Písemná aukce 14 / Ostatní sběratelské obory

34124 - 1915 RAKOUSKO  sestava 8ks příplatkových barevných lakov
1915 RAKOUSKO sestava 8ks příplatkových barevných lakovaných nálepek s erby měst severomoravského pohraničí Mähr. Schönberg, Hohenstadt, Stadt Liebau, Oderfurt, Mähr. Altstadt, vždy po 2 ks, dekorativní
Vyvolávací cena:
34123 - 1915 RAKOUSKO  sestava 9ks různých příplatkových barevn
1915 RAKOUSKO sestava 9ks různých příplatkových barevných lakovaných nálepek s erby měst severomoravského pohraničí jako Fulnek, Mähr. Schönberk, Stadt Neugasse, Hohenstadt, Stadt Liebau, Oderfurt, Mähr. Altstadt, Hof, Bodenstadt, dekorativní
Vyvolávací cena:
36050 - 1930 FEZOVKY  reklamní nálepky výrobce klobouků Fez Stra
1930 FEZOVKY reklamní nálepky výrobce klobouků Fez Strakonice, 18ks nálepek různých obchodních firem v Indii
Vyvolávací cena:
34477 - 1930? HOTELOVÉ NÁLEPKY  Jugoslávie, Hotel Bosna - Banja L
1930? HOTELOVÉ NÁLEPKY Jugoslávie, Hotel Bosna - Banja Luka 2x, Hotel Tuzla - Tuzla, Hotel Orao - Ruma, zachovalé
Vyvolávací cena:
36434 - 1940? 6-blok nálepek vydaných v Anglii za války na podpor
1940? 6-blok nálepek vydaných v Anglii za války na podporu Československa, každá jiná, malá skvrna na lepu u jedné nálepky, jinak zachovalé, rohový blok
Vyvolávací cena:
35478 - 1950-60 HOTELOVÉ NÁLEPKY  sestava 50ks nálepek hotelů z
1950-60 HOTELOVÉ NÁLEPKY sestava 50ks nálepek hotelů z Evropy i světa, velmi pěkné, dekorativní a zachovalé
Vyvolávací cena:
32051 - 1964/? HOTELOVÉ NÁLEPKY  sestava 8ks propagačních nálep
1964/? HOTELOVÉ NÁLEPKY sestava 8ks propagačních nálepek: Windsor London, Humboldt Guayaquil Ecuador, Spaander Volendam Holland, Britannia Budapest, 2x Palace hotel Noordwijk Holland, Savoy Lima Peru, Huis ter Duin Noordwijk při Tulpen Rallye, nálepky nebo stopy po nalepení, jinak zachovalé
Vyvolávací cena:
34054 - 1968 ČSR  propagační nálepky připominající historick
1968 ČSR propagační nálepky připominající historické události 1918, 1948 a 1968, vydané v Mnichově Československým poradním sborem, soutisk 6 ks nálepek s okraji
Vyvolávací cena:
23355 - 1968 - 74 ČSR II  sestava výstavních nálepek: PRAGA 78,
1968 - 74 ČSR II sestava výstavních nálepek: PRAGA 78, Brno 74, Budapest 71 (poloviny archů různých barev), Přepravit vrtulníkem (celý TL), Balonová pošta. Vše na 1 platu A4.
Vyvolávací cena:
36743 - 1896 kominický kalendář, Konice, čb. lito. na žlutém p
1896 kominický kalendář, Konice, čb. lito. na žlutém papíru, tisk Broumov, A3, přehyby a několik drobných natržení v okraji, ojedinělé!
Vyvolávací cena:
35590 - 1903 jmenovací diplom čestného občana Jablonce nad Jizer
1903 jmenovací diplom čestného občana Jablonce nad Jizerou, dekorativní kresba, rozměr 66x50 cm, zachovalé
Vyvolávací cena:
37852 - 1906 volební plakát Jakuba V. Kadlece ze Sobotovic, 2ks, f
1906 volební plakát Jakuba V. Kadlece ze Sobotovic, 2ks, formát A5
Vyvolávací cena:
36746 - 1910 kominický kalendář, Konice, barevná lito., A3, pře
1910 kominický kalendář, Konice, barevná lito., A3, přehyby a menší skvrna v rohu
Vyvolávací cena:
36745 - 1912 kominický kalendář, Konice, barevná lito., A3, pouz
1912 kominický kalendář, Konice, barevná lito., A3, pouze přehyby, ojedinělé!
