Praha, s
1995 PT4, Výr skalní, přítisk Poštovní muzeum Praha, signováno Cigánik, náklad pouze 200ks; bezvadný
Vydraženo za: 2 200 Kč
1814
246337 - 1995 PT6, Kostolany, přítisk POFIS Bratislava, signováno
1995 PT6, Kostolany, přítisk POFIS Bratislava, signováno Horniak, náklad pouze 300ks; bezvadný
Vyvolávací cena: 1 300  +0,0 %
Vydraženo za: 1 300 Kč