Aukce 74 / Pohlednice

3371
251376 - 1906 POŠTA BUCHLOVICE - dobová fotopohlednice s budovou po
1906 POŠTA BUCHLOVICE - dobová fotopohlednice s budovou pošty, prošlé; patina, odřené růžky
Vyvolávací cena: 900  +88,9 %
U:A5 | Den dražby: Neděle
Vydraženo za: 1 700 Kč
3372
22 000
251430 - 1890-1930 [SBÍRKY]  sestava cca 250ks pohlednic malého for
1890-1930 [SBÍRKY] sestava cca 250ks pohlednic malého formátu, převážně český místopis, malá část cizina, mj. Slovensko a motiv, obsahuje 10ks litografii, množství dlouhých adres; různá kvalita, pochází z ciziny, tržní cena cca 25.000Kč, velmi zajímavá sestava!
Vyvolávací cena: 6 000  +266,7 %
U:K | Den dražby: Neděle
Vydraženo za: 22 000 Kč
3373
22 000
251802 - 1910-1920 [SBÍRKY] EVROPA MÍSTOPIS / sestava cca 500ks poh
1910-1920 [SBÍRKY] EVROPA MÍSTOPIS / sestava cca 500ks pohlednic malého formátu, obsahuje místopisné pohlednice z Čech a Moravy, Slovenska, Rakouska, Maďarska, Chorvatska, Černé Hory, Albánie, Francie, Německa, Švédska, Norska, doplněno několika motivy jako Sokol slet v Chorvatsku, Výstava Wien 1910, fotopohlednice vojenské automobilní kolony, signovaná litografie se sportovním motivem atd.; převážně nepoužité pohlednice v drtivé většině ve velmi dobrém stavu, tržní cena cca 30.000Kč
Vyvolávací cena: 4 000  +450,0 %
U:K | Den dražby: Neděle
Vydraženo za: 22 000 Kč
3374
252480 - 1945-1947 MUCHA Alfons (1860–1939), Dík slepců (Weill.18
1945-1947 MUCHA Alfons (1860–1939), Dík slepců (Weill.182), Spolek Český slepecký tisk, 2ks děkovných lístků s přítiskem kresby A. Muchy Dík slepců, modrý tisk na nazelenalém a nažloutlém papíru, obě prošlé s raz. PRAHA; 1x lehké skvrny
Vyvolávací cena: 600  +0,0 %
U:A5 | Den dražby: Neděle
Vydraženo za: 600 Kč
3375
253054 - 1900-1945 [SBÍRKY]  POČÁTKY LETECTVÍ / sestava 47ks foto
1900-1945 [SBÍRKY] POČÁTKY LETECTVÍ / sestava 47ks fotografií, pohlednic a fotopohlednic letadel z uvedeného období, mj. Avia, BH1, BH3, Breguet BRE.14, Spad, Junkers a další; zachovalé, výjimečný celek, často unikátní záběry!
Vyvolávací cena: 10 000
U:K | Den dražby: Neděle
3376
253200 - 1910-1945 [SBÍRKY]  POČÁTKY LETECTVÍ / sestava 47ks foto
1910-1945 [SBÍRKY] POČÁTKY LETECTVÍ / sestava 47ks fotografií, pohlednic a fotopohlednic letadel z uvedeného období, mj. Avia, BH1, BH3, Breguet BRE.14, Spad, Junkers a další, část zachycuje různé havárie strojů, mj. osudovou havárii T. Bati; zachovalé, výjimečný celek, často unikátní záběry!
Vyvolávací cena: 7 000
U:K | Den dražby: Neděle
3377
251434 - 1918 PREISSIG / sestava 11ks náborových pohlednic pro vstu
1918 PREISSIG / sestava 11ks náborových pohlednic pro vstup do čs. legií, s propagandistickými kresbami V. Preissiga; nepoužité, zachovalé
Vyvolávací cena: 700  +157,1 %
U:A5 | Den dražby: Neděle
Vydraženo za: 1 800 Kč
3378
252632 - 1945 OSVOBOZENÍ ČSR /  kompletní soubor 8ks kreslených b
1945 OSVOBOZENÍ ČSR / kompletní soubor 8ks kreslených barevných pohlednic připravených pro americkou 7. armádu po osvobození Prahy, PRAGUE 1945, signováno Z.B.; zachovalé
Vyvolávací cena: 900  +55,6 %
U:A5 | Den dražby: Neděle
Vydraženo za: 1 400 Kč
3379
253043 - 1933-1945 NOSITELÉ RYTÍŘSKÉHO KŘÍŽE / sestava 5 portr
1933-1945 NOSITELÉ RYTÍŘSKÉHO KŘÍŽE / sestava 5 portrétních fotopohlednic německých důstojníků, z toho 4ks z ateliéru Hoffmann München (osobní fotograf A.H.); bezvadné
Vyvolávací cena: 3 000  +6,7 %
U:A5 | Den dražby: Neděle
Vydraženo za: 3 200 Kč
3380
251484 - 1938-1939 sestava 8ks propagandistických pohlednic, 3x Konr
1938-1939 sestava 8ks propagandistických pohlednic, 3x Konrad Henlein, AH 50 let 1889-1939, 2x Ein Volk - Ein Reich - Ein Führer atd., vše s příležitostnými razítky; zachovalé
Vyvolávací cena: 1 000  +50,0 %
U:A5 | Den dražby: Neděle
Vydraženo za: 1 500 Kč
3381
252436 - 1947 ZÁPAS / Mistrovství Evropy v zápase řecko-římské
1947 ZÁPAS / Mistrovství Evropy v zápase řecko-římském v Praze 1947, velký formát, poštovně prošlá; omačkané růžky, vzadu skvrny, stržené zn.
Vyvolávací cena: 400
U:A5 | Den dražby: Neděle
3382
252152 - 1900-1920 sestava 10ks pohlednic tvořící 2 série příb
1900-1920 sestava 10ks pohlednic tvořící 2 série "příběhů": série "Novoroční přípitek" (6ks, vypsaná adresa, ale poštovně neprošlé) + série "Námluvy u harmonia" (4ks, prošlé); místy stopy stáří, celkově ale dobře zachovalé + sestava 20ks švýcarských celinových pohlednic z uvedeného období s různými převážně vlasteneckými motivy
Vyvolávací cena: 700  +0,0 %
U:Z | Den dražby: Neděle
Vydraženo za: 700 Kč
3383
247719 - 1899 Gruss aus der Bukowina - kroje různých národností v
1899 Gruss aus der Bukowina - kroje různých národností včetně židovské, lito, DA, prošlé, smytá zn.; pouze odřené růžky
Vyvolávací cena: 300  +0,0 %
U:A5 | Den dražby: Neděle
Vydraženo za: 300 Kč
3384
252414 - 1900-1948 [SBÍRKY]  SOKOL VE FILATELII / námětová sbírk
+39
1900-1948 [SBÍRKY] SOKOL VE FILATELII / námětová sbírka pohlednic, razítek, známek, dopisnic a nálepek s tematikou Čs., celkem 100ks pohlednic, 22ks dopisnic, více jak 100ks razítek pražských poštovních úřadů jako upomínka na úmrtí sokola Dr. J. Schneidra z 12. ledna 1932, množství denních razítek a strojových propagačních razítek k různým sokolským sletům, autografy jako starosta obce sokolské Dr. St. Bukovský, R. Tyršová atd.; vše na albových listech s popisy v originálních šroubových deskách
Vyvolávací cena: 3 000
U:Z | Den dražby: Neděle
3385
7 500
252874 - 1910-1930 [SBÍRKY]  AKTY, OSOBNOSTI, CIZINA MÍSTOPIS /  se
+49
1910-1930 [SBÍRKY] AKTY, OSOBNOSTI, CIZINA MÍSTOPIS / sestava 145ks pohlednic malého formátu v dobovém pohlednicovém albu se sametovými deskami a zdobením, obsahuje 8ks dobových fotopohlednic s ženskými akty, doplněno větším množstvím barevných pohlednic Alexandrie a Káhiry, Singapuru, práce na čajových a rýžových plantážích z Japonska, barevné litografie z tehdejšího Ruska, menší část různé osobnosti a čs. místopis; převážně neprošlé pohlednice ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena: 3 000  +150,0 %
U:K | Den dražby: Neděle
Vydraženo za: 7 500 Kč

Aukce 74 / Pohlednice - Informace