eShop / Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění

63623
60
63623 - 1910? grafický list s rytinou, Hamburg - Lombardsbrücke, nez
1910? grafický list s rytinou, Hamburg - Lombardsbrücke, neznámý autor, velikost tiskové plochy 8 x 5 cm; dobrý stav
127120
140
127120 - 1975 HERČÍK Josef (1922-1999), český grafik a rytec - autor
1975 HERČÍK Josef (1922-1999), český grafik a rytec - autor mnoha poštovních známek, sestava 2ks grafických listů s pražskými motivy, Belveder a Malá Strana; nesignováno, pěkný stav
31080
362
31080 - 1986 LUKAVSKÝ J.  Ocúny, čárový lept, vlastní tisk 3/70, roz
1986 LUKAVSKÝ J. Ocúny, čárový lept, vlastní tisk 3/70, rozměr 12x18cm.
136232
302
136232 - 1920-30 sestava 3ks ex libris, Ludolf Frank, H. K. Frech a V
82385
82385 - 1980 TOMANOVÁ Emilie (1933-1994):  LVÍČEK, suchá jehla, 93/1
1980 TOMANOVÁ Emilie (1933-1994): LVÍČEK, suchá jehla, 93/100, 70x85mm, podpis, paspartováno, rámováno; zachovalé
92469
92469 - 1975? IGNATOV Danail: Koprivshtitsa Town, barevná litografie
1975? IGNATOV Danail: Koprivshtitsa Town, barevná litografie, 26x34cm, zaskleno v rámu 34x46cm