eShop / Filatelie / ČSR II.
236271
1 000 Kč
1951 ZT Pof.603, VI. MFF Karlovy Vary 1,50Kčs, otisk definitivní rytiny v šedozelené barvě na papíru bez lepu se širokými okraji; bez vady, zk. Kar
U:A5 | Dotaz na položku | Oznámit možný padělek
236267
1 000 Kč
1954 ZT Pof.806, Jesenský 60h, otisk původní rytiny v modré barvě na hlazeném papíru se širokými okraji; nepoškozeno
236344
1 000 Kč
1955 ZT Pof.861, Mickiewicz 60h, otisk definitivní rytiny v hnědočerné barvě na křídovém papíru bez lepu, široké okraje; bezvadné, zk. Kar, Be
236332
700 Kč
1956 ZT Pof.880, Tradiční čs. výrobky 75h, otisk definitivní rytiny v černé barvě na křídovém papíru bez lepu, ještě bez háčku nad "C", široké okraje; bezvadné, zk. Kar
230264
1 000 Kč
1973 ZT Pof.L77, zkusmý otisk rytiny v černé barvě, na známkovém papíru s lepem; svěží
236886
600 Kč
1950-1952 ZT sestava 2 zkusmých tisků nevydané zn. Pražský hrad 3Kčs: otisk zvětšené nehotové rytiny (chybí název státu a nominální hodnota) v modré barvě na obyčejném papíru bez lepu, široké okraje, signováno J. Polák (lehká patina) + otisk zvětšené definitivní rytiny v černé barvě na silnějším papíru bez lepu, aršíková úprava; bezvadné
U:A4 | Dotaz na položku | Oznámit možný padělek
230116
1 000 Kč
1968-1978 [SBÍRKY] BALONOVÉ A VRTULNÍKOVÉ LETY / sestava 32ks dopisů a celinových obálek a aerogramů přepravených lety balonů nebo vrtulníků na výstavách PRAGA 68, PRAGA 78, Lipník nad Bečvou 70, INCHEBA 72 a BRNO 74, obsahuje COB23, COB31-36, COB53, COB55 a COB56; bez poškození, vysoký katalog
U:O5 | Dotaz na položku | Oznámit možný padělek
230117
1 200 Kč
1968-1978 [SBÍRKY] BALONOVÉ A VRTULNÍKOVÉ LETY / sestava 35ks dopisů a celinových obálek a aerogramů přepravených lety balonů nebo vrtulníků na výstavách PRAGA 68, PRAGA 78, Lipník nad Bečvou 70, INCHEBA 72 a BRNO 74, obsahuje COB23, COB31-36, COB53, COB55 a COB56; bez poškození
224753
1 500 Kč
1945 [SBÍRKY] sestava 21ks celistvostí s různými řádkovými raz., např. BOJKOVICE, BRNO 23, DĚDICE, DUBNICE, FRYMBURK; většinou pěkné otisky
224762
2 000 Kč
1945 [SBÍRKY] sestava 24ks R-zásilek s různými provizorními raz. a provizorními R-nálepkami, např. BRNO 5, 15, 25 a 27, BRUMOV, BŘEZOVÉ HORY, DOUBRAVA; zajímavé
224758
2 000 Kč
1945 [SBÍRKY] sestava 29ks R-zásilek s kruhovými raz. s pevným vročením "1945" (26x) a "1946" (3x), např. BEČOV n. T., BRANTICE, ČACHOVICE, ČESKÁ METUJE, ČÍMĚŘ; dobře čitelné otisky, běžný stav
228383
400 Kč
1970-1978 [SBÍRKY] sestava reklamních nálepek: Dny pošt a telekomunikací ČSR 1970 (kompletní PA) + výstavní nálepky Praga 1978 v PA a blocích; uloženo ve 3 složkách a na dvou kartách A4 oboustranně
U:O4 | Dotaz na položku | Oznámit možný padělek
231200
1 000 Kč
1946-1971 [SBÍRKY] / sestava 15ks filatelisticky motivovaných dopisů, z toho 12x R-dopis, vyfr. doplatními zn. emisí 1946-1971 ve funkci výplatních, s DR PRAHA 025/ a PRAHA 35/ 30.6.88 (poslední den platnosti); u R-dopisů přiloženy podací lístky, velmi dobrý stav, zajímavé