eShop / Ostatní sběratelské obory / Další sběratelské obory

64002
150
64002 - 1920 sestava 2ks jízdenek Čsl. poštovní automobilové dopravy
1920 sestava 2ks jízdenek Čsl. poštovní automobilové dopravy s reklamním přítiskem na zadní straně
64004
100
64004 - 1933 sestava 2ks jízdenek, jízdenka 1,50Kč na autodráhu Spol
1933 sestava 2ks jízdenek, jízdenka 1,50Kč na autodráhu Společnosti brněnských pouličních drah elektrických, jízdenka 6,50Kč Poštovní automobilové dopravy
64009
100
64009 - 1934-35 sestava 5ks jízdenek, 3x zavazadlová jízdenka ČSD v
1934-35 sestava 5ks jízdenek, 3x zavazadlová jízdenka ČSD v hodnotě 2Kč, poplatek 2,50Kč, jízdenka ČSD v hodnotě 6,50Kč
64010
90
64010 - 1937-38 sestava 8ks autobusových jízdenek společnosti ČSD v
1937-38 sestava 8ks autobusových jízdenek společnosti ČSD v různých hodnotách, 2x ruční přepis hodnoty, nouzová varianta
64011
90
64011 - 1939-40 sestava 9ks autobusových jízdenek společnosti ČMD/BM
1939-40 sestava 9ks autobusových jízdenek společnosti ČMD/BMB v různých hodnotách
134458
772
134458 - 1910 HRACÍ KARTY  žertovné kvarteto, neúplné, 1 karta ze 48
1910 HRACÍ KARTY žertovné kvarteto, neúplné, 1 karta ze 48 karet chybí, hezké litografie, původní krabička
178417
603
178417 - 1939-46 PROTIŽIDOVSKÁ PROPAGANDA  válečná nálepka Židi ven!
1939-46 PROTIŽIDOVSKÁ PROPAGANDA válečná nálepka "Židi ven!" a poválečný leták "Češi - kupujte jen u židů!", bez poškození