eShop / Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění

127120
201
127120 - 1975 HERČÍK Josef (1922-1999), český grafik a rytec - autor
1975 HERČÍK Josef (1922-1999), český grafik a rytec - autor mnoha poštovních známek, sestava 2ks grafických listů s pražskými motivy, Belveder a Malá Strana; nesignováno, pěkný stav
31080
362
31080 - 1986 LUKAVSKÝ J.  Ocúny, čárový lept, vlastní tisk 3/70, roz
1986 LUKAVSKÝ J. Ocúny, čárový lept, vlastní tisk 3/70, rozměr 12x18cm.
63623
86
Akce -15%
63623 - 1910? neznámý autor, grafický list s rytinou, Hamburg - Lomb
1910? neznámý autor, grafický list s rytinou, Hamburg - Lombardsbrücke, velikost tiskové plochy 8 x 5 cm, dobrý stav
136232
302
136232 - 1920-30 sestava 3ks ex libris, Ludolf Frank, H. K. Frech a V
82385
392
Akce -35%
82385 - 1980 TOMANOVÁ Emilie (1933-1994): Lvíček, suchá jehla, 93/10
1980 TOMANOVÁ Emilie (1933-1994): Lvíček, suchá jehla, 93/100, 70x85mm, podpis, paspartováno, rámováno, zachovalé
206181
206181 - 1936 VÁCHAL Josef (1884–1969): ex libris Máňa Jančáková, bar
1936 VÁCHAL Josef (1884–1969): ex libris Máňa Jančáková, barevný dřevoryt, nesignováno, rozměr 105x104mm, sestava 17ks + 2ks ex libris Máňa Přibilová; zajímavá nabídka
206180
2 500
206180 - 1936 VÁCHAL Josef (1884–1969): ex libris Máňa Jančáková, bar
1936 VÁCHAL Josef (1884–1969): ex libris Máňa Jančáková, barevný dřevoryt, nesignováno, rozměr 105x104mm, sestava 20ks; zajímavá nabídka
92469
603
Akce -50%
92469 - 1975? IGNATOV Danail: Koprivshtitsa Town, barevná litografie
1975? IGNATOV Danail: Koprivshtitsa Town, barevná litografie, 26x34cm, zaskleno v rámu 34x46cm