Písemná aukce 15 / Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Brno-venkov

  Ostatní kategorie
   Řazení:    |   Počet zobrazených položek:    |   Typ zobrazení:
  Zobrazení položek    [1-5 z 5]
Aukční čísloFotoJakPopisVyvolávací cenaRealizovaná cena
3938
44255 / 3938 - Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Brno-venkov
F:1
1921 Modřice, čb pohled na náměstí s kostelem a sochou, použité, zlomený růžek, poškozená známka
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Brno-venkov,
150 🔒 Pouze po přihlášení
3939
33467 / 3939 - Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Brno-venkov
1901 Ochoz - Gruss aus Ochos, celkový pohled, povoz před stavením, hostěnická hájovna, myslivecký motiv. Prošlá. Dobrý stav.
800 🔒 Pouze po přihlášení
3940
45513 / 3940 - Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Brno-venkov
F:1
1913 Ivančice - zlacené a tlačené mince na pohlednici, celkový pohled na město v rámečku; nepoužitá, zachovalá
400 🔒 Pouze po přihlášení
3941
42845 / 3941 - Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Brno-venkov
F:1
1928 Zastávka u Brna, Sokolovna, čb fotopohled, nepoužité, zachovalé
100 🔒 Pouze po přihlášení
3942
42383 / 3942 - Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Brno-venkov
F:1
1898 Tišnov, 6-okénková koláž (Slovák Kroměříž), DA, němé raz. "B" (Brno, Klein 80bd.), příchozí DR Brno 1/ 24.12. 98, odřené rohy
260 🔒 Pouze po přihlášení

07.12.2018 14:10