Písemná aukce 14 / Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění

34119
1959 LUKAVSKÝ Jaroslav, ex libris SSPE 1959, autorův podpis, rozměr 15x17 cm, vyvolávací cena:
35915
1968 vícebarevný grafický list znak města Bratislavy od J.Herčíka, vylepena zn. Pof.1710, sign., autorská grafika 7/130, 24x30 cm, vyvolávací cena:
35919
1968 vícebarevný grafický list, velký znak města Prahy do J.Herčíka, vylepena zn. Pof.1709, sign. autorská grafika 3/130, 24x30 cm , vyvolávací cena:
34120
1970 LUKAVSKÝ Jaroslav, ex libris Ladislav Opatrný, signováno, rozměr 12x17 cm, vyvolávací cena:
34118
1970 LUKAVSKÝ Jaroslav, autor návrhu PF Tatranského národního parku (použitý motiv na pošt. známkách), autorův vlastnoruční podpis, vyvolávací cena:
34122
1970 LUKAVSKÝ Jaroslav, ex libris Fr. Pultr, (použitý motiv z poštovní známky) signováno, rozměr 11x15 cm, vyvolávací cena:
35917
1971 HERČÍK J. vícebarevný grafický list, znak města Karlovy Vary, vylepena zn. Pof.1891, sign., autorská grafika 45/130, 24x30 cm , vyvolávací cena:
35903
1975 grafický list Praha stověžatá od J.Herčíka, signováno, rozměr 30x 10,5 cm, vyvolávací cena:
35912
1975 grafický list s dvoubarevnou rytinou Praha Belveder od J.Herčíka, sign., 21x29 cm, vyvolávací cena:
35910
1975 grafický list s dvoubarevnou rytinou Praha Mostecká věž od J.Herčíka, sign., 19x27 cm, vyvolávací cena:
35911
1975 grafický list s dvoubarevnou rytinou Praha Staroměstská radnice od J.Herčíka, sign., 21x30 cm, vyvolávací cena:
35908
1976 grafický list s dvoubarevnou rytinou Nové Město nad Metují, autorský tisk od J.Herčíka, 20x28 cm, vyvolávací cena:
35918
1980 vícebarevný grafický list, znak města Brna do J.Herčíka, sign. autorská grafika 69/130, 24x30 cm , vyvolávací cena:
34113
1985 LUKAVSKÝ Jaroslav, ex libris MUDr. Vladimír Peterka, vzadu pozn. poslední exlibris J. Lukavského, rozměr 13x17cm, vyvolávací cena: