Písemná aukce 15 / Filatelie / ČSR I. / Celiny ČSR I. / CDV - Dopisnice
1927 CDV33 zaslaná letecky do Drážďan, dofr. zn. Pof.L4, podací DR Praha 82 Letiště 16.VII.27, příchozí červené razítko Mit Luftpost Befördert Dresden N.25, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
1918 CDV1, sestava 6ks dopisnic s černým přetiskem a různými druhy papíru, jen 2x nažloutlý, různé typy přetisku, dobrá kvalita, výhodné
Vyvolávací cena: Kč
1919 CDV1 se soukromým přítiskem Agrární banky Plzeň na zadní straně, znárodněné DR Plzeň 1/ 29.III.19 a příchozí DR Běšiny 31/3 19, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
1919 CDV1 zaslaná jako R do Vídně, dofr. zn. Hradčany 25h s DR Reichenberg 3.III.19, ručně zapsaná zásilka, adresováno na Kriegsmarinu(!), bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
1919 CDV1, černý přetisk, zasláno jako R ve II.TO, dofr. zn. Pof.3 + 2x 12, přefr. o 10h, DR Wallern/ 29.5.19, žlutá R-nálepka německý text, krátké natržení v okraji, vzadu malé stopy po nálepkách
Vyvolávací cena: Kč
1919 CDV1Paa s dofr. známkami Hradčany 5x 1h (Pof.1), mj. 1x 4-blok s dolním okrajem a počítadly, dobré střihy, 2x DR Arnsdorf b. Haida/ 4.XI.19, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
1919 CDV7 zaslaná jako R, dofr. zn. 5 + 50h Hradčany se znárodněným DR Plzeň 4/ 7.X.19, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
1920 CDV7 s dofr. na R známkami Pof.3, 5, 2x 11C, 3x DR Kassa/ 920 FEB.26, uherská R-nálepka, natržení, odření, lomy, KVP
Vyvolávací cena: Kč
1919 CDV9, II.díl, dofrank. na zvýšený tarit zn. 5h Hradčany, II.TO, znárodněné DR Praha 4/ 25.X.19, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
1919 CDV10 + CDV11/I.díl, sestava 4ks dofr. spěšnou zn. 5h, Pof.S2, DR mj. Znojmo, Zwittau; zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
1919 CDV10 s dofr. ve II.TO půlenou známkou Pof.5 (10h), DR Janovice nad Úhlavou/ 2.VI.19, na přední straně lehké stopy lepidla, vzadu zbytky nálepek
Vyvolávací cena: Kč
1920 CDV10 s dofr. ve III.TO 2-páskou zn. Pof.4 2x, DR Ondřejov/ 23.3. letopočet nenastaven (!), prezentační razítko, vzadu stopy po nalepení
Vyvolávací cena: Kč
1920 CDV14 se soukromým přítiskem M.Chocenský - Poštýn n. Orl., znárodněné DR Poštýn 21/2 20, zažloutlé skvrny
Vyvolávací cena: Kč
1920 CDV14/II. bez dofr. ve III.TO., razítko Porto, DR Bratislava 1/ 6.V.20., vylepena dopl. zn. Pof.DL2 bez DR, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
1920 CDV14/II. Hradčany, dopisnice zaslaná do Vídně ve III.TO bez dofrankování 5h, vyznačeno a zatíženo doplatným 10H, DR Rumburk 2/ 9.VII.20, přích. Wien/ 12.VII.20, drobná skvrnka vpředu, stopa po přilepení vzadu, jinak zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
1920 CDV14/II. Hradčany, ve III.TO dofr. známkou 5h do Vídně, nádražní razítko Náchod/ 7.5.20, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
1919 Pof.16C dopisnice do USA, vzadu drobná skvrnka, jinak dobrá kvalita, kat. 1200Kč
Vyvolávací cena: Kč
1935 CDV23, mezinárodní dopisnice 1,20Kč zaslaná jako Ex v místě, dofr. zn. 30h Znak, DR Praha 79/ 30.III.35, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
1922 CDV26, dopisnice pro cizinu 3ks, 2 typy Řípu, 1x vodorovný posun ořezu, dobrý stav, kat. 240Kč
Vyvolávací cena: Kč
1924 CDV27a OR, světle zelená, krátký nepatrný lom pod známkou, jinak čisté, dobře zachovalé, kat. 1500Kč
Vyvolávací cena: Kč
1926 CDV28 zaslaná jako Ex s dofr. zn. 1Kč, DR Ústí nad Labem/ 2.XII.26, přích. Praha Telegraf/ 2.XII.26 + číslo paginýrkou, znaky stáří
Vyvolávací cena: Kč
1927 CDV33 zaslaná Ex do Rakouska, dofr. zn. TGM 5Kč, Pof.193, DR Brno 9.IV.27, příchozí Wien 10.IV.27, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
1928-31 CDV33A,B,C, dopisnice pro blízkou cizinu, všechny 3 typy, DR Město Litrbachy, Piešťany, Karlovy Vary, 1x naražený okraj, jinak zachovalé, kat. 1200Kč
Vyvolávací cena: Kč
1928 CDV38/II. Znak, zaslaná jako R v tuzemsku, dofr. zn. 2Kč Praha, DR Bohosudov/ 10.VII.28, 2jazyčná R-nálepka, lehce pošpiněné
Vyvolávací cena: Kč
1931-36 CDV41/1-8, Obrazové dopisnice do ciziny, zaslané do Rakouska nebo Německa, různá DR i papíry, různá kvalita, doporučuji prohlídku, kat. 3200Kč
Vyvolávací cena: Kč
1932-34 CDV42 2ks + CDVC49 1ks, vše dofrankováno a zasláno do Rakouska, různé druhy DR Valtice, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
1931 CDV45/4, raz. VLP 86/ Protivín - Praha / 11.IV.31, zachovalé + CDV45/3 svěží s PR Slet, kat. 400Kč
Vyvolávací cena: Kč
1932 CDV48/1-7 Slet, č.5 ve dvou typech, různé zbarvení papíru, čisté, dobrá kvalita, kat. min. 800Kč
Vyvolávací cena: Kč
1935 CDV50 Znak, neoddělené díly, I. část prošlá s DR Jaroměř/ 12.VII.35 (nádražní), II. část jen vypsaná adresa, v okraji dírky od sešívačky, lehký lom růžku, jinak zachovalé, kat. -.-
Vyvolávací cena: Kč
1937 CDV51 prošlá do USA, SR Praha 25/ 28.X.37, lomy v růžcích, lehce pošpiněná, doporučuji prohlídku, kat. 600Kč
Vyvolávací cena: Kč
1934 CDV52/3 Mukačevský hrad - Palanok, drobná odřeninka ve známce, jinak dobře zachovalé, kat. 2200Kč
Vyvolávací cena: Kč
1935 CDV57/3 FIS 1935, Štrbské Pleso, zasláno do Vídně, DR Podmokly/ 14.III.35, zachovalé, kat. 500Kč
Vyvolávací cena: Kč
1935 CDV58/5 zaslaná v tuzemsku jako Ex, dofr. zn. 30h Znak, DR Ústí nad labem 21.V.35 doplněno příchozím DR Kolín 22.V.45, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
1935 CDV59/15 Vysoké Tatry, vzadu vlast. značka (ruční), jinak výborná kvalita, kat. 300Kč
Vyvolávací cena: Kč
1937 CDV65 se soukromým přítiskem J.E.Purkyně s vylepenou zn. a modrým PR Libochovice/ Oslavy J.E. Purkyně, bez textu neprošlé, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
1938 CDV65 zaslaná ze Slovenska do Sudet, krátce po obsazení pohraničí, dofr. na sníženou sazbu 1,20Kč známkami 20h+50h, DR Košice 2/ 19.X.38, cenzurované, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
1939 CDV65, JUDAIKA, 2ks zaslané jako R na konzulát USA s žádostí o vystěhování židů před obsazením ČSR(!), obě dofr. zn. Pof.348, DR Praha 1/ 27.I.39 a Hrabušice 18.I.39, potvrzovací úřední raz. konzulátu v Praze; bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
1937 CDV67/1-8 Propagační do ciziny, kompl. série 8ks, různé zbarvení, velmi dobrá kvalita, kat. 1200Kč
Vyvolávací cena: Kč
1938 CDV67/7 zaslaná jako Ex do Německa, dofr. známkou 5Kč, DR Liberec/ 4.IV.38, přích. Nürnberg/ 5.4.38, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
1937 CDV69/č.92/Z1, 95/Z2, 98/Z2, 99/Z2, 101/O1, 104/Z2, sestava 6ks, zachovalé nebo svěží, kat. 420Kč
Vyvolávací cena: Kč
1937-8 CDV69/3, 107, 113, sestava 3ks použitých dopisnic, 1x dofr. do Vídně, různá DR, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč