Prohlížíte si aukci v archivu, v této aukci již nelze dražit!
Písemná aukce 17 / Pohlednice / Motiv
warning
info
Aktuálně běží Online aukce 75, kde můžete najít podobné položky a dražit!
3916
+1
1939 VRANOV NAD TOPĽOU - synagoga; prošlá, stržená známka, zlomený roh, červená čára po tužce nad kopulí
Vyvolávací cena: Kč
U:A5
3920
+1
1935 UŽHOROD (Ungvár/Ужгород) - synagoga, čb fotopohlednice, použitá, pěkná
Vyvolávací cena: Kč
3922
+1
1914 Kisvárda (HU) - synagoga. Prošlá, stržená známka, vrása, omačkané růžky.
Vyvolávací cena: Kč
3923
+1
1930 Sarajevo (BiH) - starý židovský hřbitov "Španjolsko groblje"; prošlá, omačkané rohy
Vyvolávací cena: Kč
3926
+1
1920 hasičská stříkačka dobrovolných hasičů z Českých Budějovic; nepoužitá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3927
+1
1930 havarované letadlo škpt.ing. Františka Malkovského (letec akrobat), který zahynul po nárazu do země 8.6.1930 v Karlových Varech, čb reálfoto pohlednice, nepoužitá, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3928
+1
1910 BASEBALL, stadión Forbes Field v Pittsburghu, Pennsylvania; nepoužitá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
3929
+1
1898? BRUSLENÍ, sportovní dopisnice, nákladem mimořádné přílohy Sport, časopisu "Naši Domácnosti" ve Žďáře u Polné; DA, nepoužitá, zoxidované okraje
Vyvolávací cena: Kč
3930
+1
1919 GOLF, dáma s golfovou holí, nápis "My Partner"; neprošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
3931
+1
1936 OLYMPIÁDA Berlín, tlačené pohlednice velkého formátu s Brandenburskou bránou, vyfr. na obrazové straně s PR Berlin Olympia- Stadion a na zadní straně PR Berlin Fahrbares Postamt 13.8.36, adresováno do ČSR, odřené rohy
Vyvolávací cena: Kč
3933
+1
1907 V. Všesokolský slet, koláž, karikatura "Ubytování z nouze"; prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3934
1920 skautský tábor Baška, bratrský pozdrav z přímořského tábora v Bašce na Krku; nepoužitá, zlomený růžek
Vyvolávací cena: Kč
3935
1947 francouzská pohlednice se skautskou tématikou; VF, nepoužitá, omačkané růžky
Vyvolávací cena: Kč
3936
1900 Anton Kreische, Salami-Fabrik, Budapest, Köbánya, zdobený předtištěný objednací lístek; DA, prošlý, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3937
+1
1900 Oberhaeusser & Landauer, Würzburg, Die Kneipp-Pillen, Kneippovy pilulky, litografie léčivé rostliny; DA, nepoužitá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3938
+1
1900 Oberhaeusser & Landauer, Würzburg, Pfarrer Kneipp's Grennessel-Haarwasser, kopřivová vlasová voda faráře Kneippa, litografie léčivé rostliny; DA, nepoužitá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3939
+1
1900 Oberhaeusser & Landauer, Würzburg, Pfarrer Kneipp's reine Heilseifen, blahodárné mýdlo faráře Kneippa, litografie léčivé rostliny; DA, nepoužitá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3940
+1
1900 Oberhaeusser & Landauer, Würzburg, Tormentol, litografie léčivé rostliny; DA, nepoužitá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3941
+1
1900 V. Baše, továrna na výrobu kyselého zelí, Bolehošť, 3-dílný objednací lístek (neoddělený); prošlý, lehké skvrny
Vyvolávací cena: Kč
U:A5
3942
+1
1905 mince na pohlednicích, Belgie, tlačená, zlacená; nepoužitá, výborný stav
Vyvolávací cena: Kč
3943
+1
1910 kávové náhražky firmy Dr. Fr. Zátka, "Český Kneipp", litografie; neprošlá, odřené okraje a růžky
Vyvolávací cena: Kč
3945
+1
1930 Ex-Šuměnky, továrna hašlerek Lhotský, Praha, vystřihovací pohlednice; nepoužitá, zlomený roh
Vyvolávací cena: Kč
3950
+1
1910 mince na pohlednicích, bankovka 1000 Mark, tlačená, zlacená; prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3951
+1
1905 mince na pohlednicích, Dánsko, tlačená, zlacená; bez natištěných linek pro napsání adresy, nepoužitá, velmi lehké skvrnky
Vyvolávací cena: Kč
3952
1902 mince na pohlednicích, Liechtenstein, znak a text písně, tlačená; DA, prošlá, zlomený roh
Vyvolávací cena: Kč
3953
+1
1905 mince na pohlednicích, Srbsko, tlačená, zlacená; bez natištěných linek pro napsání adresy, nepoužitá, výborný stav
Vyvolávací cena: Kč
3954
+1
1905 mince na pohlednicích, Švédsko, tlačená, zlacená; bez natištěných linek pro napsání adresy, nepoužitá, výborný stav
Vyvolávací cena: Kč
3955
+1
1908 mince na pohlednicích, v okénku Scheveningen (Netherlands), kovový efekt, tlačená; nepoužitá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3956
+1
1900? známky na pohlednicích, Venezuela, koláž se znakem, barevné, nepoužité, DA, dobře zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3957
+1
1920 známky na pohlednicích, známkomluva; prošlá z Německa, cenzurováno, zlomený růžek
Vyvolávací cena: Kč
3958
+1
1910 známky na pohlednicích, známková země CONGO, litografie; nepoužitá, výborný stav
Vyvolávací cena: Kč
3959
1920 sestava 3ks propagačních pohlednic s hymnami Slovinců, Chorvatů a Srbů, noty; nepoužité, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3960
+1
1899 HORNICTVÍ hornický pozdrav se skřítky; DA, neprošlá, silná oxidace v okraji
Vyvolávací cena: Kč
U:A5
3961
+1
1899 HORNICTVÍ horník a víly v šachtě; DA, neprošlá, silná oxidace v okraji
Vyvolávací cena: Kč
U:A5
3962
+1
1899 HORNICTVÍ horník s kahanem v šachtě; DA, neprošlá, plošná oxidace
Vyvolávací cena: Kč
U:A5
3963
+1
1899 HORNICTVÍ horník s krumpáčem v šachtě; DA, neprošlá, silná oxidace v okraji
Vyvolávací cena: Kč
U:A5
3968
+1
1900-05 sestava 10ks blahopřejných litografických koláží s motivem lásky muže a ženy, tlačené, zlacené; prošlé, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3969
1906 sestava 6ks 4-okénkových pohlednic s tématikou vztahu muže a ženy; všechny prošlé, stržené známky, omačkané růžky
Vyvolávací cena: Kč
3971
+1
1900 děvčátko v čepci, litografická koláž; DA, prošlá, odřený a natržený pravý dolní roh
Vyvolávací cena: Kč
3972
+1
1905 malé "slečny" v paruce a s paraplíčkem; tlačená a zlacená pohlednice; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3973
+1
1911 cikáni u stanu, kartářka, skupina rakouských vojáků; neprošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3974
+1
1930 cikáni, VELKÁ LOMNICA (Slovensko), v pozadí Tatry; nepoužitá, lehce odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč