eShop / Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění

100582
220
100582 - 1955 ??? Láďa: Konopiště, sestava 2 reprodukcí A4, 1x lehké
1955 ??? Láďa: Konopiště, sestava 2 reprodukcí A4, 1x lehké skvrny
127120
201
127120 - 1975 HERČÍK Josef (1922-1999), český grafik a rytec - autor
1975 HERČÍK Josef (1922-1999), český grafik a rytec - autor mnoha poštovních známek, sestava 2ks grafických listů s pražskými motivy, Belveder a Malá Strana; nesignováno, pěkný stav
76385
127
Akce -25%
76385 - 1964 JANOUŠEK D., ex libris Pištěc, rytina, signováno, rozmě
1964 JANOUŠEK D., ex libris Pištěc, rytina, signováno, rozměry 14x10cm
76383
253
Akce -25%
76383 - 1949 JAŠKA J., sestava 2ks novoročenek, koně,  1x s věnování
1949 JAŠKA J., sestava 2ks novoročenek, koně, 1x s věnováním autora, suchá jehla, signováno, rozměry 10x4cm
31080
362
31080 - 1986 LUKAVSKÝ J.  Ocúny, čárový lept, vlastní tisk 3/70, roz
1986 LUKAVSKÝ J. Ocúny, čárový lept, vlastní tisk 3/70, rozměr 12x18cm.
75114
169
Akce -25%
75114 - 1949 LUKAVSKÝ Jaroslav (1924–1984): Zlatá kuchařka Fr. Schmi
76394
127
Akce -25%
76394 -  MILÉN E. Ex libris Dáma a muž, barevný tisk, rozměr 9x11 cm
MILÉN E. Ex libris Dáma a muž, barevný tisk, rozměr 9x11 cm
169065
169065 - 1920? MUCHA Alfons (1860–1939) / ex libris  Ni zisk - Ni Slá
1920? MUCHA Alfons (1860–1939) / ex libris Ni zisk - Ni Slávu - ex libris pro Josefa Scheinera (1861-1932), právník, veřejný činitel, poslanec, člen Sokola + čb fotopohlednice Langahns; dobrý stav, zajímavé
63623
86
Akce -15%
63623 - 1910? neznámý autor, grafický list s rytinou, Hamburg - Lomb
1910? neznámý autor, grafický list s rytinou, Hamburg - Lombardsbrücke, velikost tiskové plochy 8 x 5 cm, dobrý stav
59521
450
59521 - 1860 rytina vstupní brány hradu Carisbrooke Castle, Isle of
136232
302
136232 - 1920-30 sestava 3ks ex libris, Ludolf Frank, H. K. Frech a V
172285
172285 - 1921-50 sestava 5 grafických listů, mj.: Augustin Němejc (18
1921-50 sestava 5 grafických listů, mj.: Augustin Němejc (1861-1938), Antonín Homolka /1909-1964), František Bílek (1872-1941) atd. + grafický list Josefa Mánese: Náčrt závěrné kresby k Záboji a Slavoji, neotypie 1921; zajímavé
76401
169
Akce -25%
76401 - 1933 SLÁDEK J. novoročenka - Květy, dřevoryt, sign. rozm. 22
1933 SLÁDEK J. novoročenka - Květy, dřevoryt, sign. rozm. 22x16 cm
76400
253
Akce -25%
76400 - 1931 SLÁDEK J. novoročenka - Múza, dřevoryt, signováno,  roz
1931 SLÁDEK J. novoročenka - Múza, dřevoryt, signováno, rozměr 22x15cm
76398
211
Akce -25%
76398 - 1946 SVOLINSKÝ K. novoročenka - Ptáčci na stromě, barevný ti
1946 SVOLINSKÝ K. novoročenka - Ptáčci na stromě, barevný tisk, rozměr 13x19cm
76397
253
Akce -25%
76397 - 1927 SVOLINSKÝ K. novoročenka tiskárny - Děvče se džbánem, b
1927 SVOLINSKÝ K. novoročenka tiskárny - Děvče se džbánem, bar. lito tisk, rozm. 11x17 cm
76399
253
Akce -25%
76399 - 1928 SVOLINSKÝ K. novoročenka tiskárny - Váza s květy, barev
1928 SVOLINSKÝ K. novoročenka tiskárny - Váza s květy, barevný tisk, rozměr 20x13cm, drobná skvrna mimo obraz
75109
211
Akce -25%
75109 - 1946 ŠIMON Pavel (1920–1958): ex libris pragensibus Adolf Ma
82385
392
Akce -35%
82385 - 1980 TOMANOVÁ Emilie (1933-1994): Lvíček, suchá jehla, 93/10
1980 TOMANOVÁ Emilie (1933-1994): Lvíček, suchá jehla, 93/100, 70x85mm, podpis, paspartováno, rámováno, zachovalé
206181
NOVÉ
206181 - 1936 VÁCHAL Josef (1884–1969): ex libris Máňa Jančáková, bar
1936 VÁCHAL Josef (1884–1969): ex libris Máňa Jančáková, barevný dřevoryt, nesignováno, rozměr 105x104mm, sestava 17ks + 2ks ex libris Máňa Přibilová; zajímavá nabídka
206180
2 500
NOVÉ
206180 - 1936 VÁCHAL Josef (1884–1969): ex libris Máňa Jančáková, bar
1936 VÁCHAL Josef (1884–1969): ex libris Máňa Jančáková, barevný dřevoryt, nesignováno, rozměr 105x104mm, sestava 20ks; zajímavá nabídka
130768
3 618
130768 - 1900 [SBÍRKY] sestava 10ks litografických obrazů formátu A4
92469
603
Akce -50%
92469 - 1975? IGNATOV Danail: Koprivshtitsa Town, barevná litografie