Písemná aukce 14 / Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění

  Ostatní kategorie
   Řazení:    |   Počet zobrazených položek:    |   Typ zobrazení:
  Zobrazení položek    [1-14 z 14]
Aukční čísloFotoJakPopisVyvolávací cenaRealizovaná cena
4485
34119 / 4485 - Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění
F:1
1959 LUKAVSKÝ Jaroslav, ex libris SSPE 1959, autorův podpis, rozměr 15x17 cm
Zařazeno : Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění,
130 🔒 Pouze po přihlášení
4487
35915 / 4487 - Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění
F:1
1968 vícebarevný grafický list znak města Bratislavy od J.Herčíka, vylepena zn. Pof.1710, sign., autorská grafika 7/130, 24x30 cm
400 🔒 Pouze po přihlášení
4488
35919 / 4488 - Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění
F:1
1968 vícebarevný grafický list, velký znak města Prahy do J.Herčíka, vylepena zn. Pof.1709, sign. autorská grafika 3/130, 24x30 cm
300 🔒 Pouze po přihlášení
4489
34120 / 4489 - Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění
F:1
1970 LUKAVSKÝ Jaroslav, ex libris Ladislav Opatrný, signováno, rozměr 12x17 cm
120 🔒 Pouze po přihlášení
4490
34118 / 4490 - Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění
F:1
1970 LUKAVSKÝ Jaroslav, autor návrhu PF Tatranského národního parku (použitý motiv na pošt. známkách), autorův vlastnoruční podpis
130 🔒 Pouze po přihlášení
4491
34122 / 4491 - Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění
F:1
1970 LUKAVSKÝ Jaroslav, ex libris Fr. Pultr, (použitý motiv z poštovní známky) signováno, rozměr 11x15 cm
130 🔒 Pouze po přihlášení
4494
35917 / 4494 - Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění
F:1
400 🔒 Pouze po přihlášení
4497
35903 / 4497 - Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění
F:1
1975 grafický list Praha stověžatá od J.Herčíka, signováno, rozměr 30x 10,5 cm
200 🔒 Pouze po přihlášení
4498
35912 / 4498 - Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění
F:1
1975 grafický list s dvoubarevnou rytinou Praha Belveder od J.Herčíka, sign., 21x29 cm
350 🔒 Pouze po přihlášení
4500
35910 / 4500 - Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění
F:1
1975 grafický list s dvoubarevnou rytinou Praha Mostecká věž od J.Herčíka, sign., 19x27 cm
300 🔒 Pouze po přihlášení
4502
35911 / 4502 - Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění
F:1
1975 grafický list s dvoubarevnou rytinou Praha Staroměstská radnice od J.Herčíka, sign., 21x30 cm
300 🔒 Pouze po přihlášení
4504
35908 / 4504 - Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění
F:1
1976 grafický list s dvoubarevnou rytinou Nové Město nad Metují, autorský tisk od J.Herčíka, 20x28 cm
300 🔒 Pouze po přihlášení
4507
35918 / 4507 - Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění
F:1
1980 vícebarevný grafický list, znak města Brna do J.Herčíka, sign. autorská grafika 69/130, 24x30 cm
400 🔒 Pouze po přihlášení
4508
34113 / 4508 - Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění
F:1
1985 LUKAVSKÝ Jaroslav, ex libris MUDr. Vladimír Peterka, vzadu pozn. poslední exlibris J. Lukavského, rozměr 13x17cm
130 🔒 Pouze po přihlášení

29.06.2018 08:40