Písemná aukce 15 / Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Brno-venkov

44255 - 1921 Modřice, čb pohled na náměstí s kostelem a sochou, použ
1921 Modřice, čb pohled na náměstí s kostelem a sochou, použité, zlomený růžek, poškozená známka, vyvolávací cena:
33467 - 1901 Ochoz - Gruss aus Ochos, celkový pohled, povoz před sta
1901 Ochoz - Gruss aus Ochos, celkový pohled, povoz před stavením, hostěnická hájovna, myslivecký motiv. Prošlá. Dobrý stav., vyvolávací cena:
45513 - 1913 Ivančice - zlacené a tlačené mince na pohlednici, celko
1913 Ivančice - zlacené a tlačené mince na pohlednici, celkový pohled na město v rámečku; nepoužitá, zachovalá, vyvolávací cena:
42845 - 1928 Zastávka u Brna, Sokolovna, čb fotopohled, nepoužité, z
1928 Zastávka u Brna, Sokolovna, čb fotopohled, nepoužité, zachovalé, vyvolávací cena:
42383 - 1898 Tišnov, 6-okénková koláž (Slovák Kroměříž), DA, němé ra
1898 Tišnov, 6-okénková koláž (Slovák Kroměříž), DA, němé raz. "B" (Brno, Klein 80bd.), příchozí DR Brno 1/ 24.12. 98, odřené rohy, vyvolávací cena: