Písemná aukce 13 / Pohlednice / Místopis / Česká republika / Plzeň-město

29965 - 1899 PLZEŇ - náměstí, barevná litografie, DA, prošlé,
1899 PLZEŇ - náměstí, barevná litografie, DA, prošlé, bez poškození.
Vyvolávací cena:
28214 - 1917 Plzeň - náměstí, barevný jednozáběrový, text i
1917 Plzeň - náměstí, barevný jednozáběrový, text i v obrazové části, prošlý. Lehce omačkané růžky.
Vyvolávací cena: