Písemná aukce 14 / Autogramy, rukopisy / Umělci
4251
1891 JANÁČEK Leoš (1854–1928), český hudební skladatel, dopis s obsahem popisující scénař 1. koncertu v Národním divadle, adresováno na choreografa ND p. Bergera, zachovalé, unikátní nabídka!!
Vyvolávací cena: Kč
4254
1915 JIRÁSKOVÁ Marta, sochařka, pohlednice s podpisem adresovaná na O. Španiela, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
4256
1926 ŠPANIEL Otakar (1881–1955), český sochař, pohlednice adresována na Dr. Václava Štecha s podpisy O. Španiela, L. Španielové, B. Kafka, Strnadová, Kyselová, Gočár a další
Vyvolávací cena: Kč
4261
1936 MUCHA Alfons (1860–1939), osobně psaná pohlednice z Paříže s podpisem, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
4265
1963 KUBÍN Otakar (Othon Coubine; 1883–1969), český malíř, sochař a grafik, vlastnoručně psaný dopis i s obálkou, SR Boskovice 4.IX.63, v obálce skvrny, jinak dobré
Vyvolávací cena: Kč
4268
1902-23 ÚPRKA Joža, sestava 7ks korespondence od a na malíře Aloise Kalvodu, mezi podpisy i Joža Úprka, Alois Mrštík, B.Jaroněk, zajímavá sestava, některé stopy opotřebení ev. KVP
Vyvolávací cena: Kč
4269
1907 KUBELÍK Jan (1880–1940), český houslista a hudební skladatel, dopis zaslaný z hotelu v Londýně do Čech, zajímavý text, přehyby
Vyvolávací cena: Kč
4270
1910 NEDBAL Oskar (1874–1930), český hudební skladatel, fotopohlednice odeslaná ze Srbska do Kutné Hory s textem a podpisem, stopy provozu
Vyvolávací cena: Kč
4277
1937 SEDLÁČEK Vojtěch (1892– 1973), český malíř, grafik a ilustrátor, kresba tuší "žena s vánočkou", použito jako vánoční pozdrav, vlastnoručně signováno tužkou s datem 1937, lomy, přesto zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
4282
1971 LUKAVSKÝ Jaroslav, grafik autor mnoha návrhů československých poštovních známek, podpis černou hrudkou na kartónovém papíru rozměru 24x16 cm, vzadu poznámka 3.3.71
Vyvolávací cena: Kč