Písemná aukce 15 / Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Brno-venkov

Aktuálně běží Aukce 74, kde můžete najít podobné položky a dražit!
44255 - 1921 Modřice, čb pohled na náměstí s kostelem a sochou,
1921 Modřice, čb pohled na náměstí s kostelem a sochou, použité, zlomený růžek, poškozená známka
Vyvolávací cena:
33467 - 1901 Ochoz - Gruss aus Ochos, celkový pohled, povoz před s
1901 Ochoz - Gruss aus Ochos, celkový pohled, povoz před stavením, hostěnická hájovna, myslivecký motiv. Prošlá. Dobrý stav.
Vyvolávací cena:
45513 - 1913 Ivančice - zlacené a tlačené mince na pohlednici, c
1913 Ivančice - zlacené a tlačené mince na pohlednici, celkový pohled na město v rámečku; nepoužitá, zachovalá
Vyvolávací cena:
42845 - 1928 Zastávka u Brna, Sokolovna, čb fotopohled, nepoužit
1928 Zastávka u Brna, Sokolovna, čb fotopohled, nepoužité, zachovalé
Vyvolávací cena:
42383 - 1898 Tišnov, 6-okénková koláž (Slovák Kroměříž), D
1898 Tišnov, 6-okénková koláž (Slovák Kroměříž), DA, němé raz. "B" (Brno, Klein 80bd.), příchozí DR Brno 1/ 24.12. 98, odřené rohy
Vyvolávací cena: