Písemná aukce 15 / Ostatní sběratelské obory / Blahopřání a plesové pozvánky

40505 - 1900-31 PLESOVÉ POZVÁNKY  2ks pro Brno a poukázka na spol
1900-31 PLESOVÉ POZVÁNKY 2ks pro Brno a poukázka na spolkovou vstupenku se slevou od ND Praha, zachovalé
Vyvolávací cena:
43867 - 1906-38 PLESOVÉ POZVÁNKY  sestava 6ks (občanský ples, So
1906-38 PLESOVÉ POZVÁNKY sestava 6ks (občanský ples, Sokol, maškarní), většinou zachovalé
Vyvolávací cena:
45408 - 1945 POZVÁNKA  upomínka na Dětskou vánoční párty poř
1945 POZVÁNKA upomínka na Dětskou vánoční párty pořádanou Britskou vojenskou misí v ČSR dne 26.12.1945, 2-dílná, malý formát, dobře zachovalé
Vyvolávací cena:
41232 - 1910? PŘÁNÍ   tlačené a bohatě zdobené, po stranách
1910? PŘÁNÍ tlačené a bohatě zdobené, po stranách krajka, dekorativní a zachovalé
Vyvolávací cena:
40153 - 1923-28 PŘÁNÍ  5ks srdečných přání k sňatku, 4x jak
1923-28 PŘÁNÍ 5ks srdečných přání k sňatku, 4x jako knížečka, 1x kartička a Srdečné přání k jmeninám - 2ks jako knížečky. Vše barevné litografie, pěkné
Vyvolávací cena:
43865 - 1910-15 PŘÁNÍ  sestava 7ks Srdečných přání, z toho 2
1910-15 PŘÁNÍ sestava 7ks Srdečných přání, z toho 2x k jmeninám knížečkový tvar, barevné, zlacené a tlačené, 1x kartička tlačená, 1x tlačený barevný dvoulist s vložkou, 1x barevný dvoulist a 2x Srdečné přání k sňatku, pěkné
Vyvolávací cena: