Prohlížíte si aukci v archivu, v této aukci již nelze dražit!
Písemná aukce 15 / Ostatní sběratelské obory
warning
info
Aktuálně běží Online aukce 75, kde můžete najít podobné položky a dražit!
4665
1908 POZVÁNKA na velkolepý cyklistický výlet po New Yorku, česky psaná, zajímavý doklad, lehce odřené růžky, jinak pěkný stav
Vyvolávací cena: Kč
4666
1900? REKLAMA 4-dílná skládanka z ručního papíru o japonském a tajwanském čaji, dvě stránky barevná ruční malba, čtyři stránky francouzského textu, zachovalé, zajímavé
Vyvolávací cena: Kč
4667
1910? REKLAMA brožurka fy Ferdinand Vondráček Terst, dovoz kávy a čaje, v příloze ceník a objednávková dopisnice, jako nové
Vyvolávací cena: Kč
4668
1906 REKLAMA Caviar Kalender obrázkový, mírně erotický kreslený kalendář, vydáno v Budapešti, nakladatel G.Grimm, německý text, tenká brožurka, chybí zadní desky, jinak zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
4669
+1
1930 REKLAMA leták na knížky Karla Maye vydané nakladatelstvím J.Toužimský Praha, přeložený formát a s vloženým listem, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
4670
1900? REKLAMA lístek, černoušek se zvoncem, nápis BERNARD FÜRTH'S AUF ALLEN WELTAUSSTELLUNGEN PRÄMIIRTE ZÜNDHÖLZCHEN. Barevná lithografie, dobrý stav.
Vyvolávací cena: Kč
U:A5
4671
1935 REKLAMA Zlatá přilba Československa, oboustranný reklamní plakát skládaný jako zálepkový list s adresní částí, celkový formát cca 41x59cm, mnoho obrázků a reklam Baťa - pneu, dobře zachovalé, mimořádná
příležitost
Vyvolávací cena: Kč
4672
1968 BRUNOVSKÝ Albín "Léda s labuťou", 37/200, tečkovací technika, 200x310mm
Vyvolávací cena: Kč
4673
1973 BRUNOVSKÝ Albín "Chvála bláznivosti III", 18/200, barevná suchá jehla, 145x215 mm
Vyvolávací cena: Kč
4675
1979 HERČÍK J. Váza s kyticí, číslovaný grafický list z nerealizovaného návrhu poštovní známky, signované, formát 14x24cm, lehký lom růžku, čisté
Vyvolávací cena: Kč
4677
1978 HERČÍK J. grafický list s dvoubarevnou rytinou Praga Caput Regni, sign., 21x20 cm
Vyvolávací cena: Kč
4678
1971 HERČÍK J. vícebarevný grafický list, znak města Karlovy Vary, vylepena zn. Pof.1891, sign., autorská grafika 45/130, 24x30 cm
Vyvolávací cena: Kč
4679
1920 KAMENÍK A. podpis autora dřevorytu na přední straně, motiv Prostějova, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
4681
1933 MARTON SKAUTING 10ks obrázků z Jamboree v Gödöllö 1933, formát 16x13cm, autor maďarský kreslíř Marton, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
4684
+12
1926 ŠVABINSKÝ Max publikace Dvanáct dřevorytů, vydal Jan Štenc, obsah 12 reprodukcí původních dřevorytů na volných listech rozměru A3, I. - III. list Rajské sonáty, Srpnové poledne, Večer, Zlatý večer, Diana, J.Mánes, Vlastní podobizna, Ička, Podobizna paní, detail I. listu rajské sonáty, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
4687
1930 TOYEN portrét, Ex Libris MUDr. Hana Rezková-Mouralová, barevná ražba, 60x95 mm
Vyvolávací cena: Kč
4688
1940-50 TOYEN sestava 18ks Ex Libris, vše barevný ofset, rozměr převážně 60x90 mm
Vyvolávací cena: Kč
4689
1900-31 PLESOVÉ POZVÁNKY 2ks pro Brno a poukázka na spolkovou vstupenku se slevou od ND Praha, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
4690
1906-38 PLESOVÉ POZVÁNKY sestava 6ks (občanský ples, Sokol, maškarní), většinou zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
4691
+1
1945 POZVÁNKA upomínka na Dětskou vánoční párty pořádanou Britskou vojenskou misí v ČSR dne 26.12.1945, 2-dílná, malý formát, dobře zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
U:A5
4692
1910? PŘÁNÍ tlačené a bohatě zdobené, po stranách krajka, dekorativní a zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
4693
1923-28 PŘÁNÍ 5ks srdečných přání k sňatku, 4x jako knížečka, 1x kartička a Srdečné přání k jmeninám - 2ks jako knížečky. Vše barevné litografie, pěkné
Vyvolávací cena: Kč
4694
1910-15 PŘÁNÍ sestava 7ks Srdečných přání, z toho 2x k jmeninám knížečkový tvar, barevné, zlacené a tlačené, 1x kartička tlačená, 1x tlačený barevný dvoulist s vložkou, 1x barevný dvoulist a 2x Srdečné přání k sňatku, pěkné
Vyvolávací cena: Kč
4699
19?? obálka ke sv. křtu, zdobená lito obrázkem anděla s bohatou dekorací okolo, uvnitř obálky věnování a obálečka na kmotrovský dar, dobře zachovalé, dekorativní
Vyvolávací cena: Kč
4701
1911 papírové leporelo (růže), několikabarevné a dekorativní, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
4702
1911 papírové leporelo Na památku z pouti (církevní motiv), několikavrstvé, vícebarevné, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
4703
1911 papírové leporelo Na památku ze svaté pouti (církevní motiv), několikavrstvé, vícebarevné, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
4704
19?? sv. Panna Marie a Jezulátkem se stříbrným krajkovým okrajem, dobře zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
4705
1930 Svatý Antonín 3ks obrázků, 2x Sv. antonín, 1x poutní místo Sv. Antonín Padovanský nad Blatnicí, vše lito
Vyvolávací cena: Kč
4706
1938 mapa národností ČSR, vydáno v Německu, 1:1,5mil., přehyby a natržení v okrajích
Vyvolávací cena: Kč
4707
+3
1900 Malý ilustrovaný průvodce po Hoře Kutné a okolí, , R. Kutnohorský, brožura s mnoha fotografiemi, plánem města, mnoho reklam a pohlednicí otištěnou na obálce
Vyvolávací cena: Kč
4708
+1
1900? Leporelo Praha před sto lety, z jedné strany obrazy Prahy, z druhé strany reklamní obrazy z papírny Hynka Fuchse v České Kamenici. Částečně otřepený okraj.
Vyvolávací cena: Kč
4710
1924 mapa Poštovních spojů v Čechách, 1:400.000, doplněno plánkem pošt Prahy, vydalo Ministerstvo spojů a telegrafů, přehyby
Vyvolávací cena: Kč
4713
1935 mapa Užhorodu, vojenská speciálka č.4568, měř. 1:75.000, zachycuje území západně od Užhorodu, složeno na brašnový rozměr, nepodlepené, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
4714
1969 barevná kreslená mapa hradů a zámků severních Čech se znaky měst, lemováno rodovými erby, vydalo Naše vojsko, kreslil J.Vildt, formát 39x32cm, křížem přeloženo
Vyvolávací cena: Kč
4715
1898 kabinetní akt (ležící žena s vodní dýmkou), autor Louis Fleischmann, náklad Emil Steller Berlín, kartón 165x106mm, foto 130x67mm, dobře zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
4716
+1
1900 kabinetní fotografie portrét muže, fotograf Flr. Glauder - VELKÁ BYSTŘICE, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
4717
+1
1900 kabinetní fotografie žena stojící u stolku 10x14cm, fotograf Jan Hanzl - Příbor, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
4718
1900 kabinetní fotografie dítě v kroji, 10x14cm, fotograf Jul. Blažek - Kyjov
Vyvolávací cena: Kč
4719
+1
1900 kabinetní fotografie matka s dcerou, 14x10cm, Ateliér Rafael - Brno, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
4720
+1
1900 kabinetní fotografie muž v klobouku, 10x14cm atelier N.Baker - Lundenburg, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
4721
1906 dokumentární foto členů politické organizace, sedících před pivovarem v Rájci, četné lomy a vzadu rezavé skvrny
Vyvolávací cena: Kč
4723
1920 tovární letadlo firmy BAŤA na letišti v popředí majitel firmy pan Baťa s pilotem, formát 16x12cm
Vyvolávací cena: Kč
4724
1930? 7ks fotografií vojáků čsl. armády, většinou skupinová fota, 1x odvedenci, 1x modrý tón, KVP
Vyvolávací cena: Kč