Písemná aukce 15 / Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Brno-venkov
3938
1921 Modřice, čb pohled na náměstí s kostelem a sochou, použité, zlomený růžek, poškozená známka
Vyvolávací cena: Kč
3939
1901 Ochoz - Gruss aus Ochos, celkový pohled, povoz před stavením, hostěnická hájovna, myslivecký motiv. Prošlá. Dobrý stav.
Vyvolávací cena: Kč
3940
1913 Ivančice - zlacené a tlačené mince na pohlednici, celkový pohled na město v rámečku; nepoužitá, zachovalá
Vyvolávací cena: Kč
3942
1898 Tišnov, 6-okénková koláž (Slovák Kroměříž), DA, němé raz. "B" (Brno, Klein 80bd.), příchozí DR Brno 1/ 24.12. 98, odřené rohy
Vyvolávací cena: Kč