Vyvolávací cena:
35588 - 1914 nepoužitý válečný rakouský děkovný diplom s por
1914 nepoužitý válečný rakouský děkovný diplom s portréty F.Josefa a Karla F.J., barevná lakovaná litografie, sign. Schneider, rozměr 58x38 cm, lomy
Vyvolávací cena:
36753 - 1928 textový plakát Dni republikánského dorostu při vý
1928 textový plakát Dni republikánského dorostu při výstavě Soudobé kultůry v Brně, A1, přehyb, zachovalé
Vyvolávací cena:
36755 - 1928 textový plakát Zemědělský den v Brně, A0, přehyb
1928 textový plakát Zemědělský den v Brně, A0, přehyby jinak zachovalé
Vyvolávací cena:
35596 - 1930 reklamní plakát na kamna Čenkov, O.A.Hrubý, barevn
1930 reklamní plakát na kamna Čenkov, O.A.Hrubý, barevný, rozměr A2, drobné natržení okrajů
Vyvolávací cena:
36754 - 1930? textový reklamní plakát Zemědělské zasilatelstv
1930? textový reklamní plakát Zemědělské zasilatelství látek Německý Brod, A1, přehyby, zachovalé
Vyvolávací cena:
35670 - 1932 kartónový leták A4 s vyobrazením dr.M.Tyrše jako u
1932 kartónový leták A4 s vyobrazením dr.M.Tyrše jako upoutávka na Sletovou výstavu v Praze-výstavišti v roce 1932, barevné, perfin MO, zachovalé
Vyvolávací cena:
36756 - 1933 mapa ČSR a kalendář s reklamou K.Vágner Brno, A1, d
1933 mapa ČSR a kalendář s reklamou K.Vágner Brno, A1, dekorativní, přehyby, zachovalé
Vyvolávací cena:
32284 - 1937? Reklamní leták na vysavač Herkules, oboustranný ti
1937? Reklamní leták na vysavač Herkules, oboustranný tisk, jedna strana barevná, křížem přeloženo do obálky, formát A4, zachovalé
Vyvolávací cena:
32239 - 1939 FILMOVÉ PLAKÁTY  sestava 11ks plakátů formátu A4,
1939 FILMOVÉ PLAKÁTY sestava 11ks plakátů formátu A4, 10x kino Alfa, nepřeložené (!), 1x kino Avion, přeložený do obálky, české i cizí filmy : Lucerna, Soud boží, Panenka, Jeho nejlepší přítel, Poslední car, Historky Elysejských polí, Jarka a Věra (2x), Pozor straší..!, Bouře nad Bengálskem, Maryša, pěkné
Vyvolávací cena:
36758 - 1939 textový plakát Občané města Brna!,  výzva policej
1939 textový plakát Občané města Brna!, výzva policejního ředitele K.Schwabe, převzetí moci fašisty, A4, přehyb a natržené okraje
Vyvolávací cena:
36990 - 1943 Toyen autorka Ex Libris R.Hršel, velmi drobný otvor v
1943 Toyen autorka Ex Libris R.Hršel, velmi drobný otvor v obraze
Vyvolávací cena:
34119 - 1959 LUKAVSKÝ Jaroslav, ex libris  SSPE 1959, autorův podp
1959 LUKAVSKÝ Jaroslav, ex libris SSPE 1959, autorův podpis, rozměr 15x17 cm
Vyvolávací cena:
36992 - 1960 Kamil Lhoták Ex Libris Dr. F. Dvořák
1960 Kamil Lhoták Ex Libris Dr. F. Dvořák
Vyvolávací cena:
35915 - 1968 vícebarevný grafický list znak města Bratislavy od
1968 vícebarevný grafický list znak města Bratislavy od J.Herčíka, vylepena zn. Pof.1710, sign., autorská grafika 7/130, 24x30 cm
Vyvolávací cena:
35919 - 1968 vícebarevný grafický list, velký znak města Prahy
1968 vícebarevný grafický list, velký znak města Prahy do J.Herčíka, vylepena zn. Pof.1709, sign. autorská grafika 3/130, 24x30 cm
Vyvolávací cena:
34120 - 1970 LUKAVSKÝ Jaroslav, ex libris Ladislav Opatrný, signov
