eShop / Filatelie / ČSR II. / Filatelistické obory

113219
211
Akce -30%
113219 - 1947 sestava 2ks dopisů prošlých cenzurou, oba zaslané d
1947 sestava 2ks dopisů prošlých cenzurou, oba zaslané do Německa, z toho 1x do Baden Badenu ve Francouzské zóně s raz. Místní národní výbor / Hradec Králové a DR HRADEC KRÁLOVÉ 3/ 4.VIII.47, 1x s červeným razítkem Cenzura / Duchcov a DR DUCHCOV/ 3.XI.47; bez poškození
Prodáno
119578
119578 - 1948 FDC se sérií Pof.467-469, XI. všesokolský slet, PR
1948 FDC se sérií Pof.467-469, XI. všesokolský slet, PR PRAHA 1/ SLETOVÉ ÚSTŘEDÍ s chybným datem 3.VII.1948, specialisty hledané
141073
157
141073 - 1945 2ks dopisů, 1x poštovna MAJETÍN  (BRODEK U PŘEROVA)
1945 2ks dopisů, 1x poštovna MAJETÍN (BRODEK U PŘEROVA) modré znárodněné raz. na firemním R dopise, DR BRODEK U PŘEROVA 24.VII.45 (přehyby a zastřižená krajní zn. v perforaci), 1x poštovna NOŠOVICE (DOBRÁ U FRÝDKU) fialové raz. na okénkové podlouhlé obálce (2x přehyb), DR DOBRÁ U FRÝDKU 11.VIII.45 (neúplný otisk)
113037
338
Akce -30%
113037 - 1946 VRÁCENÉ ZÁSILKY  R+Let-dopis do Anglie vyfr. výplat
1946 VRÁCENÉ ZÁSILKY R+Let-dopis do Anglie vyfr. výplatními zn., DR ČESKÝ TĚŠÍN/ 9.III.46, vráceno zpět omylem do polského Těšína, vzadu DR CIESZYN 1/ 15.4.46, dosíláno do Českého Těšína s příchozím DR ČESKÝ TĚŠÍN/ 16.IV.46; stopy poštovního provozu, zajímavý doklad!
177537
3 900
177537 - 1946-85 kompletní sestava 10ks příležitostných obálek
1946-85 kompletní sestava 10ks příležitostných obálek k volbě prezidenta republiky: V A/46 - V B/85; v kompletu ojedinělé
199131
199131 - 1947-1950 sestava 5ks FDC s odlišnými daty razítek: Festi
1947-1950 sestava 5ks FDC s odlišnými daty razítek: Festival mládeže 1947, SNP 1948 (2 varianty), Všesokolský slet 1948 a Mezinárodní svaz studenstva 1950 - lehce pomačkaná obálka; ostaní pěkné
Prodáno
136587
398
136587 - 1948-49 CENZURA  sestava 5ks celistvostí do Německa, cenzu
1948-49 CENZURA sestava 5ks celistvostí do Německa, cenzurní razítka, zajímavé
27427
169
27427 - 1953 dopis oboustranně vyfrankovaný známkami Pof.18x 704
1953 dopis oboustranně vyfrankovaný známkami Pof.18x 704 + 1x 725, DR Kyjov/ 16.VI.53, zachovalé
209865
360
209865 - 1953 PADĚLKY / sestava 6ks celistvostí - padělků ke ško
1953 PADĚLKY / sestava 6ks celistvostí - padělků ke škodě sběratelů, převážně s DR KLADNO 2, např. R-dopis vyfr. mj. doručními zn. (papír obálky - oz); vše označeno jako "padělek Dražan", pro srovnávací účely
156413
220
156413 - 1953 pohlednice vyplacená v hotovosti, DR MILOVICE 20.VI.53
1953 pohlednice vyplacená v hotovosti, DR MILOVICE 20.VI.53, dva dny po konci přechodného období
156416
350
156416 - 1953 sestava 2ks dopisů, 1x dopis vyfr. 20x Gottwald 1,50K
1953 sestava 2ks dopisů, 1x dopis vyfr. 20x Gottwald 1,50Kčs, DR KRUPKA 18.VI.53 + 1x dopis v místě s jednonásobnou frankaturou zn. Gottwald 20Kčs, DR TEPLICE 17.VI.53; dobrý stav
147074
450
147074 - 1953 sestava 5ks, z toho 4 pohlednice (1x lom) + 1 obrazová
1953 sestava 5ks, z toho 4 pohlednice (1x lom) + 1 obrazová fotopohlednice CPH - Kunětická hora, různé smíšené frankatury, u CPH hnědé skvrnky, jako celek dobré
199130
199130 - 1959-1978 sestava 4ks FDC s vylepenými zn. bez razítek (!)
1959-1978 sestava 4ks FDC s vylepenými zn. bez razítek (!): MS v ledním hokeji 1959, Geologický kongres 1968, Výzkum vesmíru 1977 a Pražské mosty 1978; zajímavé, pěkný stav
189358
189358 - 1980-85 Volba prezidenta republiky, příležitostné obálk
1980-85 Volba prezidenta republiky, příležitostné obálky V A/870, V B/80, V A/85, V B/85, červená, resp. modrá PR PRAHA 012 HRAD/ 22.5.80 a 22.5.85; pěkné
135552
135552 - 1982-84 sestava 4ks různých příležitostných obálek, o
1982-84 sestava 4ks různých příležitostných obálek, obsahuje Socfilex 1982 - P8/82, Telekomunikace - P A/83, RVHP - P2/84 a XIX. konges UPU - P11/84, pěkný stav