Písemná aukce 15 / Pohlednice / Místopis / Speciální místopis / Výstavy

Aktuálně běží Aukce 67, kde můžete najít podobné položky a dražit!
40962 - 1921 barevná propagační pohlednice pro Hospodářskou vý
1921 barevná propagační pohlednice pro Hospodářskou výstavu v Praze, vydala Zemědělská jednota ČSR, nepoužité, lom růžku, jinak čisté, dobře zachovalé
Vyvolávací cena:
31498 - 1935 Foire de Paris, Pariser Messe, Pařížský veletrh, na
1935 Foire de Paris, Pariser Messe, Pařížský veletrh, na zadní straně přítisk opravňující ke slevě na železnici. Nepoužitá. Výborný stav.
Vyvolávací cena:
31008 - 1902 Kladno - Pozdrav z výstavy, čb. záběr pavilonů + t
1902 Kladno - Pozdrav z výstavy, čb. záběr pavilonů + tlačený barevný erb, prošlé.
Vyvolávací cena:
42657 - 1910 oficiální pohlednice k 1. mezinárodní lovecké výs
1910 oficiální pohlednice k 1. mezinárodní lovecké výstavě ve Vídni, barevná žertovná kresba s čertem, signovaná L. Hesshaimer, prošlá, vzadu PR Wien 20.VIII.10 k této události, lehce odřené růžky
Vyvolávací cena:
40415 - 1918 Opava - Einser Ausstellung, výstava vojenských jednot
1918 Opava - Einser Ausstellung, výstava vojenských jednotek z let 1718, 1818 a 1918 konaná v museu. Nepoužitá, výborný stav.
Vyvolávací cena:
44707 - 1939 STUTTGART  Reichs - Gartenschau Stuttgart 1939, propaga
1939 STUTTGART Reichs - Gartenschau Stuttgart 1939, propagační pohlednice k zahradnické výstavě, velký formát, neprošlé, s pamětními razítky, bez poškození
Vyvolávací cena: