eShop / Filatelie / ČSR I.

109407
278
109407 -  Pof.SO26a, Spěšné 2h fialová, 4-blok, kat. 350Kč
Pof.SO26a, Spěšné 2h fialová, 4-blok, kat. 350Kč
47212
3 139
47212 -  Pof.SO28-SO32, kompletní řada, všechny na malých výstřižcíc
109278
374
109278 -  Pof.122Pp, Zita 40f olivová, převrácený přetisk, I. typ; zk
Pof.122Pp, Zita 40f olivová, převrácený přetisk, I. typ; zk. a označeno Vrba, kat. 400Kč, ilustrační foto
109279
362
109279 -  Pof.122Pp, Zita 40f olivová, převrácený přetisk, III. typ;
Pof.122Pp, Zita 40f olivová, převrácený přetisk, III. typ; zk. a označeno Vrba, kat. 400Kč, ilustrační foto
73183
2 412
73183 - 1938 CAZ1B, česko - německý text, adresováno PÚ Gräfenberk,
1938 CAZ1B, česko - německý text, adresováno PÚ Gräfenberk, změna dosílací adresy, Starý Smokovec, DR GRÄFENBERG/ 23.IV.38, rozlišovací písmeno a, vzadu dofr. zn. Pof.302, Štefánik 60h, razítko GRÄFENBERG/ 24.IV.38, rozlišovací písmeno d, zlomený roh, kat. 4300Kč
114967
193
Akce -50%
114967 - 1918 CPŘ7, zálepka Karel 15H, dofrank. zn. 5H Koruna, DR VLP
1918 CPŘ7, zálepka Karel 15H, dofrank. zn. 5H Koruna, DR VLP PRAHA - PŘEROV hůře čitelné, uvnitř rukopisně datum 9.12.18 a prezentační raz. české banky z 11.12.18, nefilatelistická korespondence (objednávka akcií), zachovalé
41354
220
41354 - 1919 CPŘ33 dofr. zn. 5h Hradčany, DR Pöstyén 8.Okt.19, ve 3
1919 CPŘ33 dofr. zn. 5h Hradčany, DR Pöstyén 8.Okt.19, ve 3 rozích vícekrát zlomené, vzadu stopa po rezavé koncelářské sponce
196130
196130 -  Pof.164A, 100h zelená, ŘZ 13¾, 15ks, z toho 3x 4-blok
Pof.164A, 100h zelená, ŘZ 13¾, 15ks, z toho 3x 4-blok a 1x 2-páska, menší barevné odstíny + Pof.165A, 200h fialová, ŘZ 13¾, 3ks + ZT Pof.164, nezoubkovaný zkusmý tisk se jménem autora, na slabě našedlém papru s lepem; pěkné
199479
199479 -  Pof.55, Trojúhelník 2h hnědočervená, přetisk II. typ, výstř
Pof.55, Trojúhelník 2h hnědočervená, přetisk II. typ, výstřižek s DR KRÁL. VINOHRADY/ 15.I.20
199029
199029 -  Pof.F158, padělek ke škodě pošty 100h hnědá; bez lepu, ozna
Pof.F158, padělek ke škodě pošty 100h hnědá; bez lepu, označeno Falzum
198486
180
198486 -  Pof.L4-L6, II. letecké provizorium, kompletní série; stopy
Pof.L4-L6, II. letecké provizorium, kompletní série; stopy po nálepce
198487
180
198487 -  Pof.L4-L6, II. letecké provizorium, kompletní série; stopy
199156
199156 -  ZT  sestava 18ks zkusmých tisků, hodnoty 3h-80h v definitiv
190537
190537 - 1926 Pof.DL47B, Výpotřební HaV 100/600h tmavě fialová, HZ 13
1926 Pof.DL47B, Výpotřební HaV 100/600h tmavě fialová, HZ 13¾ : 13½, dobře centrovaná; nepatrná stopa po nálepce, označeno a zk. Gi
201352
201352 - 1919 CDV6, dopisnice 8h Karel s třířádkovým přetiskem ČSR /
1919 CDV6, dopisnice 8h Karel s třířádkovým přetiskem "ČSR / -10-" a vylepenou zn. Hradčany 5h světle zelená, Pof.3, bez adresy - text pouze na levé přední straně; odesílatel R. O. ze Schönbornu u Rumburka, od října 1918 - do 9.7.1919 válečný zajatec, 503 P.O.W. Komp. J.E.F, Italia (dopisnice byla zřejmě odeslána v obálce); ojedinělý výskyt, dobrý stav, kat. pro nepoužitou dopisnici 5.000Kč
169794
169794 - 1919 FRANCIE  pohlednice bez frankatury, zaslaná z Prahy jak
199453
200
199453 - 1919 POLSKO  dopis bez adresáta se smíšenou frankaturou rako
1919 POLSKO dopis bez adresáta se smíšenou frankaturou rakouské Spěšné zn. trojúhelník 2h, čs. Hradčany 3h fialová a polskou přetiskovou zn. 25/80h Mi.48 (Krakovské vydání), podací DR ODERBERG 1/ 31.I. 19, vzadu razítko odesílatele F. Mazurek; v dolním okraji obálky drobná natržení
200253
844
200253 - 1924 telegramní blanket s monogramem vyfr. a zaslaný jako R,
200925
200925 - 1926 Novinové - výpotřební vydání, sestava 4ks předních část
201441
301
201441 - 1926-1950 pohlednice zaslaná z výstaviště v Jaroměři, rámečk
1926-1950 pohlednice zaslaná z výstaviště v Jaroměři, rámečkové raz. poštovny *JAROMĚŘ VÝSTAVIŠTĚ/ 1926* ve fialové barvě, hezky čitelný otisk, vyfr. zn. 50h TGM neotypie, DR Jaroměř/ 25.VII.26, kat. Gebauer neuvádí + ústřižek balíkové průvodky s fialovým raz. poštovny LHOTA u PŘÍBRAMĚ (Příbram) Geb. č.0671/8 jako doručovací a DR Příbram 5.IV.50 jako příchozí, dobře čitelná razítka, zachovalé, kat. 30€
179371
179371 - 1928-37 Definitivní vydání,  sestava 2ks celistvostí jako čá
1928-37 Definitivní vydání, sestava 2ks celistvostí jako částečná tiskovina, 1x nevyplacený služební lístek Berního úřadu v Olomouci, dosílaný, s doplatní zn. 30h, Pof.DL58, DR SVATÝ KOPEČEK/ 29.XII.37, 1x firemní lístek nedostatečně vyplacený zn. Holubice 20h, zatížený doplatkem 50h, Pof.DL49, nepřijato, vráceno zpět a doplatek vybrán zn. 50h, Pof.DL60, DR MORAVSKÁ OSTRAVA 1/ 14.VII.38; bez poškození
150509
376
Akce -20%
150509 - 1931 nedostatečně vyplacený dopis zaslaný z Brna do Prahy, v
101059
100
101059 - 1934-35 sestava 2ks novin, Naš Puť a Ukrajinskij Tyžděň, pro
1934-35 sestava 2ks novin, Naš Puť a Ukrajinskij Tyžděň, prošlé vyfr. novinovou známkou Sokol v letu 5h, obě DR PRAHA, zachovalé
140647
362
140647 - 1938 sestava 2ks pohlednic s použitím Doručních zn., Pof. DR
146222
302
146222 - 1928 sestava 2ks poukazů na stravu, 1x dovolenka  - vše na H