Písemná aukce 14 / Ostatní sběratelské obory / Knihy, časopisy
4984
1925? mapa lihovarů a drožďáren Slovenska a Podkarpatské Rusi, 1:800000, podlepená, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
4985
1919 mapa železniční sítě Československé republiky ke dni 1.10.1919, tisk Neubert Smíchov, skládaná, nepodlepená, velikost cca 85x40cm, tratě barevně odlišeny podle jednotlivých drah a ředitelství (!!), měřítko 1:1250000, zachovalé, mimořádná nabídka pro milovníky železnic i filatelisty
Vyvolávací cena: Kč
4986
1922 Plán BRNA 1:11520 nákladem REKLAM, doplněno reklamou po stranách mapy, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
4987
1930? prospekt jako mapa Bernské alpské dráhy (v češtině), svisle skládaná, barevná, prostorové zakreslení, velikost cca 20x70cm, fotografie, popis, pěkný stav
Vyvolávací cena: Kč
4988
1930? prospekt jako mapa světa se zakreslenými námořními trasami, které provozuje japonská společnost NYK (Nippon Yusen Kaisha), v angličtině, textový doprovod a obrázky, skládané, velikost cca 80x45cm, pěkný stav
Vyvolávací cena: Kč
4989
1941 školní mapa Protektorátu Čechy a Morava, 1:1000000, podlepená, prodřené přehyby
Vyvolávací cena: Kč
4990
1935 1930 Album sportovců, vylepeny reklamní nálepky s obrázky čs. i zahraničních sportovců (220ks) vydaných firmou ILSA, úvodní slovo od Františka Pláničky, některé nálepky zažloutlé od lepidla, mírně zašpiněné a vytržená vazba
Vyvolávací cena: Kč
4991
1935 Album sportovců, vylepeny reklamní nálepky s obrázky čs. sportovců (210ks) vydaných firmou ILSA vyrábějíci karamelové bonbony, poškozená vazba
Vyvolávací cena: Kč
4992
1914-16 fotoalbum pilota z I. světové války, obsahuje celkem 177ks fotek se záběry letadel (Fokker, Albatros, hydroplán Lohner atd.) vzducholodí (Zeppelin L.6) a letišť v Německu a Rakousko Uhersku, většina záběrů z havárií, ale i momentky s detailními záběry strojů; část mírně zašlé, poškozená vazba alba a odlepený válečný kříž z přední desky, ojedinělá nabídka!!
Vyvolávací cena: Kč
4993
1936 Letecké album I., album firmy ZORA na propagační nálepky s tematikou letectví, obsahuje 120ks nalepených kartiček, doplněno reklamou firmy, mírně zašpiněné
Vyvolávací cena: Kč
4994
1946 Almanach Dachau, vydal Svaz politických vězňů, brožovaný výtisk vzpomínek vězňů KT, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
4995
2002 Assassination Operation Anthropoid 1941-42, anglické vydání knihy o atentátu na Heydricha, bohatě ilustrované, jako nová
Vyvolávací cena: Kč
4996
1903 General - Katalog, Bernhard Wachtl, vázaný ceníkový katalog fotografických potřeb s množstvím vyobrazení, 1568 stran, mírně odřený hřbet jinak bez vady
Vyvolávací cena: Kč
4997
1894 Houby, F.Zavřel, vydal J.Lorenz v Třebíči, doplněno 35 barevnými kresbami, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
4998
1922? Katalog aktů "Mit Kamera und Palette", 64 stran čb vyobrazení a textu, formát 12x15,5cm, texty v němčině, vlepený ceník, pěkný stav
Vyvolávací cena: Kč
4999
1920 Menoslov obcí na Slovensku, kap. B. Bezděk nákladem vlastním, součástí i seznam železničních tratí a stanic, seznam poštovních úřadů, vše včetně Podkarpatské Rusi; vázané, zachovalé, pouze lom v přední desce
Vyvolávací cena: Kč
5000
1932 Nabídkový ceník továrny Emila Birnbauma v Rumburku, technické a cenové údaje, převážně fotoaparáty a pomůcky pro fotografování, 136 stran, mnoho vyobrazení, desky mírně opotřebované, přesto celkově dobrý stav, mimořádné
Vyvolávací cena: Kč
5001
1936 Nabídkový ceník velkoobchodu FOTO WACHTL Praha, technické a cenové údaje fotoaparátů a pomůcek k fotografování, mnoho ilustrací, 212 stran, velmi pěkný stav + Rádce kinoamatérů - obrázkový ceník velkoobchodu FOTO-KINO WACHTL Praha, 32 stran, pěkný stav
Vyvolávací cena: Kč
5002
1904 Obrazový zpravodaj z bojiště, týdeník v češtině s událostmi z Rusko - Japonské války, svázané časopisy formátu A3, porušená vazba, poškozeno
Vyvolávací cena: Kč
5003
1915 Romance štědrovečerní Jana Nerudy, opsal a vymaloval Adolf Kašpar, poškozená vazba
Vyvolávací cena: Kč
5004
1913 Sborník Zemské ústředny hasičské jednoty král. českého, použité, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
5005
1927 Seznam poštovních úřadů, poštoven a vlakových pošt, vydalo Ministerstvo pošt a telegrafů v Praze pro účetní kontrolní službu poukázkovou a šekovou, velmi dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
5006
2004 Střelecké spolky Moravy, Slezska a města Brna na přelomu 19. a 20. století, sborník sestavil V.Schildberger ml., bohatě ilustrovaná publikace, lepená vazba, jako nová
Vyvolávací cena: Kč
5007
1784-1800 svázané cirkuláře a nařízení, Hrabě Kolowrat, doplněno psanými poznámkami a nařízeními, okraje některých listin zašlé
Vyvolávací cena: Kč
5008
1868 Šotek Archiv rozmaru a vtipu, díl první, B.Třemšínský, vázané, odřené desky
Vyvolávací cena: Kč
5010
1923 Židovská modlitební knížka "Gebete der Israeliten", vydáno ve Vídni, vázané, mírně poškozená vazba
Vyvolávací cena: Kč