Písemná aukce 15 / Filatelie / Filatelistické obory / Polní pošta / Čs. PP v zahraničí 1940-45 / Velká Británie
2547
1940-43 dvě služební obálky britské polní pošty s vylepenou zn. 1/2d a lístek s barevným přítiskem vyfr. 2x 1d, vše s PR Čs.PP, neprošlé, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
2548
1941 vyfrankovaný lístek s PR Čs. vojenská pošta / TGM 7.března 1850 - 1941, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
2549
1942 vyfr. dopis s řádkovým raz. "Polní soud I. stol.", raz. Čs.PP 11.Sep.42, SR South Kensington 12.Sep.42, dosílané
Vyvolávací cena: Kč
2550
1943 služební obálka Active Service v zelené barvě, DR Čs.PP Czechoslovak Field Post 20.DE.43, SR Field Post Office No. 676 a cenzurní raz. Passed by Censor No.3942, zaslaná na příslušníka Czechoslovak Forces (malíř J. Křeček, alias Jituš), zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
2551
1944 R dopis s červeným útvarovým raz. Tankový prapor 2, zn. znehodnoceny DR Čs.PP 1.Jy.44, R nálepka s raz. BCZ1, britská cenzura, vzadu příchozí raz. Bovington Camp / Warenham 3.Jul.44, dekorativní, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
2552
1944 R dopis vyfr. zn. 3x 2,5d, červené PR TGM 1850/ 7.III.44, R-nálepka PP, dekorativní
Vyvolávací cena: Kč
2553
1944 vojenská zálepka zaslaná přes Čs.PP 28.De.44 od příslušníka Czechoslovak Forces, britská cenzura, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
2554
1944 vyfr. R dopis s modrými PR Čs.PP/ 1919- 4.V. -1944, R nálepka PP a propagační nálepka, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
2555
1945 dopis bez frankatury s rukopisnou pozn. "O.A.S.", červené raz. Čs.PP 8.MY.45, štítové cenzurní raz. č.12719, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
2556
1945 dopis z Plzně od příslušníka Čsl. obrněné brigády do Bohumína, DR CSPP/ A/ 25.JY.45, štítové cenzurní raz. 12738, lehce pomačkaná obálka, jinak zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
2557
1940 číslovaný pamětní list na návštěvu presidenta Dr. Beneše u čs. vojenské jednotky, PR k této události z 26.7.40 a list papíru s 5 otisky PR Čs.PP ve Francii
Vyvolávací cena: Kč
2558
1940-43 sestava 24ks filatelisrtických suvenýrů, většinou otisky různých PR na listech papíru, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč