Písemná aukce 14 / Ostatní sběratelské obory
4460
1915 RAKOUSKO sestava 8ks příplatkových barevných lakovaných nálepek s erby měst severomoravského pohraničí Mähr. Schönberg, Hohenstadt, Stadt Liebau, Oderfurt, Mähr. Altstadt, vždy po 2 ks, dekorativní
Vyvolávací cena: Kč
4461
1915 RAKOUSKO sestava 9ks různých příplatkových barevných lakovaných nálepek s erby měst severomoravského pohraničí jako Fulnek, Mähr. Schönberk, Stadt Neugasse, Hohenstadt, Stadt Liebau, Oderfurt, Mähr. Altstadt, Hof, Bodenstadt, dekorativní
Vyvolávací cena: Kč
4462
1930 FEZOVKY reklamní nálepky výrobce klobouků Fez Strakonice, 18ks nálepek různých obchodních firem v Indii
Vyvolávací cena: Kč
4463
1930? HOTELOVÉ NÁLEPKY Jugoslávie, Hotel Bosna - Banja Luka 2x, Hotel Tuzla - Tuzla, Hotel Orao - Ruma, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
4464
1940? 6-blok nálepek vydaných v Anglii za války na podporu Československa, každá jiná, malá skvrna na lepu u jedné nálepky, jinak zachovalé, rohový blok
Vyvolávací cena: Kč
4465
1950-60 HOTELOVÉ NÁLEPKY sestava 50ks nálepek hotelů z Evropy i světa, velmi pěkné, dekorativní a zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
4466
1964/? HOTELOVÉ NÁLEPKY sestava 8ks propagačních nálepek: Windsor London, Humboldt Guayaquil Ecuador, Spaander Volendam Holland, Britannia Budapest, 2x Palace hotel Noordwijk Holland, Savoy Lima Peru, Huis ter Duin Noordwijk při Tulpen Rallye, nálepky nebo stopy po nalepení, jinak zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
4467
1968 ČSR propagační nálepky připominající historické události 1918, 1948 a 1968, vydané v Mnichově Československým poradním sborem, soutisk 6 ks nálepek s okraji
Vyvolávací cena: Kč
4468
1968 - 74 ČSR II sestava výstavních nálepek: PRAGA 78, Brno 74, Budapest 71 (poloviny archů různých barev), Přepravit vrtulníkem (celý TL), Balonová pošta. Vše na 1 platu A4.
Vyvolávací cena: Kč
4469
1896 kominický kalendář, Konice, čb. lito. na žlutém papíru, tisk Broumov, A3, přehyby a několik drobných natržení v okraji, ojedinělé!
Vyvolávací cena: Kč
4470
1903 jmenovací diplom čestného občana Jablonce nad Jizerou, dekorativní kresba, rozměr 66x50 cm, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
4472
1910 kominický kalendář, Konice, barevná lito., A3, přehyby a menší skvrna v rohu
Vyvolávací cena: Kč
4473
1912 kominický kalendář, Konice, barevná lito., A3, pouze přehyby, ojedinělé!
Vyvolávací cena: Kč
4474
1914 nepoužitý válečný rakouský děkovný diplom s portréty F.Josefa a Karla F.J., barevná lakovaná litografie, sign. Schneider, rozměr 58x38 cm, lomy
Vyvolávací cena: Kč
4475
1928 textový plakát Dni republikánského dorostu při výstavě Soudobé kultůry v Brně, A1, přehyb, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
4477
1930 reklamní plakát na kamna Čenkov, O.A.Hrubý, barevný, rozměr A2, drobné natržení okrajů
Vyvolávací cena: Kč
4478
1930? textový reklamní plakát Zemědělské zasilatelství látek Německý Brod, A1, přehyby, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
4479
1932 kartónový leták A4 s vyobrazením dr.M.Tyrše jako upoutávka na Sletovou výstavu v Praze-výstavišti v roce 1932, barevné, perfin MO, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
4480
1933 mapa ČSR a kalendář s reklamou K.Vágner Brno, A1, dekorativní, přehyby, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
4481
1937? Reklamní leták na vysavač Herkules, oboustranný tisk, jedna strana barevná, křížem přeloženo do obálky, formát A4, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
4482
1939 FILMOVÉ PLAKÁTY sestava 11ks plakátů formátu A4, 10x kino Alfa, nepřeložené (!), 1x kino Avion, přeložený do obálky, české i cizí filmy : Lucerna, Soud boží, Panenka, Jeho nejlepší přítel, Poslední car, Historky Elysejských polí, Jarka a Věra (2x), Pozor straší..!, Bouře nad Bengálskem, Maryša, pěkné
Vyvolávací cena: Kč
4483
1939 textový plakát Občané města Brna!, výzva policejního ředitele K.Schwabe, převzetí moci fašisty, A4, přehyb a natržené okraje
Vyvolávací cena: Kč
4485
1959 LUKAVSKÝ Jaroslav, ex libris SSPE 1959, autorův podpis, rozměr 15x17 cm
Vyvolávací cena: Kč
4487
1968 vícebarevný grafický list znak města Bratislavy od J.Herčíka, vylepena zn. Pof.1710, sign., autorská grafika 7/130, 24x30 cm
Vyvolávací cena: Kč
4488
1968 vícebarevný grafický list, velký znak města Prahy do J.Herčíka, vylepena zn. Pof.1709, sign. autorská grafika 3/130, 24x30 cm
Vyvolávací cena: Kč
4489
1970 LUKAVSKÝ Jaroslav, ex libris Ladislav Opatrný, signováno, rozměr 12x17 cm
Vyvolávací cena: Kč
4490
1970 LUKAVSKÝ Jaroslav, autor návrhu PF Tatranského národního parku (použitý motiv na pošt. známkách), autorův vlastnoruční podpis
Vyvolávací cena: Kč
4491
1970 LUKAVSKÝ Jaroslav, ex libris Fr. Pultr, (použitý motiv z poštovní známky) signováno, rozměr 11x15 cm
Vyvolávací cena: Kč
4492
1970 Jaroslav Lukavský, lidové stavby, tisk 19/73 s podpisem, použito na smuteční poděkování, dvojlist 21x15,5 cm
Vyvolávací cena: Kč
4494
Vyvolávací cena: Kč
4495
1973 dvoubarevný grafický list rytiny Pij víno duše má je čas růží od J.Herčíka, sign., 18x25 cm
Vyvolávací cena: Kč
4497
1975 grafický list Praha stověžatá od J.Herčíka, signováno, rozměr 30x 10,5 cm
Vyvolávací cena: Kč
4498
1975 grafický list s dvoubarevnou rytinou Praha Belveder od J.Herčíka, sign., 21x29 cm
Vyvolávací cena: Kč
4499
1975 grafický list s dvoubarevnou rytinou Praha Malá Strana od J.Herčíka, sign., 19x26 cm
Vyvolávací cena: Kč
4500
1975 grafický list s dvoubarevnou rytinou Praha Mostecká věž od J.Herčíka, sign., 19x27 cm
Vyvolávací cena: Kč
4501
Vyvolávací cena: Kč
4502
1975 grafický list s dvoubarevnou rytinou Praha Staroměstská radnice od J.Herčíka, sign., 21x30 cm
Vyvolávací cena: Kč
4503
1975 grafický list s rytinou Praga Bohemiae Metropolis od J.Herčíka, sign., 15x21 cm
Vyvolávací cena: Kč
4504
1976 grafický list s dvoubarevnou rytinou Nové Město nad Metují, autorský tisk od J.Herčíka, 20x28 cm
Vyvolávací cena: Kč
4505
1978 HERČÍK J. grafický list s dvoubarevnou rytinou Praga Caput Regni, sign., 21x20 cm
Vyvolávací cena: Kč
4506
1980 grafický list s rytinou Praga caput regni 1830 od J.Herčíka, sign., 15x21 cm, lom v dolním rohu
Vyvolávací cena: Kč
4507
1980 vícebarevný grafický list, znak města Brna do J.Herčíka, sign. autorská grafika 69/130, 24x30 cm
Vyvolávací cena: Kč
4508
1985 LUKAVSKÝ Jaroslav, ex libris MUDr. Vladimír Peterka, vzadu pozn. poslední exlibris J. Lukavského, rozměr 13x17cm
Vyvolávací cena: Kč
4509
1884/1914 Plesové pozvánky - mimořádný konvolut plesových pozvánek, mj. Ples spolku vojenských vysloužilců, Věneček mládenců Brandýsko- Boleslavských, Věneček poddůstojníků c.k. dragounského pluku, Masopustní merenda aj., celkem 9 ks, většinou pěkné, ev. KVP
Vyvolávací cena: Kč
4510
1891/1930 německé plesové vstupenky - 5x Eintrittskarte mit Tanz-Ordnung a 1x Einladung na plesy ve Warnsdorfu, velmi pěkný stav, mimořádné
Vyvolávací cena: Kč
4511
1900/? 8ks kartiček s přáním k Novému roku v němčině, některé tlačené, zlacené, ozdobný okraj, pěkná sestava v dobrém stavu
Vyvolávací cena: Kč
4512
1904 Srdečné blahopřání k narozeninám, německý text, knížečkový tvar, tlačené litho, jemně sypané, uvnitř vložka s verši, obrázky a věnováním, vázací šňůrka, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
4513
1905-28 Taneční pořádek 2 ks, na Ples Ústřední jednoty HOSTIMIL v Lucerně 1928, tvar závěsné 5- úhelníkové knížečky se zlaceným tiskem na textilem obalených destičkách, pěkné + na Ples zřízenců c.k. stráže vězeňské v Kartouzích 1905, kartónový dvoulístek, tlačený, pěkné
Vyvolávací cena: Kč
4514
1910? 5ks kartiček s blahopřáním v němčině, 1x barevné litho, 2x zlatotisk, 1x tlačené, 1x dvoulist, 2x vánoční přání, barevné litho, 1x tlačený dvoulístek s ozdobným okrajem, stopy stáří, pěkné
Vyvolávací cena: Kč
4515
1910? Srdečné blahopřání, knížečkový tvar, tlačené, perforované, zlacené, barevné, uvnitř vložka s psaným přáním, vázací šňůrka, pěkné
Vyvolávací cena: Kč
4516
1914/39 Plesové pozvánky - konvolut 12ks různých pozvánek (plesy, čaje, river párty, bál, ap.), hasiči, studenti, baráčníci, akademici aj., některé dekorativní, pěkný stav, pouze 1x otvory od děrovačky
Vyvolávací cena: Kč
4517
1919? taneční pořádek na representační věneček "Akademického odboru českých feriálních osad" 10.června 1919? (mazáno), zhotoveno z pevné dýhy (!), oboustranně vypalované, vybarvené, mimořádné, pěkné
Vyvolávací cena: Kč
4518
1921 5x kartičky s přáním v němčině, barevné litho, 2x prosekávaný dekor a ozdobné rámování, 2x tlačený dekor, zlacené a mírně sypané, 1x nalepované barevné litho, stopy stáří, přesto mimořádné, pěkné
Vyvolávací cena: Kč
4519
1927 Taneční pořádek 1. plesu Svazu úřednictva, Brno-Zbrojovka, výborný stav.
Vyvolávací cena: Kč