Písemná aukce 13 / Pohlednice / Místopis / Česká republika / Plzeň-město

  Ostatní kategorie
   Řazení:    |   Počet zobrazených položek:    |   Typ zobrazení:
  Zobrazení položek    [1-2 z 2]
Aukční čísloFotoJakPopisVyvolávací cenaRealizovaná cena
3601
29965 / 3601 - Pohlednice / Místopis / Česká republika / Plzeň-město
F:1
1899 PLZEŇ - náměstí, barevná litografie, DA, prošlé, bez poškození.
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Česká republika / Plzeň-město,
350 🔒 Pouze po přihlášení
3602
28214 / 3602 - Pohlednice / Místopis / Česká republika / Plzeň-město
F:1
1917 Plzeň - náměstí, barevný jednozáběrový, text i v obrazové části, prošlý. Lehce omačkané růžky.
150 🔒 Pouze po přihlášení

14.12.2018 09:00