Písemná aukce 15 / Pohlednice / Motiv / Umělecké
Aktuálně běží Aukce 74, kde můžete najít podobné položky a dražit!
4384
1915 BOMDZZ signovaná pohlednice italského ČK, Date Carta Alla Croce Rossa, vydáno v Boloni. Neprošlé, luxusní. Velmi dekorativní.
Vyvolávací cena: Kč
4385
1901 CZESCHKA Carl Otto: Mytický germánský hrdina s pohárem, na pozadí bájné výjevy. DA, dolepená známka + nálepka "Der Sturm bricht los", odřené růžky.
Vyvolávací cena: Kč
4386
1900 Dívka s květy ve vlasech, secesní koláž, tlačená pohlednice, DA, prošlá, lehce odřené růžky, lehká skvrna.
Vyvolávací cena: Kč
4387
1901 DÖCKER E.: litografie, secese, obličej dívky, v pozadí větvoví. DA, prošlá, lehká vrása.
Vyvolávací cena: Kč
4391
1910 KRS Bohumil: Zákoutí staré Plzně, sestava 6 ks pohlednic (I. Bašta u Saského mostu, II. Domek v Perlové ulici, III. Kostelík sv. Mikuláše, IV. Nádvoří "U Zvonu", V. Kostelík "U Ježíška", VI. Rostův dvůr), nakl. Ladislav Lábek v Plzni. Nepoužité, odřené růžky.
Vyvolávací cena: Kč
4392
1945 neúplný soubor 16ks pohlednic vydavatelství Družstevní práce, Česká galerie XXXVII. (590. publikace), chybí č.6, 9, 10 a 15, reprodukce významných čsl. malířů, zastoupeni autoři: Lada, Karel, Moravec, Rada, Sedláček a Svolinský; velký formát, nepoužité, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
4393
1915 O.B. signovaná zlacená lito., pohlednice Řádu sv. Barbory, Barbara Helm F.K.R.5,
Vyvolávací cena: Kč
4394
1910 OBERMEIER Otto: St. Bennobier, prošlá, vpředu známka bundu, lehké skvrny, zlomený růžek.
Vyvolávací cena: Kč
4396
1912 PARKINSON Ethel: Ticho, berou! Prošlá, vyfr. zn. FJ s perfinem, odřené růžky, lehká vrása.
Vyvolávací cena: Kč
4397
1915 SAGER Xavier (1870–1930), perská róba; prošlá, stržená známka, zvrásněný růžek
Vyvolávací cena: Kč
4398
1901 WEINER J.: Plesová pozvánka na pohlednici (Oesterreichische Redoute), DA, prošlá, odřené růžky.
Vyvolávací cena: Kč