1970 LUKAVSKÝ Jaroslav, ex libris Ladislav Opatrný, signováno, rozměr 12x17 cm
Vyvolávací cena:
34118 - 1970 LUKAVSKÝ Jaroslav, autor návrhu PF Tatranského náro
1970 LUKAVSKÝ Jaroslav, autor návrhu PF Tatranského národního parku (použitý motiv na pošt. známkách), autorův vlastnoruční podpis
Vyvolávací cena:
34122 - 1970 LUKAVSKÝ Jaroslav, ex libris Fr. Pultr, (použitý mot
1970 LUKAVSKÝ Jaroslav, ex libris Fr. Pultr, (použitý motiv z poštovní známky) signováno, rozměr 11x15 cm
Vyvolávací cena:
34115 - 1970 Jaroslav Lukavský, lidové stavby, tisk 19/73 s podpis
1970 Jaroslav Lukavský, lidové stavby, tisk 19/73 s podpisem, použito na smuteční poděkování, dvojlist 21x15,5 cm
Vyvolávací cena:
34121 - 1970 Jaroslav Lukavský, vlastní PF-ka 1970, signováno
1970 Jaroslav Lukavský, vlastní PF-ka 1970, signováno
Vyvolávací cena:
35917 - 1971 HERČÍK J.  vícebarevný grafický list, znak města
Vyvolávací cena:
35907 - 1973 dvoubarevný grafický list rytiny Pij víno duše má
1973 dvoubarevný grafický list rytiny Pij víno duše má je čas růží od J.Herčíka, sign., 18x25 cm
Vyvolávací cena:
34117 - 1974 Jaroslav Lukavský, vlastní PF-ka z roku 1974, autorů
1974 Jaroslav Lukavský, vlastní PF-ka z roku 1974, autorův podpis
Vyvolávací cena:
35903 - 1975 grafický list Praha stověžatá od J.Herčíka, signo
1975 grafický list Praha stověžatá od J.Herčíka, signováno, rozměr 30x 10,5 cm
Vyvolávací cena:
35912 - 1975 grafický list s dvoubarevnou rytinou Praha Belveder od
1975 grafický list s dvoubarevnou rytinou Praha Belveder od J.Herčíka, sign., 21x29 cm
Vyvolávací cena:
35914 - 1975 grafický list s dvoubarevnou rytinou Praha Malá Stran
1975 grafický list s dvoubarevnou rytinou Praha Malá Strana od J.Herčíka, sign., 19x26 cm
Vyvolávací cena:
35910 - 1975 grafický list s dvoubarevnou rytinou Praha Mostecká v
1975 grafický list s dvoubarevnou rytinou Praha Mostecká věž od J.Herčíka, sign., 19x27 cm
Vyvolávací cena:
35913 - 1975 grafický list s dvoubarevnou rytinou Praha Mostecká v
Vyvolávací cena:
35911 - 1975 grafický list s dvoubarevnou rytinou Praha Staroměsts
1975 grafický list s dvoubarevnou rytinou Praha Staroměstská radnice od J.Herčíka, sign., 21x30 cm
Vyvolávací cena:
35906 - 1975 grafický list s rytinou Praga Bohemiae Metropolis od J
1975 grafický list s rytinou Praga Bohemiae Metropolis od J.Herčíka, sign., 15x21 cm
Vyvolávací cena:
35908 - 1976 grafický list s dvoubarevnou rytinou Nové Město nad
1976 grafický list s dvoubarevnou rytinou Nové Město nad Metují, autorský tisk od J.Herčíka, 20x28 cm
Vyvolávací cena:
35909 - 1978 HERČÍK J.  grafický list s dvoubarevnou rytinou Prag
1978 HERČÍK J. grafický list s dvoubarevnou rytinou Praga Caput Regni, sign., 21x20 cm
Vyvolávací cena:
35905 - 1980 grafický list s rytinou Praga caput regni 1830 od J.He
1980 grafický list s rytinou Praga caput regni 1830 od J.Herčíka, sign., 15x21 cm, lom v dolním rohu
Vyvolávací cena:
35918 - 1980 vícebarevný grafický list, znak města Brna do J.Her
1980 vícebarevný grafický list, znak města Brna do J.Herčíka, sign. autorská grafika 69/130, 24x30 cm
Vyvolávací cena:
34113 - 1985 LUKAVSKÝ Jaroslav, ex libris MUDr. Vladimír Peterka,
1985 LUKAVSKÝ Jaroslav, ex libris MUDr. Vladimír Peterka, vzadu pozn. poslední exlibris J. Lukavského, rozměr 13x17cm
Vyvolávací cena:
31959 - 1884/1914 Plesové pozvánky - mimořádný konvolut plesov
1884/1914 Plesové pozvánky - mimořádný konvolut plesových pozvánek, mj. Ples spolku vojenských vysloužilců, Věneček mládenců Brandýsko- Boleslavských, Věneček poddůstojníků c.k. dragounského pluku, Masopustní merenda aj., celkem 9 ks, většinou pěkné, ev. KVP
Vyvolávací cena:
31962 - 1891/1930 německé plesové vstupenky - 5x Eintrittskarte m
1891/1930 německé plesové vstupenky - 5x Eintrittskarte mit Tanz-Ordnung a 1x Einladung na plesy ve Warnsdorfu, velmi pěkný stav, mimořádné
Vyvolávací cena:
31996 - 1900/? 8ks kartiček s přáním k Novému roku v němčině
1900/? 8ks kartiček s přáním k Novému roku v němčině, některé tlačené, zlacené, ozdobný okraj, pěkná sestava v dobrém stavu
Vyvolávací cena:
32227 - 1904 Srdečné blahopřání k narozeninám, německý text,
1904 Srdečné blahopřání k narozeninám, německý text, knížečkový tvar, tlačené litho, jemně sypané, uvnitř vložka s verši, obrázky a věnováním, vázací šňůrka, dobrý stav
Vyvolávací cena:
31966 - 1905-28 Taneční pořádek 2 ks, na Ples Ústřední jednot
1905-28 Taneční pořádek 2 ks, na Ples Ústřední jednoty HOSTIMIL v Lucerně 1928, tvar závěsné 5- úhelníkové knížečky se zlaceným tiskem na textilem obalených destičkách, pěkné + na Ples zřízenců c.k. stráže vězeňské v Kartouzích 1905, kartónový dvoulístek, tlačený, pěkné
Vyvolávací cena:
31998 - 1910? 5ks kartiček s blahopřáním v němčině, 1x barevn
1910? 5ks kartiček s blahopřáním v němčině, 1x barevné litho, 2x zlatotisk, 1x tlačené, 1x dvoulist, 2x vánoční přání, barevné litho, 1x tlačený dvoulístek s ozdobným okrajem, stopy stáří, pěkné
Vyvolávací cena:
32226 - 1910? Srdečné blahopřání, knížečkový tvar, tlačen
1910? Srdečné blahopřání, knížečkový tvar, tlačené, perforované, zlacené, barevné, uvnitř vložka s psaným přáním, vázací šňůrka, pěkné
Vyvolávací cena:
31960 - 1914/39 Plesové pozvánky - konvolut 12ks různých pozván
1914/39 Plesové pozvánky - konvolut 12ks různých pozvánek (plesy, čaje, river párty, bál, ap.), hasiči, studenti, baráčníci, akademici aj., některé dekorativní, pěkný stav, pouze 1x otvory od děrovačky
Vyvolávací cena:
31964 - 1919? taneční pořádek na representační věneček Akade
1919? taneční pořádek na representační věneček "Akademického odboru českých feriálních osad" 10.června 1919? (mazáno), zhotoveno z pevné dýhy (!), oboustranně vypalované, vybarvené, mimořádné, pěkné
Vyvolávací cena:
31994 - 1921 5x kartičky s přáním v němčině, barevné litho,
1921 5x kartičky s přáním v němčině, barevné litho, 2x prosekávaný dekor a ozdobné rámování, 2x tlačený dekor, zlacené a mírně sypané, 1x nalepované barevné litho, stopy stáří, přesto mimořádné, pěkné
Vyvolávací cena:
37905 - 1927 Taneční pořádek 1. plesu Svazu úřednictva, Brno-Z
1927 Taneční pořádek 1. plesu Svazu úřednictva, Brno-Zbrojovka, výborný stav.
Vyvolávací cena: